Klaverjassers opgelet! Van het groene laken Uitslag van de loterij der V.V.' '„Yerseke" Uit de ziekenkamer Dankbetuigingen Uitslagen Zaterdagavond 9 April aantreden geblazen voor de jaarlijks terugkerende onderlinge wedstrijden in het Ajax-stadion. De start is om 8 uur. Zo vlak voor de daaropvolgende twee feestdagen kunt U zich (door goed en eerlijk spel) misschien nog in het bezit stellen van enkele producten van de kip of van andere fraaie prijzen. U gelieve zich zo spoedig mogelijk voor deelname bij de clubavondcommissie te melden en tevens 50 cent te willen re serveren en deze halve florijn bij Uw komst te voldoen. U denkt er wel om, het is een Ajax-avond, een beetje gezellig dus. Wanneer U één van de leden der clubavondcommissie, de heer Zwang, soms na 31 Maart wilt opbellen, neemt U dan wel even nota van zijn veranderd telefoonnummer: Vanaf 1 April 55002, toestel 114. C. E. de V. valt ook weer iets te vermelden. Op 22 Maart werd de return wedstrijd S.V.A.Ajax in Café Rest. Dubois gespeeld. S.V.A. zegt U misschien niet veel, maar wanneer ik U de betekenis van deze letters duidelijk maak, n.l. Scheidsrechters Vereniging Amsterdam, zult U het zeer begrijpelijk vinden, dat wij een verzoek voor een revanche direct accepteerden. Wat zouden de voetballers moeten beginnen, wanneer er geen lieden meer te vinden waren, die een verdwaald zitkussen, een paar stompen, een fluitconcert enz. niet op de koop toe namen, om voor hun liefhebberij 22 spelers van dienst te zijn. Een blij vend contact in onschuldig amusement, in de vorm van biljarten en klaverjassen, kan de band alleen maar verstevigen en is daarom te allen tijde op zijn plaats. Ik ben er ten volle van overtuigd, dat het arbitreren tijdens deze wedstrijden voor de heren scheidsrechters een bijzonder genoegen moet zijn geweest. Er werden geen hatelijke opmer kingen gemaakt, er werd niet nagetrapt, beide teams beëin digden de strijd zonder blessures, niemand werd naar de kleed kamer gestuurd en de protestcommissie behoefde geen puzzles op te lossen. Aan beide zijden een zeer geselecteerd gezelschap, de jeugd was ook volledig ingeschakeld en de oudjes deden het nog best. Het was een genoegen bij de ontvangende vereniging een van de nestors van het scheidsrechterscorps, de heer v. d. Lee te zien strijden, naast de bekendste referee uit dit team, de heer Van Male, waarmede ik het genoegen had een zeer aantrekkelijke partij te mogen spelen, die ons beiden tevens een serieprijs op leverde. Sportiviteit is het eerste dat een scheidsrechter terecht van een sportbeoefenaar eist, maarhet zelf ook toont. Daar waren deze 40 biljartpartijen een prachtig voorbeeld van. De leiding van de S.V.A., in handen van voorzitter La Fleur, en het stimulerende voorbeeld van de meest sportieve clubgrensrechter Nico Scheepmaker van Blauw Wit in haar midden te mogen hebben, waarborgde bij voorbaat het sportieve gedeelte. De scheidsrechterlijke prestaties bleven ditmaal wat op de achtergrond, waardoor het een grote overwinning voor Ajax werd: Ajax 52 punten, S.V.A. 28 punten. Onder dankzegging voor het aanvaarden der invitatie en de prettige verstandhouding, waarin deze wedstrijden werden ge speeld, reikte voorzitter La Fleur de prijzen uit, waarna een onzer leden de gelegenheid kreeg, de gastheren een kort dank woord te kunnen toevoegen. Aan onze zijde gingen de heren Schalpert, Schuring en Zwang met de moyenne-prijzen naar huis, de heren Verlee, Reguliersbreestraat 4-6 vlak bij de Munt Amsterdam C. witóeróe horloge* Grootste sortering kwaliteitsmerken o a OMEGA - PONTIAC -DOXA- MIDO -TITUS - ORIS - en vele an - dere bekende merken. Wat Kan kan, kan Kan alleen Louwaard en Heemskerk bemachtigden de serieprijzen, terwijl de heer Van Beek en schrijver dezes nog een prijs ten deel viel voor de hoogste serie in de 4e en 9e beurt, resp. 15 en 12 ca ramboles. De ruime keuze maakte het de winnaars niet gemak kelijk een beslissing te nemen, n.l. sigaren, sigaretten, tulban den en een bepaald merk „oogwater". Alle hulde aan de heren der S.V.A., die het administratieve gedeelte voor hun rekening hadden genomen en ik ben over tuigd, mede namens mijn medespelers de S.V.A. een welge meend ,tot ziens" te mogen toeroepen. C. E. de V. Getrokken op 11 Februari 1955. 0642 Bromfiets. 3714 Radiotoestel. 3456 Sportrijwiel. 2246 Stofzuiger. 1122 Keukenstel. 3573 Rooktafel. 1930 Gero Casette. 2181 Keukenklok. 0856 Theeservies. 0616 Boodschappentas. Prijzen afhalen bij de heer J. Castel, Kerkplein 12, Yerseke. De heer J. Bieshaar is, naar men ons mededeelde, opgenomen in het O.L. Vrouwen Gasthuis. Joop, van deze plaats wensen wij je een spoedig en algeheel herstel toe. Ons junior-lid Hans Dukker heeft een operatie ondergaan. Hans, sterkte boy, en daarbij de wens van een spoedige terug keer in de familiekring. Langs deze weg betuig ik het bestuur, de Elftalcommissie, de spelers en de reserves van het eerste elftal, mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling tijdens mijn ziekte ondervonden. BOB HA ARMS. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de belangstel ling, die ik tijdens mijn ziekte mocht ondervinden. P. EBING. 20 Februari 1955: V.V.V.—Ajax 00 20 Maart 1955: AjaxDe Volewijckers 30 27 Maart 1955: Be QuickAjax 10 Ajax 3—H.R.C. 2 1—3 H.V.C. 2—Ajax 4 1—2 Rivalen 2Ajax 5 23 Ajax 6de Meer 2 41 V.V.A. 4—Ajax 7 2—2 Juniores A. A.F.C. 1—Ajax 1 1—2 Ajax 2—D.W.V. 2 8—0 Ajax 4—D.W.V. 4 11—1 T.W.M. 2—Ajax 5 1—9 N.F.C. 2—Ajax 6 0—14 Juniores B. Ajax 1Zeeburgia 1 11 A.S.V.K.—Ajax 2 0—8 Ajax 3—D.W.V. 3 7—0 Meteoor 4Ajax 5 017 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 10