Televisie LUC SACKSIONI De Grasshoppers-juniores SPUI 6 Amsterdam Telefoon 35614 Alles op gebied van Radio en Gramophones 12 In aansluiting op het bericht in ons vorig clubblad over het bezoek van de juniores der Grasshopper Club, Zurich, kunnen we nog het volgende mededelen. Zaterdag 16 April ('s avonds 19.10 uur) arriveren de Zwitsers op Schiphol. A.V.R.O.'s Jeugdomroep, Minjon, afd. Amsterdam, zal dan aanwezig zijn voor een reportage. De reis gaat vervol gens naar Den Haag, waar de Grasshoppers tot Dinsdagmorgen de gasten zijn van de H.S.V. „Westerkwartier". Dinsdagmorgen vertrekt het gezelschap naar Rotterdam, waar Sparta zich over de Bergbewoners zal ontfermen. De Spartanen zullen natuurlijk met trots de weder-opstanding van hun stad laten zien. Naar wij vernamen staan een bezoek aan het Groot-Handelsgebouw en een tocht door de haven op het programma. Donderdag 21 April gaat het gezelschap naar Haarlem, waar de club van die naam de honneurs waarneemt. De rood-broeken bieden hun nieuwe vrienden een uitstapje naar „de Keukenhof" aan en na de wedstrijd, die 's avonds wordt gespeeld, „doet" de voorzitter van „Haarlem" nog iets. Vrijdag 22 April is het voor de Zwit sers vroeg dag. De Bloemenveiling te Aalsmeer wordt met een bezoek vereerd. Na afloop van dit geurig en kleurrijk evene ment, gaat het richting Amsterdam, waar onze club de armen uitspreidt. De Zwitsers zullen dan bij diverse Ajax-families worden ondergebracht. Het ligt in de bedoeling om Zaterdag middag naar Volendam te gaan. Verder is de Hollandse leider der Zwitsers, de heer H. Buys, ex-speler van de Grasshoppers, in onderhandeling met Stoomvaart Mij. „Nederland" voor een bezoek aan de „Oranje". „Minjon" heeft het nogal op de Zwit sers begrepen en wil de indrukken, die de jongens hebben opge daan, op de band vastleggen. Dat gebeurt vermoedelijk in het restaurant van ons stadion. Zondagmiddag krijgen we dan de wedstrijd Ajax juniores Grasshoppers juniores. Als het even kan op ons hoofdveld. U begrijpt, dat dit voor onze boys een zware wedstrijd wordt; de Zwitsers schijnen n.l. nogal iets in hun mars te hebben. Voor de goede orde: de leeftijd van, onze gasten ligt tussen de 18 en 20 jaar. Het eerste elftal van de Grasshoppers is nog niet zo heel lang geleden teruggekeerd van een wereldreis. Het etiket „Ongeslagen" moet tussen de heren hun bagage hebben gezeten. Het ligt voor de hand, dat hun jeugdige broeders daar ook iets voor voelen. Aan onze jongens de taak te laten zien, dat we in De juniores van de Grasshopper Club Zürich Holland nog kunnen voetballen. Over sportiviteit, netjes voor de dag komen etc. praten we natuurlijk niet, want dat zit wel goed. Mogen we dan besluiten, al is het nog een beetje vroeg, met een „hartelijk welkom" aan het adres van de Zwitsers en een „hartelijk dank" aan het adres van de „pleegouders", die het mogelijk maakten, dat wij de Grasshoppers kunnen ont vangen en die, daarvan zijn we overtuigd, alles zullen doen, om het de „Sprinkhanen" écht naar de zin te maken. BROWN. Gaat U verhuizen vraagt prijsopgave Woninginrichting Rijnstraat 119" - Amsterdam Telefoon 726659 Jabo tapijt 6.65 p. mtr exclusief leggen Tapijten Gordijnen Bedden Dekens Balatum Linoleum enz.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 12