De Oester Bar A. Brugman Café „Populair" Harry iacMoni Regaliersbreesiraai 51, lel. 31996 Sigarenmagazijn Rembrandt Halvemaansteeg 21 Sigaren, Sigaretten Telefoon 37835 en Tabak Beleefd aanbev. G. J. Hulscher Sigarenmagazij n 9 Boekman niet meer floot. Herman liet het maar zo en was blij door deze gelijkenis aan twee goede (gratis) plaatsen op een eivol P.S.V.-veld te komen. Een speciaal voorval in een wedstrijd Hercules 2Ajax 3, dat hem 10,rijker en onze toenmalige secretaris der E.C., de heer M. Smit, dit bedrag armer maakte en de diverse ge zellige Kerstreizen liggen hem nog in het geheugen. Die wedstrijd in Utrecht leverde ons van de aftrap af (orkaan in de rug) direct een 01 voorsprong op. Tot de rust een bele gering van het Hercules-doel, maar het bleef 01. Een onte vreden en gedeprimeerde secretaris der E.C. zag er geen heil meer in. Mijn gastheer wel en ging een weddenschap aan, dat de uitslag 13 zou worden. Het was 03 met nog enkele minu ten te spelen, toen de scheidsrechter Hercules een penalty toe kende, die gelukkig voor de portemonnaie van mijn zegsman benut werd. Einde 13. Nog speciale hoogtepunten, Herman? Nou en of, klonk het spontaan: de wedstrijden van Ajax als kampioen van de tweede klasse tegen Go-Ahead als kampioen van Nederland. Vooral die te Amsterdam in het oude Stadion, waarin de keepers dezelfde blunders maakten. Ajax won toen met 21. Een Ajaxman drinkt na de sport Ook graag een borrel, bier of port Hij weet dan ook waar hij moet zijn 't Is „Populair" bij het Rembrandtsplein Hij kiest tijdens z'n dronk zijn eigen plaat Op het nieuwste Amer. Wurlitzer apparaat H. Fleijsman Grote SOrtering vana^ Rembrandtsplein De Parel van liet Iieidseplein en Visrestaurant LEID^EPLEO ÏO, Tel. 33988 Voorverkoop voor Zuid: Olympisch Stadion, Ajax en A.F.C. SIGARENMAGAZIJN Amstelveenseweg 294 (onder de luifel), Tel. 27842, A'dam-Z. Een zeer sterk elftal na de gouden ploeg was naar zijn me ning J. de Boer, P. Strijbosch, P. van Reenen, J. den Boer, A. van Kol, P. van Deyck, W. Anderiesen, C. Jurriaans, Th. Schetters, H. ten Have en W. Volkers. De twee grootste Ajax-voetballers meende hij te moeten zien in: H. Hordijk, als de geboren natuur- voetballer en W. Anderiesen, als de speler die het met een enorme wilskracht ver gebracht heeft. Daar ik er van overtuigd was, weer voldoende copy te heb ben verkregen, kon er nog een klaverjasje af. Mevr. Tump Geestman tegen S. Tump en uw dienaar. Resultaat 11. Wat denkt U van 5 marsen in zeven spellen in de eerste ronde Zo plaatste ik weer eens de schijnwerper op een goed Ajacied, die zo langzamerhand naar het veertig-jarig lidmaatschap toe loopt en die in zijn actieve periode vele Handige Goaltjes voor Ajax heeft gemaakt. Hetty, vriendelijk dank voor de gezellige avond en laat de baron, wanneer hij weer eens wat verdient, een nieuw spel kaarten kopen! C. E. de V. Rijnstraat 63 Telefoon 726558 De zaak met de grootste sortering van Zuid Verkoop van Ronson-aanstekers en Denicotea-pijpjes Wij bezorgen ook gaarne aan huis Te laat Dan in de automaat!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1954 | | pagina 9