De Bordjesclub Bordjesclub Super de luxe veteranen OPGELET Woensdag 16 Maart vieren we het TIENJARIG bestaan van ons aller Dan zal ter gelegenheid van ons tienjarig tijdperk in Restaurant „Atlantic", het oude strijdlied de „AJAX-BORDJESCLUB-BALLADE" daveren Even stemmen en smeren Daar gaat ie! (Wijze: Daar bij die molen.) Hier is de Ajax-bordjes-club, Nog vol van kracht en pit. De dragers van het Ajax-shirt, Het merg van Rood en Wit. Als men ons langs het lijntje ziet, Of waar ook in de Meer Dan zegt 't publiek daar gaat die ster, Hoe heet die knul ook weer Refrein: Die Oude Garde, die Oude Garde, Wat trokken wij toch steeds geducht van leer! Die Oude Garde, die Oude Garde, Voor ons Ajax, die moordclub uit de Meer. Wat spanden wij ons 'sZondags in; Wat deden wij ons best. Vaak kregen wij de puntjes mee, Maar soms ook op ons test! Maar iedere wedstrijd was een feest, Van dolle voetbal-vreugd Wij danken Ajax allemaal Een blijde voetbal-jeugd. Wij heiden zelf met veel misbaar, De palen in de grond. En onze scheiding zag soms groen, Van de koeienst Maar als de match ten einde was, Wat was de vreugde groot. Dan wasten wij ons poedelnaakt, In de boerensloot. En ging het om de eerste plaats, Dan trainden wij, en hoe! Het biertje en de sigaret Was wekenlang taboe. Maar waren wij dan kampioen, Dan hadden wij ons zin, En haalden dan bij wijn en trijn Die schade wel weer in! Wij zijn de Ajax-bordjes-club En treuren doen wij niet! We hebben onze tijd gehad, Maar blijven Ajacied. Wanneer de club ons nodig heeft Dan staan we steeds paraat. Schenk nu de glazen boordevol Santé op achttien Maart! (Trictrac.) Mannen broeders Dit feest van de Bordjesclub, mag niemand van de „Ouwe-jongens" missen. De leden van het comité, de heren H. W. Meyer, J. H. Verburgt en R. P. J. Vunderink hebben enige attracties op het programma staan, zodat het eerste decennium aardig „versierd" wordt. De kosten kunnen geen bezwaar zijn. Voor een dikke vijf gulden een hele avond pret, plus een diner, met de oude vrindenwaar kan je dat vinden Tot Woensdagavond 16 Maart!! Aanvang 5.30 uur!! BROWN

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 13