F. DAZERT Televisie LUG SACKSIONI Paleisstraat 3 ENGELS SCHOEISEL SPUI 6 Amsterdam Alles op gebied van Radio en Gramophones 5 Ajax 2. Volgens de gegevens van de heer Bruynesteyn, gaat ons tweede elftal nog steeds aan het hoofd van de ranglijst. Zondag 27 November kwam ons reserve-team tegen Storm vogels 2 uit, daarna was het „rusten geblazen". Vrije dagen en een afgekeurd veld (K.F.C.) gooiden roet in de voetbalvreugde. De laatste wedstrijd die ons team speelde, was dus te IJmuiden. Nooit geen gemakkelijke opgave om daar te zegevieren. Het lukte. Met 24 bleven onze mannen in de meerderheid. Het elftal, d%t dit seizoen onze kleuren verdedigt, ziet er zo onge veer als volgt uit: J. 't Kruis, R. Dukker, A. de Wit Jr., B. Haarms, W. Anderiesen, F. v. Wegen, J. Brokx, F. Postma, M. Goedkoop, P. H. Burgers, L. Bartels. Zo nu en dan verlenen H. Winter, J. van Veen en J. Butter hun medewerking. Als we de namen van onze reservisten bekijken, dan moet er dit sei zoen een kampioenschap in zitten. Als het zo ver is, vertellen wij U er meer van. Play up, luitjes! Ajax 3 gaat ongeslagen aan het hoofd van zijn afdeling. De laatste wapenfeiten waren: een 14 zege op D.O.S. 3 te Utrecht en een 100 overwinning op Zeeburgia 3. Van ons eerste ama teur-elftal goed werk en gezien de kwaliteit van de diverse tegenstanders een knappe prestatie om op de top van de rang lijst te gaan zitten. Met goed benenwerk eventuele liefhebbers voor het prima zitje maar tot andere gedachten brengen, vrien den! Zij, die de eer van onze club zo kranig hoog houden, zijn: A. C. de Rooy, J. J. Vermeulen, J. C. van Dijk, A. Kraan, J. Wolterink, A. Visser, F. A. Dukker, J. C. Siers, J. W. Draayer, F. Moinat en C. van Dekken. Invallers waren: Van der Wiel, Quakernaat en Groen. Ajax 4, altijd ingedeeld bij de „zware teams", doet het niet onverdienstelijk. Als we goed zijn ingelicht staat ons elftal in de bovenste helft van de afdeling. De verrichtingen in de gepas seerde maand waren: een 31 overwinning op Zeeburgia 2 vroeger een tegenstander van ons tweede elftal en gelijkspel tegen O.V.V.O. 2 (22). Niet slecht, luitjes! In de volgende opstelling wordt meestal gespeeld: W. F. Kluft, C. M. Degen- kamp, J. C. van Vegten, A. L. Blekkenhorst, A. Worst, E. Dre- wes, A. R. Been, R. Koene, J. Fransz, W. Waayer en H. W. Groepenhoff. Een gastvoorstelling geven zo nu en dan H. M. Koning en R. Bartelsman. Het vorig seizoen speelden de mees ten van deze knapen nog in het eerste juniores team. Hun na men zult U t.z.t. wel in hogere regionen tegenkomen. Maar stevig trainen, boys! Ajax 5 verloor van Swift 3 met 14, won van V.D.O. 2 met 4—1 en is niettegenstaande heel slechte buien nog steeds kans hebber voor de ere-titel. Met vier punten achterstand op de koploper, staat ons vijfde elftal op de tweede plaats. Come on, vrienden, zet de beste voetbalslof er eens even achter! Ajax 6 liet het deze maand afweten. „Afgekeurd", was er de oorzaak van. Ajax 7 trof het iets beter. Tweemaal afgekeurd, één gewon nen (van T.D.W. 2 met 12) en gelijkgespeeld tegen R.K.V.V.A. 3 (00). Gaan we ons leven beteren, vrienden? Bij de jeugd de laatste weken ook sombere gezichten. Alle terreinen afgekeurd! U kent dat nare bordje of kaartje natuur lijk wel! Betekenisbedorven Zondag! Juniores A 1 speelde in November nog tegen D.W.S. 1. Het werd een overwinning op het kantje (32). Geen groot succes voor onze knapen, temeer, daar D.W.S. tot de zwakke broeders behoort. Blauw-Wit staat boven aan de ranglijst met 18 uit 11 matches, maar Zeeburgia met 15 uit 9 heeft de beste papieren. Ons team staat met 14 uit 10 op de vierde plaats. Dat wordt natuurlijk straks anders, nietwaar boys? Juniores A 2 is bij Blauw-Wit achter geraakt. Wel werd met 52 van de De Spartaan gewonnen, maar tegen K.B.V. lieten onze jeugdige vrienden het liggen. Drie tegen vier voor K.B.V. Volgens de tot 4 December bijgewerkte standenlijst staat ons elftal op de derde plaats. Juniores A 3 doet het behoorlijk. Nummer één op de compe titie-ladder. Wel werd van V.V.A. 2 met 43 verloren, maar het kon een stootje velen. Tegen Watergraafsmeer ging het gesmeerd. Een 51 2ege. Juniores A 4. Negen gespeeld, zestien punten. Eén nederlaag tegen Nautilus (45), nummer drie op de lijst met 11 uit 8. Fokke 2, buurman op de tweede verdieping, kreeg niet thuis toen hij op bezoek kwam. Twee tegen één voor onze boys. Juniores A 5 ongeslagen op de troon. Zestien punten uit acht matches. O.V.V.O. 3 was het laatste slachtoffer (28). Wordt het een ongeslagen kampioenschap, jongens? Juniores A 6 staat iets lager genoteerd. Derde plaats met 11 uit 8, Swift 2, met 13 uit 7, gooit hier de hoogste ogen. We zijn op de helft, jongens, dus er is nog niets verloren. De wedstrijd tegen N.F.C. 2 leverde een overwinning op (34) en waarom zou dat tegen de anderen ook niet kunnen Juniores B 1 is met Blauw-Wit in een heftig duel gewikkeld. Het treffen op ons veld eindigde na spannende strijd in een ge lijkspel (44). De kop van de ranglijst bleef door deze uitslag behouden. Niet laten verdringen, boys! Juniores B 2 heeft al weken rust, staat op de derde plaats, met drie punten minder dan Blauw-Wit. Misschien laten de Stadion-vrienden nog een paar steken vallen, dus maar koppig volhouden, jongens! Juniores B 3 sloot de eerste helft van de competitie af met een 26 victorie op Aalsmeer. Dat betekende ongeslagen aan de voortzetting beginnen. Regen en sneeuw waren er op tegen. Geen voetbalvreugde dus. De stand luidt, 9 gespeeld, 18 punten. T.O.G. 2 op de tweede plaats met 14 uit 8. Juniores 4 speelde gelijk met Blauw-Wit (11). Het was voldoende om de Stadionboys achter onze jongens te houden, maar betekende voor De Volewijckers 5 een punt verder ver wijderen van de concurrentie. Het vijfde(!) elftal van de groen- witten staat nu aan de top met 15 uit 9, gevolgd door Ajax met 12 uit 8. Dat ene punt kan wel weggewerkt worden, kleuters! Al met al kunnen de leden van de Jeugdcommissie weer best tevreden zijn over de aan hun goede zorgen toevertrouwde jeugdige rood-witten. IJs en weder dienende, krijgt U het vol gend jaar nadere berichten over de prestaties van onze toe komst, gehoord, gezien en opgetekend door, BROWN. Gaat U verhuizen vraagt prijsopgave Woninginrichting Rijnstraat 119" - Amsterdam Telefoon 726659 Jabo tapijt 5.90 p. mtr exclusief leggen Telefoon 35614 Tapijten Gordijnen Bedden Dekens Balatum Linoleum enz.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 5