Van het Secretariaat Onderstaande juniores gaan over naar de afd. werkende leden: H. Abraas, B. K. Been, K. N. Dieihl, E*. Drewes, C. J. A. Geel- huyzen, Th. Kapper, W. H. Kraamwinkel, G. C. Mossing Hol- steyn, Th. Moinat, G. Paulsen, D. Staphorst, E. C. Tak, F. J. v, d. Valk, W. A. F. v. d. Wiel en A. Worst. Onderstaande adspiranten gaan over naar de afdeling juniores: R. Agsteribbe, A. Ahrend, J. H. Amende, J. H. Baartscheer, G.„ A. Booy, J. W. v. Boxtel, B. J. Dijkstra, J. Ensing, B. Gros man, J. A. de Haan, W. Heisterkamp, L. Hoogerman, K. Huis, M. R. Hulshoff, R. de Jonge Urbach, E. P. B. Klokkers, N. J. Kuiper, J. G. v. Loon, P. H. v. d. Meer, T. Moos, B. Muller, C. J. Papavoine, W. A. Pelser, W. Starreveld, S. Swart, B. Tiemstra, Ph. A. v. d. Valk, E- R. v. d. Velde, J. Vonk, W. J. v. d. Werf, J. P. Wiesener, H. Wijdogen en W. Meester. Onderstaande welpen gaan over naar de |afd. adspiranten: H. Ahlborn, J. Engelsma, R. Ferwerda, A. v. d. Ham, C. W. Heus, E. G. Hulshoff, H. L. Krop, R. v. 't |Kruis, A. W. Mazijk, P. Paternotte Jr., R. Roosendaal, P. K. Schwebke, R. Spruit, P. de Vries, G. Worst, J. L. Yanse. Deze jongelui betalen de volgende contributie: 5.ver zekering 1.en 2.50 entreegeld. Voorgesteld als juniorlid: F. v. Gelder, J. Th. Schoonens, R. Kok, R. Hollander, D. Sohijff. Voorgesteld als adspirantlid L. Beukman, G. Blits, Fr. R. Martens, F. J. van Munster, W. Zwart, P. A. van Amstel, M. Ferwerda, J. v. Rhijn, J. Rietveld, G. H. Tenniglo, P. Vertogen, M. v,. Eek, J. de Kok, W. A. v. d. Meijde, H. Sanders, C. de Vegte. Voorgesteld als welp: T. Bijl, B. A. v. Eekeren, D. F. Kuiter, D. Offringa, F. F. Om- stee, J. P. Vlok, R. Gouw, R. Prent, R. Q. Theunisse. Alle adspiranten, die niet meer op school gaan en een werk kring hebben, dienen dit per omgaande op te geven aan de heer J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47 B, Amsterdam. Bedankt als werkend lid: E. E. v. d. Eeckhout, Th. J. de Groot, P. C. v. Hofwegen, K. ter Horst, J. Laroo, B. J. C. Maarleveld, H- Nauta, D. Nyhuis, M. A. G. Perlee, B. J. Ras, R. Rosendahl, A. C. Visser, J. M. Zwaan. Afgevoerd wegens overlijden: P. J. M. v. Os, A. Visser. Bedankt als juniorlid: H P. Glotzbach, Th. Wessels, F. Westenberg, E. C. Meyer. Afgevoerd als juniorlid: H. C. Geukens, E. Jügen, J. Olthuis, Y. Tuinman. Bedankt als adspirantlid: J. F. Blauw, W. Pool, W. de Vries, M. P. Jaspers. Bedankt als welp: H. Schulz, R. A. Verwoerd. Bedankt als donateur: J. H. A. Biesing, A. J. J. Broks, W. J. G. Nieveen, J. Nijhuis, L. P. Verwoerd. Afgevoerd als donateur: A. W. de Boer, C. Engelander, A. H. C. C. Engelman, B. Fritz, A. Goosen, K. A. Hoogerwerf, E. Kretschmar, P. A. Kruse tt, J. J. v. d. Laar, M. Lubbe Jr., G. L. Neve, A. Oldendorp, S. Paauwe, G. Prins, J. v. Rossum, E. de Rijk, A. Sanders, J. J. F. Schenk, H. J. Schneider, J. C. Smissaert, H. Verbrugge, P. Vrees, W. S. S. van Zwieten, L. C. Wertwijn. Afgevoerd als donateur wegens overlijden: C. G. Coerse, H. de Goede, W. Lubertie, J> W. H. Plokhooy. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het over lijden van mevrouw Klara Sophie Emmerik geb. Polifka, echtgenote van de heer J. Emmerik, ondersteunend lid van onze vereniging. Zij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. ,,Ajax" geeft met groot leed wezen kennis van het overlijden van de heer J. Feithuis, in leven lid van de controledienst van onze vereniging. Hij ruste in vrede* Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer Hindrik Elzer, in leven donateur onzer vereniging. Hij ruste in vrede. HET GEDENKBOEKJE VAN DE SURINAAMSE VOETBAL BOND, uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het Suriname Stadion, toont in vele opzichten overduidelijk aan, hoe verheugd de leiding van deze bond is, dat haar vertegenwoordigend elftal in 1948 een zeer gastvrije ontvangst in Nederland heeft mogen ondervinden. Zeer sportieve en objectieve beschouwingen over de gespeel de wedstrijden in ons land, die de S.V.B. zeer verdienstelijke resultaten brachten en een speciaal dankwoord aan voorzitter Koolhaas, tonen aan, dat wij in Suriname goodwill hebben ge kweekt. De sportiviteit van het Amsterdamse publiek werd speciaal gememoreerd. JUBILEA. Van bevriende zijde ontvingen wij het bericht, dat de heer H. J. Harinck, directeur der Kon. Packetvaart Mij. (Indonesië), dezer dagen het feit herdacht, dat hij 25 jaar geleden zijn krachten aan deze maatschappij ging wijden. De heer Koolhaas deed hem reeds langs telegrafische weg Ajax' gelukwensen toekomen. Ook wij bieden van deze plaats Bertus (mag het nog?) onze hartelijke felicitaties aan en spreken daarbij de wens uit, dat het onze clubgenoot en zijn maatschappij in de toekomst steeds voor de wind zal gaan.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 10