VAMI Restaurant - Lunchroom Burgerlijke Stand Jubilea Huwelijksfeesten AJAX VAMI 2-2 14 Geboren: De heer en mevrouw D. Keyzer en M. Y. KeyzerGrosfeld geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun dochter Josephine. Adres: Plantage Kerklaan 55, Amsterdam. Harry heeft een zusje gekregen. Wij noemen haar Annemieke G. J. Beumer E. J. BeumerVan der Molen. Amsterdam, 23 Januari 1955. Pythagorasstraat 8. Tijdelijk adres: Burger Ziekenhuis, Linnaeusstr. 89, kamer 17. Verloofd: Mej. Eva D. J. Schouten en de heer Jan G. Kikkert. Receptie 30 Januari van 2-4 uur, St. Willibrordusstraat 52-11. De heer Piet Schep en mej. Jopie van der Linden. De heer Wim Waayer en mej. Ali van Dekken. De heer J. van 't Kruis en mej. E. Wagenaar. Hartelijke gelukwensen. Getrouwd De heer M. Griebeling en mej. A. H. M. Reiber geven kennis van hun voorgenomen huwelijk. Huwelijksvoltrek king op 1 Februari a.s. om 11.30 uur ten Stadhuize, Amsterdam. Adres: Maasstraat 184-ni. De heer Rolf Leeser en mej. A. B. Gassan. Adres: Haringvlietstraat 71, Amsterdam. De heer Piet van Reenen en mej. Coby van der Vooren. Adres: J. M. de Muinck Keizerkade 21, Utrecht. Aan al deze gelukkige paren onze hartelijke felicitaties. 5 Februari a.s. is er feest in Den Haag en in Amersfoort. Op deze datum vieren A.D.O. en H.V.C. hun 50-jarig bestaan. Wel zijn we nog wat vroeg, maar de hartelijkheid van onze felici taties is er niet minder om. Uit de verte een kelkje op jullie ge zondheid, A.D.O.-ers en H.V.C.-ers en tot in de hoofdklasse. Op 29 Januari a.s. heeft onze mede-redacteur, de heer C. E. de Vlieger, beslist geen tijd voor ,,Oude-Glorie-Vraagt-Uw-Aan dacht" verhalen. Met vrouw en kinderen zoon Cor komt na vijf lange jaren tropenzon voor het eerst weer naar de Mid denweg 61, Amsterdam (Oost), (dat zal een heel hartelijke begroeting zijn) wordt op die dag het heuglijke feit her dacht, dat vijf en twintig jaar geleden onze medewerker, na de plechtige redevoering over trouw, „malkaar" volgen overal, goede zorgen etc. van de ambtenaar der B.S. en het ringen verwisselen, tegen zijn bruidje zei: ,,Nou, kind, dan gaan we maar voor de eerste ronde." Negen en twintig Januari zit die eerste ronde er op, is met ere een mijlpaal bereikt, die in ieder goed huisgezin met vreugde en gaarne wordt gevierd. Dat deze met bloemen, guirlandes en met dikke, grote-slierten-sigaren- rookwolken omweven mijlpaal in huize De Vlieger gevierd zal worden, staat vast. Er zullen bloemen zijn, vrienden en be vriende relaties zullen handen komen schudden en er zal, onder het genot van een sigaartje -kan het anders! vrolijkheid heersen. Misschien komt er nog iemand een interview afnemen, maar die man moet van „goede huize" zijn. Wij zullen ons er beslist niet aan wagen, want voor zo'n karweitje moet men feeling hebben en in het hol van een (interview-) leeuw is het, met een variant op de Betuwse vrucht, kwaad rauwe biefstuk eten. Neen, dank U! Nu we het toch over een variant hebben, willen we even in de stijl van onze confrater blijven en deze Constructieve, Energieke, Devoilerende Verenigingsman met zijn gezin onze hartelijke felicitaties aanbieden en daarbij de wens uitspreken, dat de af te leggen afstand tussen mijlpaal no. 25 en no. 50 even voorspoedig onder de voeten weg zal glij den als de reeds achter de rug liggende. Luitjes, daar gaan jullie; „Proost" en nog vele gelukkige jaren in goede gezondheid. Ook ten huize van een andere Ajaeied is er eerstdaags feest. Om precies te zijn, Zondag 30 Januari a.s. vieren de heer en mevrouw J. H. Verburgt, VerburgtGroot hun 40-jarige echt vereniging. De heer Verburgt, één van onze oudste leden het fleurige Ajax-bord, dat bij het veertigjarige lidmaatschap van onze club wordt uitgereikt, is reeds lang in zijn bezit is ook een van die Ajacieden, die altijd voor rood-wit klaar staan. Zelfs bekleedt hij nu nog een functie, die eens per jaar zijn aandacht vraagt. De helft van het jubileum behoort n.l. tot het driemanschap, dat de samenkomst van de „Bordjesclub" versiert (dat feest gaat dit jaar toch zeker door?) en insiders weten, dat het baan tje bij hem in goede handen is. Deze trouwe clubgenoot gaat dus met zijn familie een prachtige dag tegemoet. Een dag, die ge legenheid zal geven terug te blikken op veertig jaren huwelijks lief en leed. Niet lang, want het wordt een drukke dag. In het American-Hotel, Leidseplein, zal het op bovengenoemde datum tussen 35 uur een va et vient van vrienden en bekenden waaronder vele Ajacieden zijn, die komen feliciteren en zal de zoon des huizes, nog niet zo heel lang gerepatrieerd uit In donesië, het klavier wel vlot bespelen. Dat doet hij tijdens de Sint Nicolaasfeesten van onze club in samenwerking met de heer Volkers altijd met veel genoegen en Ajax is Co daar dank baar voor. Bij de vele felicitaties, die ongetwijfeld zullen binnenstromen, wil de club en de clubbladredactie natuurlijk de hare voegen en van deze plaats bieden wij de heer en mevrouw Verburgt en ver dere familieleden onze (papieren) bloemen alsmede onze har telijke gelukwensen aan, waarbij we de hoop uitspreken, dat het deze Ajax-familie nog vele jaren in goede gezondheid voor de wind moge gaan. BROWN. Wat AJAX is voor de Meer (Een gezellig stadion) Is de V.A.M.I. voor de Kalverstraat (Een gezellige lunchroom) Kalverstraat 171 - Telefoon 45027 PACHTER VAN DE AJAX-BUFFETTEN

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 14