Burgerlijke Stand St. Nicolaas en het Hengelaarscollege Voor eerste elftalspelers!! Van de redactie Betaling contributie seizoen 1954/55 6 Een van de leden van dit college die het nooit zal leren, ont ving van de goede Sint een paling, waar de oude baas het vol gende gedicht bij had gemaakt: Er was eens een mannetje, een mannetje heel raar Die hengelde in zijn leven, éénmaal in het jaar Het raarste bij dat mannetje was Er kwam nooit een visje, aan te pas Hoe hij ook keek, hoe of hij ook deed Nog nimmer had hij een keertje beet In kleding leek hij wel een hengelaar Daarvoor zorgde good old Sedelaar Het mannetje trotseerde regen en kou Hij hengelde zo graag eens voor zijn vrouw Maar de visjes hieven een spreekkoor aan En zongen: zeg mannetje ga jij maar naar vishandel Braan Dan behoef je de weerelementen niet te trotseren Want het hengelen zal het mannetje toch nooit leren In het officieel orgaan van de K.N.V.B. ,,de Sportkroniek" krijgen de eerste klasse-spelers een kosteloze tip om te zorgen dat hun lichaamsconditie, speciaal voor de wintermaanden op minder zachte velden prima in orde moet zijn: Het bondsbestuur wijst nog eens nadrukkelijk op de noodza kelijkheid van een regelmatige afwerking van het competitie programma der eerste klas. In dit verband bepaalt het Bonds bestuur, dat in ieder geval van twijfel, de keuring der terreinen voor de eerste klas wedstrijden aan de scheidsrechters moet worden overgelaten. Aan de scheidsrechters wordt ter kennis gebracht, dat sta king van eerste klas wedstr jden wegens weersomstandigheden slechts in zeer bijzondere gevallen dient plaats te vinden. Een terrein bedekt met een dunne sneeuwlaag of een veld dat lichtelijk hard is moet voor eerste klas wedstrijden als be speelbaar worden beschouwd. W.S. Je verslag kwam te laat in ons bezit. Bovendien had Yrref Jr al een verslag ingestuurd. Next time better! Getrouwd De heer D. O. Veen en mejuffrouw E. v. d. Brink Toekomstig adres: 2e Jan Steenstraat 51. De heer H. van Driel en mejuffrouw E. v. d. Ersten Toekomstig adres: Uiterwaardenstraat 48-11. De heer Simon Tump Jr en mejuffrouw Maria Catharina Makkes van der Deyl Christchurch, 11 Dec. '54. Wilson Rd. 91 - New Zealand. De heer F. Moinat en mejuffrouw H. C. Mulder. Toekomstig adres: Luzacstraat 4. Verloofd: De heer Eddy Pieters Graafland en mejuffrouw Thea Driessen Ons lid, de heer J. L. Melchers, is benoemd tot Gedelegeerd Commissaris van het Minerva Paviljoen. Onze hartelijke gelukwensen. I Van leden en donateurs, die hun diploma (le helft seizoen 1954/55) nog niet hebben betaald, wordt aangenomen, dat zij op het lidmaatschap van onze vereniging geen prijs meer stel len. Per 31 December a.s. worden zij zonder meer van de leden lijst afgevoerd. Namens het Bestuur: F. DUKKER, Penningmeester.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 6