Televisie Café VERWOEST SPUI 6 Amsterdam Alles op gebied van Radio en Gramophones Om de bankf 7 De supporters van Ajax, die vindt U beslist na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C. ste tijd heel wat bij geleerd. Onze ploeg was er in deze wedstrijd danig uit. Er werden vele fouten gemaakt en ook de werp- resultaten waren verre van fraai te noemen. Onze jeugd kan veel beter en wij zullen het dus maar houden op een off-day van het negental. Wel moet nog worden opgemerkt, dat T.O.G. in keurig blauw wit gestreepte shirts en witte broek verscheen, terwijl onze jongens met alle mogelijke kleurencombinaties een rommelige indruk maakten. De volgende maal dus in voorgeschreven club- costuum, hoor boys! AJAX—WATERGRAAFSMEER. Tegen onze buren behaalden onze jongens weer eens een grote overwinning (130). Het vertoonde spel was beter dan tegen T.O.G., doch willen jullie een kans maken op het kam pioenschap van Amsterdam, dan moet er nog veel veranderen. Honkbal is een sport, die je niet in gedachten kan spelen, doch speelt met volledige aandacht en concentratie. Laat je nooit afleiden door het geroep van andere jongens langs de kant en let op de aanwijzingen die je krijgt van je helper. D.E.C. 2—AJAX 2 10—4. In deze wedstrijd namen de D.E.C.-ers revanche voor de destijds geleden nederlaag. Ons tweede jeugdteam moest met een reserve-werper aantreden, die tijdens de wedstrijd echter vervangen moest worden. Nog last van je arm, Braam? Het was dus moeilijk om punten te voorkomen. Onze jongens heb ben echter goed volgehouden en dat zij de punten aan de D.E.C.- ers moesten afstaan, was helemaal niet erg. AJAX 2—BLAUW WIT 5—3. Gelukkig hebben de Stadion-bewoners weer de beschikking over een jeugdteam, want voor een jeugdwedstrijd tussen Ajax en Blauw Wit moeten wij een aantal jaren teruggaan. Onze jongens mochten op de voorvelden van de Middenweg spelen en dat inspireerde hun zodanig, dat zij een 53 overwinning wis ten te behalen. Onze werper Schaap deed het niet onverdien stelijk en had een belangrijk aandeel in de zeger V.V.G.A. 2—AJAX 2. Tegen V.V.G.A. hebben onze boys een gevoelige nederlaag geleden, al dient hierbij opgemerkt te worden, dat gestart werd met slechts zes spelers. Later kwam Worst de gelederen nog versterken, doch door onvolledigheid waren er grote gaten in ons veld. Een pluim voor het volhouden van Hazewinder en Metz en een grote afkeuring voor de wegblijvers. W. N. Telefoon35614 Een SEMIPROF! Wattof dat is? Het is geen vlees en 't is geen vis. Een halve prof. Niet te geloven! Van onderen of wel van boven? Of aan zijn linker zijde slechts al issie aangeboren rechts? Noch wit, noch zwart. Meer 'n grauwe kleur. Doch nimmer: Semi-amateur. Een semiprof is graag zo'n vent die zitten wil in 'n dure tent. Maar die dan zegt: ,,'t Is om te grienen, je doet hier niks met „maar twee tienen". En dus ben ik een prof of niet? Veil ben ik voor wie 't meeste biedt! Ge krijgt mijn liefde inclusief. Want heus, ik heb mijn voetbal lief. Met liefde dus, doch zonder gêne. De liefde van 'n demi-mondaine Maar waar, vraag ik, is de amant, die ,,'n dure tent" betalen kan? Die 'n luxe leven mij wil biên; de wereld mij wil laten zien. Niet voor één keer, maardie mij trouwt. En dra want straks ben ik te oud. t Is waar dat hij mij goud belooft. Maar als hij mij geen kooltje stooft, ben ik er nog niet zeker van of 't geen verguldsel wezen kan. Hij schermt teveel mij met millioenen. Maar zie eens zijn gelapte schoenen! Al wil ik in mijn hart ook graag, het is te mooi en veel te vaag Eerst een garantie zwart op wit waar 'n bankinstelling achter zit. 'k Geef Marius geen stank voor dank. Die 's als de Nederlandsche Bank! B. S. LE MARCHE.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 7