Jaarlijkse Algemene Vergadering op Donderdag 15 Juli 1954, in de benedenzaal van het AJAX-STADION, Aanvang 8 uur. 3 (Indien nodig voortzetting Vrijdag d.a.v.) AGENDA 1. Opening en huldiging kampioenen. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Jaarverslag Secretaris. 4. Jaarverslag Penningmeester. 5. Rapport Kascommissie. 6. Het spelen tegen Buitenlandse Elftallen (toelichting ter vergadering). 7. Bestuursverkiezing: Aan de beurt van aftreden zijn de volgende heren: M. J Koolhaas, le Voorzitter; F. Dukker, le Penningmeester; R. P. J. Vunderink, 2e Secretaris; J. de Boer en A. de Wit, Commissarissen. Deze heren zijn herkiesbaar. 8. Verkiezing Secretaris Elftallencommissie: Secretaris is de heer W. F. C. Bruyne- steyn. Deze stelt zich herkiesbaar. 9. Verkiezing Elftallencommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: Commissie A: G. P. Keizer, N. M. Roeg en R. P. J. Vunderink. Commissie B: A. A. M. Knijn, M. J. Schetters en W. F. Schoevaart. Deze heren zijn herkiesbaar. 10. Verkiezing Kascommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: F. Kubin, L. F. Schappert en J. Th. de Waal. Volgens Art. 47 van het H.R. zijn de heren F. Kubin en L. F. Schappert niet herkiesbaar. 11. Enquêtecommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, M. J. Koolhaas en J. Koomen. Deze heren zijn herkiesbaar. 12. Verkiezing Afgevaardigden: V.E.K., Westelijk District, District Amsterdam, lei ders Honkbal en Cricket. 13. Verkiezing Clubbladcommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, E. H. van Ttiyl en C. E. de Vlieger. De heer E. H. van Tüyl stelt ziöh niet herkiesbaar. 14. Vaststelling officieel orgaan. 15. Rondvraag. Eventuele voorstellen voor de agenda dezer vergadering kunnen worden ingediend tot en met 10 Juli a.s. bij de Secretaris. Candidaten voor bestuurs- en of andere functies kunnen tot uiterlijk Zaterdag 10 Juli schriftelijk worden ingediend bij de Secretaris. Indien hierbij niet wordt overge legd een schriftelijke verklaring van de candidaat, waaruit blijkt dat hij de functie wenst te aanvaarden, dan zal de candidaatstelling niet worden geaccepteerd. Juniores en Adspiranten hebben geen stemrecht. Secretariaat: Namens het Bestuur: 3e Helmersstraat 47 B M. J. KOOLHAAS, Voorzitter. Amsterdam-W. J. ELZENGA, Secretaris Onherroepelijk wordt op tijd begonnen!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 3