BIGETTA COUPON Onze ongeëvenaarde 28-deiige Bigetta Elite-Cassette, Serie Super F 3, is het ideale geschenk voor elke vrouw. De degelijke, extra-zware uitvoering de weergaloze glans de fraaie, sierlijke vormgeving de verfijnde afwerking de royale, luxueuse cassette: dit alles zal U onweerstaanbaar boeien en Uw besluit zal weldra vast staan: deze kostelijke cassette wilt U zelf bezitten of als hooggewaardeerd geschenk bestemmen I Bovendien ontvangt U hierbij een schriftelijke garantie voor 65 jaar. Toch blijft de prijs binnen ieders bereik door onze speciale betalingsfaciliteiten: U betaalt eerst 5 dagen na ontvangst f 12.50 en vervolgens 5 maandelijkse bedragen van f 12.50. Alle bijbehorende onderdelen (ook messen) steeds los verkrijgbaar. HANDEL MIJ. Van Baerlestraat 1 IMPORT - EXPORT Liverpool - New York Stockholm - Antwerpen Tel. 717265 Zendt U mij franco en zonder enige verplichting Uw 28-delige cassette, Serie Super F 3, 5 dagen op zicht. Indien ik de cassette behoud, betaal ik na 5 dagen f 1 2.50 nog 5 maandelijkse termijnen van f 1 2.50. Indien ik niet tevreden ben, gaat alles ongefrankeerd aan U retour. NAAM: ADRES: PLAATS: HANDTEKENING: beste dag voor onze afdeling, iets waar wij met 6 doelpunten in niet geringe mate aan medegewerkt hebben. Van de tiende wedstrijdzondag in de hoofdklasse en speciaal in onze afdeling, krijg ik de kans eens op de trom te kunnen slaan wat betreft de productiviteit tegenover afd. B. Met 43 tegen 26 doelpunten bleven wij ditmaal dik in de meerderheid, waardoor de totalen nu worden: afd. A. 318 en afd. B. 377. Van een erge productieve dag, waarmede ik in afd. B. rekening hield en dat tevens de kans had geboden dat afd. B. haar voor sprong tot 100 doelpunten zou vergroten, is op 13 November niets gekomen, het verschil bedraagt nu nog 59 goals. Deze Zondag hebben de schutters in onze afdeling blijkbaar alle bijgeloof op zij gezet, dat het cijfer 13 ongeluk brengt. Zij hebben er lustig op los gescoord en het aantal clubs dat het af delingsgemiddelde heeft bereikt, is nu van 10 tot 12 clubs ge stegen, onder welk aantal wij ons nu ook mogen scharen. Be halve Excelsior, dat U boven de gevaarlijke streep geklasseerd ziet, bevinden de overige 5 clubs zich onder deze lijn, Sparta en Stormvogels voegden zich bij het kwartet dat ik U na de wed strijden van 30 October noemde met meer dan 20 gemaakte doelpunten en D.O.S. blijft met 28 knikkers de productiefste voorhoede van onze afdeling. Dank zij 3 goals, tegen Roda-Sport gescoord, heeft Excelsior moeizaam het eerste tiental achter haar naam staan. Boekten zij na 30 October een achterstand van 1 punt op een leidend kwartet, de achterstand is hetzelfde gebleven, maar nu op een duo, n.l. Sparta en V.V.V. De enige club, die nog onder de 10 doelpunten is gebleven, moet U in Dordrecht zoeken, n.l. Emma met 9 goals. De negen Westelijke vertegenwoordigers kwamen met 30 doelpunten ver boven het daggemiddelde uit. Het Zuiden bleef er met haar 7 representanten, die negen maal de roos troffen, dik onder. De kleine voorsprong van 11 goals na 30 October op de 7 clubs uit het Zuiden steeg nu tot 32. De balans kwam hier mede nagenoeg in evenwicht, W. 162/9, Z. 130/7. Vier wedstrijden leverden 28 doelpunten op, waarvan onze wedstrijd tegen D.O.S. er negen opeiste, maar de bezoekers in Den Haag, Rotterdam en Dordrecht, resp. met 7 en 2 x 6, heb ben per doelpunt omgerekend, ook niet te veel betaald. Drie nullen kwamen er slechts in onze afdeling voor, waarvan 2 in de wedstrijd EindhovenFortuna. Er komt nog één andere nul op de ranglijst voor, n.l. bij V.V.V. in de kolom gelijke spelen. In afd. B. hadden de schutters zeker niet zo veel vértrouwen in hun capaciteiten op de voor onze club zo glorieuze 13e No vember. Het totaal van 26 doelpunten was voor hun doen ten minste aan de matige kant. Ons district bleef met 10/9 tegen over het Zuiden met 13/6 wel heel ver beneden de maat. Het aantal van 8 verenigingen dat na 30 October kon voldoen aan het afdelingsgemiddelde, heeft zich tot 9 vergroot, n.l. zeven boven en 2 onder de gevaarlgke afscheidingslijn. P.S.V., dat 2 plaatsen onder de lijn geklasseerd staat en één doelpunt boven het afdelingsgemiddelde uitkomt, heeft wel zeer eigenaardige doelcijfers, n.l. 2222 en Alkmaar '54 heeft eindelijk haar ne gatieve doelgemiddelde vaarwel gezegd en behoort nu met een score van 1715 tot de eerste vijf in haar afdeling. 8 van de 18 vuurlinies zagen geen kans om te doelpunten, waarvan 2 in de wedstrijd RapidS.H.S. en alleen de bezoekers in Utrecht en Gronnigen konden zich met totalen van 6 goals, de handen nog eens vergenoegd verwarmen. Met 168/9 tegenover 143/6 wordt de achterstand in gemid delde tegenover het Zuiden, voor ons district steeds groter, maar het Oosten vertegenwoordigende duo in deze afdeling komt met 48 goals ver boven het afd.-moyenne. Elinkwijk en Enschede zijn de eersten die de 30 bereikt heb ben, waardoor de Utrechtenaren hun stadgenote D.O.S. van de tweede plaats verdrongen en B.V.V. met 29 goals zich nog voor de kanaries plaatste. Enschede heeft met 31 de leiding. Kan in Afd. A. van een zetelverdeling bij de eerste acht ge sproken worden, West en Zuid ieder 4. Afd. B. telt een zuidelijke meerderheid Zuid 4, West 3, Oost 1. E.D.O. en Volewijckers zijn in deze afdeling die achter de verenigingsnaam met een 0 in de kolom gelijke spelen voorkomen. Met Emma zijn onze stadgenoten een duo dat met 29 en 42 doelpunten tegen, hun keepers het meeste aantal keren de bal uit het net zagen halen. 42 in 10 wedstrijden, doet onze bevriende bewoners van over het IJ, met nog 24 wedstrijden voor de boeg, waarschijnlijk ernstig vrezen, dat zij in dit seizoen met een century rekening moeten houden. De speler die deze 100ste goal eventueel zou scoren, moet echter niet op een souvenir rekenen. Hoe is het groenwitten, is de fut er helemaal uit? Voor Zon dag 20 November moeten 4 Westelijke clubs uit onze afdeling in uitwedstrijden hun geluk beproeven tegen het Zuiden. Een SERIE SUPER F 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 10