AJAX Cabaret-programma 18 MAART 1955 fl J Fl A f JAAR Aan alle AjacïedenlF Voorlopig bericht Houdt Zaterdagavond 19 Maart a.s. vrij voor ons Jaarfeest in Hotel „Krasnapolsky" Het Bestuur is er in geslaagd een veelbelovend samen te stellen Het orkest van JAN CORDUWENER komt U ook Als U komt wordt het echt gezellig Reisbureau Maarse Kroon Overtoom 477 bij de Zocherstraat - Tel. 85252 11 Nadere berichten volgen Tegenstanders van vroeger worden nog eens onder de loupe genomen en zonder de minste aarzeling verklaart mijn gast heer: Van Heel en Dijke van Feijenoord waren faire, doch mijn moeilijkste tegenstanders. In gewicht moest ik het tegen Kees Dijke altijd afleggen, maar met een faire charge wist ik hem toch wel eens van mij af te schudden, klonk het. Die faire charge hadden ze nooit moeten verbieden. In 1950 nam hij het besluit om uit het bestuur te treden. Zijn ambtsperiode liep dus in de dubbele cijfers en in de loop dier jaren heeft hij een Weldoordachte Financiële Verzorging voor onze vereniging geleid. U zult misschien denken, dat Moe Volkers rustig zat te brei en. Niets is minder waar, daar zij enkele malen door het noemen van namen, blijk gaf goed georiënteerd te zijn. Tien jaar bestuurslid te zijn, is niet te volbrengen, wanneer je met de medebestuursleden niet uit de voeten kunt. Aan een verzoek zijnerzijds om vanaf deze plaats al deze heren hartelijk te bedanken voor hun prettige medewerking, wil ik gaarne vol doen. Ik mocht ook gerust van hem schrijven, dat er wel eens met de vuist op tafel is geslagen, maar de zaak kwam altijd voor elkaar. Evenals de vroegere A.K.V.B. destijds niet tevergeefs een be roep op hem deed, om enige malen het vertegenwoordigend elf tal con amore te willen trainen als voorbereiding voor de wed strijd tegen Antwerpen, zo klopte men bij de aanvang van dit seizoen, toen zich een kleine strubbeling voordeed, met succes bij hem aan om met Theo Broekman en Ko Bouwens in een bemiddelingscommissie zitting te nemen. Dit trio smaakte het genoegen om haar voorstellen te zien aangenomen. Er zijn mede door de nieuwe structuur nog vele speciale dingen te behandelen en de commissie waarin onze oud-penning meester zitting heeft genomen, telt met de heren Catz, Franken en 2 x Timman experts op velerlei gebied. In het volste ver trouwen zullen wij m.i. de voorstellen van dit kundige quintet t.z.t. tegemoet kunnen zien. Om geen ruzie met mijn mede-redacteuren te krijgen, meende ik het hierbij te moeten laten, echter niet eerder dan hem nog een antwoord ontfutseld te hebben, op de volgende vraag: Willem Parel: wat was je grootste moment in je meer dan 30 jaren lidmaatschap Zonder aarzelen klonk zijn antwoord: De receptie, die het Ajax-bestuur mij heeft aangeboden ter gelegenheid van mijn 25-jarig lidmaatschap, is voor mij onvergetelijk. Rie, hartelijk bedankt voor je goede zorgen op deze, wel zeer geanimeerde avond. C. E. de V. Voor Uw uit wedstrijden in Europa

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1955 | | pagina 11