ASBEEK BRUSSE „PALERMO" Promotie-degradatieregeling voor het seizoen 1953-1954 Hotel - Café - Bar - Dancing REMBRANDTPLEIN 40-42 TELEFOON 37329 Vanaf heden Johnny 3I.ilstone It ia Joy zang Kienavond Reisbureau Maarse Kroon Overtoom 477 bij de Zocherstraat - Tel. 85252 Borneostraat 8-14 - Tel. 54251 ERKEND PHILIPS SERVICE 12 De regeling, althans voor de eerste klasse van District West I,luidt: Degradatie le klasse: De nrs laatst en voorlaatst van de afdelingen A, B, C en D degraderen automatisch naar de 2e klasse. Promotie 2e klasse: De kampioenen van de 2e klasse A en B van District West I spelen met de kampioen van de 2e klasse B van District West II een gehele competitie om één plaats in de eerste klasse. Degradatie 2e klasse: De nummers laatst van de 2e klasse A en B degraderen automatisch naar de 3e klasse. Promotie 3e klasse: De kampioenen van de 3e klasse A en B spelen een gehele competitie om één plaats in de 2e klasse; voor de kampioenen van de 3e klasse C en D geldt dezelfde regeling. Degradatie 3e klasse: De nummers laatst van de 3e klasse A, B, C en D, degraderen automatisch naar de 4e klasse. Promotie 4e klasse: De kampioenen van de 4e klasse A en B spelen een gehele competitie om één plaats in de 3è klasse; eenzelfde regeling geldt respectievelijk voor de kampioenen van de 4e klasse C en D, de kampioenen van de 4e klasse E en F en de kampioenen van de vierde klasse G en H. Degradatie 4e klasse: De nummers laatst van de 4e klasse A t/m H degraderen automatisch naar de afdelingen. Promotie Afdelingen: In totaal, promoveren 8 standaard elftallen naar de 4e klasse van de K.N.V.B. en wel: Van de afdeling Amsterdam 2 elftallen. Van de afdeling Noord-Holland 2 elftallen. Voorts van de afdelingen Amster dam en Noord-Holland samen nog 1 elftal. Van de afdeling Utrecht 2 elftallen. Van de afdeling Haarlem 1 elftal. Kampioenschap van Nederland Res. le klasse: De kam pioenen van de Res. le klasse spelen in twee groepen, ieder bestaande uit drie elftallen, een gehele competitie. De num mers één van deze beide groepen spelen een gehele competitie om het kampioenschap van Nederland van de Reserve le klasse. De indeling is als volgt: Groep A: De kampioenen van de Districten West I, Oost en Noord. Groep B: De kampioenen van de Districten West II, Zuid I en Zuid II. Degradatie Res. le klasse: Nummer laatst van de Res. le klasse degradeert automatisch naar de Res. 2e klasse. Promotie Res. 2e klasse: De kampioenen van de Res. 2e klasse A, B, C en D spelen een gehele competitie om één plaats in de Res. le klasse. Degradatie Res. 2e klasse: De nummers laatst van de Res. 2e klasse degraderen automatisch naar de Res. 3e klasse. Promotie Res. 3e klasse: De kampioenen van de Res. 3e klasse A, B en C spelen een gehele competitie om één plaats in de Res. 2e klasse. Dezelfde regeling geldt voor de kampioe nen van de Res. 3e klasse D, E en F voor de kampioenen van de Res. 3e klasse G, H en I. Degradatie Res. 3e klasse: De nummers laatst van de Res. 3e klasse A t/m I degraderen automatisch naar de afdelingen. Promotie Afdelingen: In totaal promoveren 9 reserve-elftal len naar de Res. 3e klasse van de K.N.V.B. en wel: Van de afdeling Amsterdam 3 reserve-elftallen. Van de afdeling Noord-Holland 3 reserve-elftallen. Van de afdeling Utrecht 2 reserve-elftallen. Van de afdeling Haarlem 1 reserve elftal. JjOTei SAR r- f PALERMO 111.III. V. Zondag mat. 4-6.30 uur November wordt ook wel slachtmaand genoemd, ofschoon deze bijnaam voor December zeker niet minder op zijn plaats zou zijn. Want als het zover is, gaat het er voor de gevleu gelde woerden (niet woorden, zetter!) en aanverwante familie donker uitzien. In de dierenwereld spreekt men dan ook van de donkere dagen voor Kerstmis. Wéét U dat De traditionele kienavond zal ditmaal op Dinsdag 22 Decem ber a.s. te 20 uur precies in het Ajax-stadion worden gehouden. De Commissie voor de Clubavonden verzoekt U daarom nu reeds deze avond vrij te houden. Indien U voor deze speciale clubavond met dames een of meer prijsjes beschikbaar wenst te stellen, gelieve U dit even aan een der hieronder genoemde heren kenbaar te maken: A. de Wit, Meidoornweg 8, telefoon 61849. F. Louwaard, Tijl Uilenspiegelstraat 10, telefoon 87837 A. Zwang, Sarphatistraat 110, telefoon 53347. L. Volkers, Lekstraat 124, telefoon 98317. Voor uw medewerking zullen zij U zeer erkentelijk zijn. COPY VOLGEND NUMMER. Beleefd verzoek: copy volgend nummer uiterlijk Woensdag 9 December in het bezit van de redactie. Redactie-adres: Molen kade 9, Duivendrecht. Voor Uw uitwedstrijden in Europa! vanaf 197,50 v.a. fl p. week Ruime sortering Velie gashaarden, Kolenhaarden (div. merken), Kachels, enz. De nieuwste serie Radio's, Gramophoons en kasten. Televisie, Rijwielen, Gasfornuizen, Stofzuigers, Keukenuitrustingen, Wringers, Meu belen, Woningtextiel, Electrische klokken, Kinderwagens, Scheerapparaten, Inphraphil en hoogtezon apparaten Tevens Speciale Reparatie-inrichting voor Radio, Haarden, Kachels, Rijwielen enz. Desgewenst op termijn

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 12