I Café „Populair" Café VERWOEST Happy Sacksioni A. A. de Ruiter, Overtoom 532, Tel. 89288 De supporters van Ajax, die vindt U beslist Reguliersbreeslraai 51, lel. 31996 SPUI 6 Amsterdam Telefoon 35614 Alles op gebied van Radio en Gramophones Hoogspanning 7 na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C. U koopt toch ook Uw Rokertje voor de Kerstdagen bij RIJNSTRAAT 63 - TEL. 26558 Thuisbezorgen door de gehele stad Verkoop van Ronson aanstekers (diverse modellen) en Denicotea Sigaretten- en Sigarenpijpjes. Speciale feestverpakking. Een Ajaxman drinkt na de sport Ook graag een borrel, bier of port Hij weet dan ook waar hij moet zijn 't Is „Populair" bij het Rembrandtsplein Hij kiest tijdens z'n dronk zijn eigen plaat Op het nieuwste Amer. Wurlitzer apparaat H. Fleijsman Heel Ajax is in rep en roer. Volkomen overstuur. Ze doen weer sterk, ze doen weer stoer. 't Is weer het oude vuur. Ze voelen zich het heertje weer. Ze berenvoor de kooi! Maar of ze heer zijn dan wel beer, ze loeren op hun prooi. Heel Ajax is de laatste week volkomen van de kaart. Gewoonweg- helemaal van streek gelijk een poes in Maart. Ze zijn absent en weten niet waar of ze gaan of staan. Veel erger nog, ze eten niet. Ze roeren het niet aan Doch desondanks, het is een feit, maakt iedereen zich dik. Het is bepaald nervositeit. Dat zie je aan hun blik. De blik van een die wordt verteerd. Die tegenstand niet acht. Een die geen barrière deert hoe hoog zij wezen mag. Heel Ajax weert zich, waakt en wacht van spanningen vervuld. Ze darren, darren dag en nacht. Verteerd door ongeduld. Ze lopen niet, ze gaan in draf. Ze rennen op den duur. Ze tellen de seconden af en beiden 't Grote Uur! Is dat het Uur van 't Festival? Het Uur dat een Heraut met klaterend klaroengeschal de zegepraal verkonden zal op hem, die zich verstout te meten zich met de Helleen? Het Uur der Wrake Driewerf neen! Had U gedacht het is alleen: Het uur dat iedereen verstilt. Als er gekiend wordt om Groot Wild En wel op 22 December 1953. B. S. LE MARCHË. Exclusieve Herenmode, Confectie en Hoeden Onze collectie zelfbinders is zeer exclusief o.a. wollen binders in Triton-Lucky. De das die bet doet, ook bij Sport! Verkopers van Kerko - Fablo King Eterna Shirts

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 7