LAGEJA Een goede sigaar Televisie - Radio-apparaten Autoverhuur en Rijschool [^0 iofoC## 8 tijdens het diner demonstreerde Wim Volkers met drie augur ken. Het was uit de kunst Wim! Bij de eerste wedstrijden die doelman Jan de Boer in het eerste elftal speelde, stond Ziegeler op zijn verzoek als advi seur en misschien wel als gelukspop in zijn naaste omgeving. Zoals meerdere oud actieve spelers reeds eerder hadden gedaan, werd een verzoek aan hem gericht om zitting te wil len nemen in de jeugdcommissie, door hem geaccepteerd en nog steeds kunt U hem elke Zondag met Gemoedelijke Humane Zorgzaamheid tussen onze jeugdige spelers vinden. Het was dan ook volkomen begrijpelijk dat het bestuur hem bij de eerste groep leden, die zij aan de Algemene vergadering tot benoeming als Lid van Verdienste voorstelde, had inge deeld, waartegen de vergadering niet het minste bezwaar had. Als trouw clubavondbezoeker kunt U hem aan het biljart nog altijd bewonderen voor zijn perfect uitgevoerde onmogelijk dunne ballen. Eén bal op de Munt, één op de Dam en de derde voor het Centraal Station, en de carambole moet dun gemaakt en een keuze uit alle merken sigaretten Uitbetalingskantoor Gemeente Giro HARRY SACKSIÖNI RIJNSTR. 63 - TEL.' 726558 Automaat-verkoop tot 12 uur 's-avonds Weteringschans 79 Telefoon 43617 Speciaal adres voor worden, telt U de carambole dan maar rustig. Wel zeer toe vallig kunt U in dit nummer deze biljartmatador op de foto aan het werk zien met zijn vriend Levendig, die hoewel met smart in zijn hart omdat hij het veertigjarenbord nog niet in zijn bezit heeft, uitbundig staat te lachen. Een grotendeels herstelde Lona had zich dikwijls in het gesprek gemengd en ons geregeld van één en ander voorzien. Er was weer een zeer genoeglijke avond aan het totaal van deze oude glorie interviewavonden toegevoegd, die ik door bracht bij een oud doelman die in zijn goede jaren ons doel dik wijls met: Grote Handige Zekerheid voor doorboring behoedde. C. E. de V. Wist U hoe of die meneer Doordouwer van de Ravalu eigenlijk heèt? Tot Zondagmiddag 13 November 2 uur wist ik het niet, maar om 3.45 uur precies. Ik ben ervan overtuigd, dat hij naar de niet alledaagse naam van Bakker luistert en de voornaam Klaas bezit. Zes goals door de D.O.S.-verdediging te douwen is een bijzonder moeilijke op gave en zeker zoals hij dit verrichtte met een dubbele hattrick! Het zal voor elke voorhoedespeler een zeer moeilijke opgave worden om zijn prestatie in de hoofdklasse te evenaren of te verbeteren. Voorlopig is hij recordhouder. Klaas, bedankt voor en gefeliciteerd met deze unieke pres tatie en bezwaren onzerzijds tegen een recordverbetering door jezelf, bestaan er niet. C. E. de V. Uit andere clubbladen Vitesse-Nieuws Pieters Graafland tot bestuur en trainer, Nu ik uit de militaire dienst ben ontslagen, dus ook uit de stad Arnhem verdwenen, wil ik langs deze weg het bestuur en in het bijzonder de trainer danken voor de buitengewoon goede verzorging en training, welke ik heb gehad in de tijd, dat ik in Arnhem was gelegerd. Reeds vanaf het eerste moment heb ik de idee gehad, dat ik bij de vereniging „Vitesse" thuishoorde. Ik heb deze vereniging dan ook leren kennen als een vrienden club. De samenwerking tussen de spelers was voortreffelijk, zij waren mij allen zeer ten dienste, beschouwden mij als club genoot en niet, zoals dat vaak gaat, als buitenstaander. Voorts de masseur hartelijk dank voor de fantastische mas sage. Ik had n.l. dit seizoen het ongeluk, in de eerste drie wed strijden even zo veel keer geblesseerd te raken, maar de heer Hensbergen herstelde dit onmiddellijk. Ik wens de vereniging Vitesse heel veel sterkte toe en nogmaals hartelijk dank voor de buitengewone verzorging. w.g. PIETERS GRAAFLAND. Uiterst correct, Eddy, en zo nodig een voorbeeld voor onze andere militairen, die ergens in Nederland gastvrijheid genieten. De Redactie Verhuur en administratie: Sarphatipark 19 Amsterdam-Z. Telefoon 793491 Luxe verhuur van Volkswagen de Luxe - Opel - Chevrolet Alle wagens van 1955 Verzekering: All Risk TARIEF Volkswagen de Luxe '55 Opel '55 Chevrolet '55 Per dag Wpfkeindp Zaterdag 12 uur tot w eeKeinae Maandagmorgen 8 uur 1 week 14 dagen f 10.—en f 0.06 p. km. 16. 0.06 65.- „0.06 „125.— „0.06 f 11.50en f 0.06 p. km. 18. 0.06 75.— „„0.06 145. 0.06 t 20.—en f 0.10 p. km. 35. „0.10 „130.- „0.10 „250. „0.10 Autorijschool met gediplomeerde instructeurs

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 8