Jaarlijkse Algemene Vergadering der A.F.C. „AJAX", welke zal worden gehouden op Donderdag 16 Juli 1953 in de benedenzaal van het Ajax-stadion, aanvang 7.30 uur precies» (Indien nodig voortzetting Vrijdag d.a.v.). Agenda: 1 Opening en uitreiking kampioensmedailles 2 Notulen vorige Vergadering 3 Jaarverslag Secretaris 4 Jaarverslag Penningmeester 5 Rapport Kascommissie 6 Bestuursverkiezing: Aan de beurt van aftreden zijn de volgen de heren: j. Koomen, 2e Voorzitter; J. Elzenga, le Secretaris; G. Leentvaar, 2e Penning meester en Th. J. F. Brokm'ann, Commis saris. Deze heren zijn herkiesbaar 7 Verkiezing Secretaris Elftallen- commissie: Secretaris is de heer W. F. C. Bruyne- steyn Deze stelt zich herkiesbaar 8 Verkiezing Elftallencommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: Commissie A.: G. P. Keizer, H. F. Twel- ker en A. de Wit Commissie B.: N. M. Roeg, M. J. Schet- ters en W. F. Schoevaart De heren H. F. Twelker en A. de Wit stellen zich niet herkiesbaar Candidaten voor bestuurs- en of andere functies kunnen tot uiterlijk Zaterdag 11 Juli a.s. SCHRIFTELIJK worden ingediend bij de Secretaris. Indien hierbij niet wordt overgelegd een SCHRIFTELIJKE VERKLARING van de candidaat, waaruit blijkt dat hij de functie wenst te aanvaarden, dan zal de candidaatstelling niet worden geaccepteerd. Juniores en Adspiranten hebben geen stemrecht. Namens het Bestuur: M. J. Koolhaas, Voorzitter 3e Helmersstraat 47 B, Amsterdam-W. J. Elzenga, Secretaris 9 Verkiezing Kascommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: W. F. Egeman, F. Kubin en H. C. W. Wiggelaar Volgens art. 47 van het H.R. zijn de heren W. F. Egeman en H. C. W. Wiggelaar niet herkiesbaar 10 Enquêtecommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, M. J. Koolhaas en J. Koomen Deze heren zijn herkiesbaar 11 Verkiezing Afgevaardigden: V.E.K., Westelijk District, District Am sterdam, leiders Cricket en Honkbal 12 Verkiezing Clubbladcommissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, E. H. van Tuyl en C. E. de Vlieger 13 Oefenmeester 14 Vaststelling officieel orgaan 15 Rondvraag

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 4