HONKBAL SPORT ASBEEK BRUSSE "ÏT™" Goede prestaties Borneostraat 8-14 - Tel. 54251 ERKEND PHILIPS SERVICE 9 ZOMER-RESTANTEN. Het is in deze „zakelijke" wereld een gebruikelijke methode dat van tijd tot tijd eens de inventaris wordt opgemaakt. En dan blijkt veelal dat er nog wat restanten op te ruimen zijn. Deze restanten wil ondergetekende bij deze van de hand doen. Voor de goede gang van zaken worden onze geachte cliënten er op attent gemaakt, dat om onnodige correspondentie te voor komen het nog restanten zijn uit onze onvolprezen zomer collectie 1954 van Sir Baseball. En dan rest ons ten eerste nog de laatste competitiewedstrijd van ons eerste negental tegen Kennemerland. Aangezien beide partijen bij de uitslag geen enkel belang meer hadden, is het een slap partijtje geworden. Herre en Ruud Kok gooiden om de inning, terwijl Jan Neefjes van plaats had verwisseld met Jan ter Heide. Daar Harry Bosboom nog steeds geblesseerd is en W. Prins met vacantie was, maakte ons jeugdlid E. Klokkers zijn debuut, terwijl Drewes de andere opengevallen plaats in nam. Afgezien van een prima vang van Ter Heide en een home run van R. Kok bracht deze wedstrijd bitter weinig om over naar huis te schrijven. De buit werd tenslotte eerlijk gedeeld (3—3). Ons junioresteam speelde nog een wedstrijd om het kam pioenschap van Amsterdam tegen V.V.G.A. Hoewel aanvan kelijk onze jongens een voorsprong namen, ging deze door het onbenut laten van diverse kansen toch nog verloren en won V.V.G.A. met 75. Ons team had echter niet zijn sterkste op stelling, maar de overwinning van onze buren was verdiend. Opnieuw werden weer enige van onze spelers uitgenodigd om deel te nemen aan een wedstrijd tegen de „Wiesbaden Flyers", terwijl in een wedstrijd tussen spelers uit afdeling A en B waarvan de opbrengst ten goede kwam aan het „Blesing-fonds", eveneens enige clubgenoten gekozen werden. Bij de aanvang van onze competitie was men vrijwel eens gezind van mening, dat het ook dit seizoen weer zou gaan tus sen O.V.V.O. en H.H.C. Maar ziet, geen van deze beide teams wist de afdelingstitel te bemachtigen. Het waren E.H.S. en Blauw Wit die met de titels schoot gingen. E.H.S., dat zich uit stekend had voorbereid, vormde een beste ploeg, die geen enkele zwakke plek vertoonde. Toch was haar eerste kampioenschap in de eerste klasse een verrassend resultaat. Dat onze stadgenote Blauw Wit het zover zou brengen, was echter wel de grootste verrassing. Voor dit team was toch de prognose, dat men het zelfs zeer moeilijk zou krijgen om zich in de eerste klasse te handhaven. In de strijd om de landstitel tussen deze beide negentallen bleek E.H.S. de sterkste en van deze plaats af wensen wij de Haarlemmers nog eens van harte geluk met het bereikte resultaat. Van het bondsbestuur ontvingen wij een schrijven, waaruit bleek, dat de vereniging H.E.D.W. geprotesteerd had tegen de beslissing van het bondsbestuur, dat in de 2e klasse afd. B. nadat de vereniging „Onze Gezellen" zich had teruggetrokken dit seizoen geen ander negental meer zou degraderen. Welke beweegredenen de vereniging H.E.D.W. heeft gehad om hiertegen te protesteren, zullen wij onbesproken laten, doch met het reeds eerder genoemde schrijven werd ons bericht, dat dit protest is afgewezen. Onze reserves zullen dus het volgende seizoen in de 2e klasse blijven uitkomen. Als wij de balans over het afgelopen seizoen van onze negen tallen opmaken, dan kunnen wij wat betreft ons eerste negental zijn slechts mogelijk als U in het bezit bent van een perfecte lichamelijke conditie en uitstekend schoeisel en kleding (Leo v. d. Kar) weet wat U nodig heeft Ceintuurbaan 149-153 Telefoon 28987 tegenover Rialto theater niet ontevreden zijn. Als hoogtepunt moge toch wel aangete kend worden dat de beide overwinningen op O.V.V.O., met Ur- banus (thuis 53, uit 30) uitstekende resultaten zijn geweest. Doch laten wij er onmiddellijk aan toevoegen, er zijn ook enige wedstrijden gespeeld (o.a. beide malen tegen V.V.G.A.) waarin onnodig punten zijn verspeeld. Over ons tweede team is in ons vorig clubnieuws reeds het één en ander opgemerkt. Het volgende seizoen zullen onze re serves zeer zeker met betere resultaten voor de dag moeten komen, indien zij zich in de 2e klasse willen handhaven. Over onze jeugdteams zullen wij kort zijn. Ons eerste juniores negental bezette de eerste plaats in afdeling B., terwijl het tweede jeugdteam eveneens een verdienstelijke plaats bereikte. Het belangrijkste van alles is, dat onze jeugd enige routine heeft opgedaan. Tot besluit nog de diverse eindstanden en wij zullen maar zeggentot de volgende keer. Seniores. E.H.S. 12 19 Rooswij k 12 19 O.V.V.O. 12 16 H.E.D.W. 12 17 Schoten 12 16 Zeeburgia 12 11 Ajax 12 14 R.C.H. 2 12 10 V.V.G.A. 12 9 Schoten 3 12 9 Kennemerland 12 7 Kennemerland 2 12 8 T.IJ.B.B. 12 3 Ajax 2 12 8 Juniores. Ajax 7 14 V.V.G.A. 2 7 11 O.V.V.O. 8 10 O.V.V.O. 2 8 10 The Catchers 7 10 Ajax 2 8 9 T.O.G. 8 2 D.E.C. 2 7 6 Watergraafsmeer 8 2 Blauw Wit 7 2 W. N. vanaf 197,50 v.a. tl p. week Ruime sortering Velie gashaarden, Kolenhaarden (div. merken), Kachels, enz. De nieuwste serie Radio's, Gramophoons en kasten. Televisie, Rijwielen, Gasfornuizen, Stofzuigers, Keukenuitrustingen, Wringers, Meu belen, Woningtextiel, Electrische klokken, Kinderwagens, Scheerapparaten, Inphraphil en hoogtezon apparaten Tevens Speciale Reparatie-inrichting voor Radio, Haarden, Kachels, Rijwielen enz. Desgewenst op termijn Manfield Hotspur schoenen Engels Import Wist U dat wij een speciale afdeling hebben voor lc klas sportieve kleding Voor Uw wintersportreis slaagt U bij ons stellig

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 9