Hal(l)o! t 7 daan. Met de roodbaatjes niet, die gingen lustig door en haalden de volle buit binnen (13). Verdiend. Ajax 4 trok naar Amersfoort en wist zowaar H.V.C. 2 met 12 te verslaan. Een heel knappe prestatie, vooral als we be denken, dat de Amersfoorters bovenaan de ranglijst staan en ons elftal op eigen veld een dikke nederlaag toebrachten. Ajax 5 ontdeed zich van een concurrent. Rivalen 2 was het slachtoffer (23). Ajax 6 met 2e penningmeester Leentvaar in het doel deed het nog beter. Koploper de Meer 2 werd aan het verstand ge bracht, dat Ajax ook nog een vinger in de pap wil hebben. Vier tegen één voor rood-wit. Ajax 7 miste de kans om zich van een rivaal te ontdoen. V.V.A. 4 hield de score in evenwicht (2-2), zodat de rood zwarten nog steeds de beste papieren hebben. De Ajax-jeugd vierde de terugkeer van Koning Voetbal op uitbundige wijze. Negen elftallen lieten evenveel doelmannen (tjes) zeven en zeventig maal vissen. Vier Ajax-goalkeepers mochten ieder éénmaal de bal uit een net halen. U voelt, dat het feest was. Voor ons is het te veel om daar alles van te vertellen en verwijzen we U dus maar naar de uitslagen elders in dit blad. Tot slot van dit verhaal nog een vraag en een antwoord. Wist U, dat AjaxDe Volewijckers niet door had mogen gaan Het veld was onbespeelbaar volgensmisschien weet U het, zo niet, och, dan gaat het U niet aan en ook het commentaar van groundman Jan Lens niet. Die was toch ongeschikt voor ons blad. BROWN. Ajax-De Volewijckers Onze verdediging slaat eén van de vele aanvallen der Volewijckers af. Van Veen kopt de bal weg, wat Van Mourik aanleiding geeft eveneens de lucht in te gaan. Zeg, ergert U zich ook zo aan die verhalen van hen die een kaartje graag willen betalen, maar die er geen krijgen? die nog nooit zijn geweest naar 't summum van sportpret: t HOLLAND—BELGIE-FEEST! Intussen, ze zijn er toch altijd weer bij. En zitten prinsheerlijk op de vóór-voorste rij! Maar dat wordt nou link nu die Graaf van de Tele juist rij nummer een weer gaat geeltjes uitdelen Want iedereen kan ze nu zien in de krant met een kring om hun hoofd als een wattenverband. Hallo! dat is Gerritü Die met dat halootjel Zo noem je zo'n hoofdpijn, 't is net een mallootje Het slachtoffer schrikt en ontkent pertinent. Die possegel is van een andere vent! Geen wedstrijd gezien, nooit een kaartje gehad. Maar wel die kwartmeijer van ,,'t snelst groeiend blad". Zeg, ergert U zich ook zo aan die verhalen van hen die een kaartje graag willen betalen, maar die er geen krijgen? die nog nooit zijn geweest bij 't summum van spanning: 't HOLLAND—BELGIE-FEEST! Ik zeg U, zo is niet Uw schrijf machinist. Die gaat naar dat sportfeest als U 't nog niet wist. Hij rijdt met z'n wagen waar U niet mag staan. De Marathonpoort door tot heel op de baan! Hij voelt zich een koning, hij voelt zich een vorst. U kunt 't aan hem zien, heeft een heel hoge borst! Toch heeft hij geen kaartje (voor een vorst overbodig). Ook Onze Vorstin heeft zo'n kaartje niet nodig. Van hem geen gehuichel dat hij niet is geweest. Komt rond er voor uit dat hij gaat naar dit feest! Bij voorbaat vervuld van al feest'lijke klanken, wil ook. van dééz' plaats hij Dick Bessem bedanken! B. S. LE MARCHé. Waarheen Zondagmiddag 24 April a.s. naar: AJAX JUNIORES—GRASSHOPPERS JUNIORES. Geen Ajacied mag ontbreken!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 7