Broodje ïlJbtcfó dfó mtt de van Kootje Burgerlijke Stand Aan onze Ajax-jeugd 10 Ondertrouwd: De heer Tom van Garderen en mejuffrouw Gerda Vunderink. Voltrekking van het huwelijk zal plaatsvinden op Vrijdag 26 November a.s. te 11.30 uur ten stadhuize. Receptie van 1)314 uur in het Lido, Amsterdam. Bij voorbaat onze hartelijke gelukwensen. Geboren: De heer en mevrouw J. A. Bouwens en V. BouwensReiter geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon, Johannes. De heer en mevrouw J. W. A. Rodenburg en M. J. Roden burgLankhof geven met niet minder blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon, Robert Gerrit. De heer en mevrouw Dasselaar en DasselaarMertens geven, met evenveel vreugde als de andere echtparen, kennis van de geboorte van hun zoon, Hans. Aan al deze Ajax-families onze hartelijke felicitaties en daarbij de wens, dat de drie nieuwe wereldburgers als kool mogen groeien. Leidseplein 20, Telefoon 32036 Spui 28, Telefoon 37451 Rembrandtsplein 12, Telefoon 36513 Zaterdagmiddag 4 December a.s. komt St. Nicolaas met zijn knecht naar het Ajax-stadion voor zijn jaarlijks be zoek aan onze jeugd. Dat kan dus weer een gezellige middag worden. Jongens, evenal op school en als op het voetbalveld, het beste beentje voor, dus geen „ouwe- taaie"-liedjes. Daar houdt de Sint niet van, wel van jongens, die b.v. goed piano, viool of accordeon spelen. Ook een kunstfluiter of een jongen met een goede stem mag hij gaarne horen. Wie heeft de moed De jongen, die op dit terrein iets presteert, krijgt van St. Nicolaas een extra verrassing. Maar, daar de Sint met deze extra ver rassingen rekening moet houden, wordt de adspirant- artist verzocht, zich een paar dagen van tevoren met de heer Muller in verbinding te stellen. De Jeugdcommissie rekent erop, dat alle welpen, ad- spiranten en juniores om half drie in ons stadion aan wezig zullen zijn. Daar dit een kinderfeest is, kunnen we tot onze spijt niet toestaan, dat de ouders van onze jeugd met hun kin deren meekomen. Men wordt beleefd, doch dringend, ver zocht hiervan goede nota te nemen. DE JEUGDCOMMISSIE.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 10