©fficieel Ir J. Lambregts w.i. Dankbetuiging Kampioenen dienen zich aan mannetjesputters van Watergraafsmeer 4 kenden geen genade en lieten de onzen met 60 in hun hemdje staan. Wel, jongens, hiermede zijn we dan weer aan het einde van ons lied. Het was een schoon voorjaarslied met opgewekte klanken. De enkele dissonanten die het enigszins ontsierden, zullen we er maar op de koop toe bijnemen. P. VAN OS. De Algemene Vergadering zal plaats vinden op 16 Juli a.s* Punten voor de Agenda dienen vóór 15 Juni a*s. in het bezit te zijn van het secretariaat. BEDANKEN VOOR HET LIDMAATSCHAP. Voor de goede orde vestigt het bestuur er de aandacht op, dat leden die voor het lidmaatschap van onze vereniging wen sen te bedanken, dit voor het einde van deze maand moeten kenbaar maken aan de secretaris, de heer J. Elzenga, 3e Hel- mersstraat 47 b, Amsterdam. Volgens art. 9 van het H.R. gaan over van junior tot werkend-lid: H. W. Blankert, J. v. d. Brink, E. Fortuin, A. A. J. Francken, P. C. Hoogeveen, H. M. Koning, J. Mulder, A. J. Post, H. Pype, J. v. Veen, Th. Fr. v. d. Velden, W. H. Verhoeven, Ch. Vrolijk, C. A. v. d. Wal, A. de Wit, W. F. Runneboom. gaan over van adspirant naar de juniores: R. Bartelsman, A. L. Blekkenhorst, B. Bos, J. A. J. Bout, J. Brokx, J. de Bruyn, G. G. Butter, J. Butter, R. Degenkamp, L. Dollee, H. Dukker, A. Euwe, J. Fransz, E. A. Helffer, B. Her mans, C. ten Hoonte, R. Jensch, W. de Jong, R. Koene, W. Meeusen, G. G. Neervoort, F. Nijhuis, M. A. G. Perlee, J. v. Ran- deraat, P. W. Schoe,maker, R. W. Tielrooy, W. Visser, F. A. Westenberg, Th. Wessels. gaan over van de welpen naar de adspiranten: Fr. Grooteboer, C. Harms, R. Hillebrand, H. Ketting, N. Kort lever, W. Kuipers, R. v. d. Kwast, E. Lodewijk, J. Metz, P. Pe tersen, A. Pronk, C. Pype, R. de Ridder, R. Schnitker, M. P. Servais. Bovenstaande welpen dienen voor het volgend seizoen boven hun gewone contributie alsnog 2.50 entreegeld te betalen. Af te voeren volgens art. 9 van het H.R. A. M. Degger, Th. Kapper, C. Oetelmans, A. Broerse, A. A. Eype, R. v. d. Maas, F. v. d. Berg, G. A. Goedhart, R. Wolfers. afvoeren als werkend-lid: J. v. d. Berg. W. Th. Drager, P. Geestman, K. Koes, W. H. Koffieberg, J. L. Schimscheimer, M. G. van Weegberg, A. F. Vos. bedankt als werkend-lid: M. Boonstoppel, A. N. van Dijk, D. Groenewoud, J. L. de Haan, A. Klein, Th. Maurer, L. J. Metzger, G. J. J. Mulder, A. V. d. Pol, J. Rozeboom. bedankt als junior-lid: H. J. N. Boskamp, A. ten Have, L. Holshuyzen, R. Jansen, W. J. Kraamwinkel, A. A. Pelser, W. Strub, H. Weppner, F. C. de Wit. bedankt als adspirant-lid A. Jonker, F. J. de Haas, G. v. Rooy, W. Portengen, L. Rin- kema. bedankt als welp: A. Mulder. H. A. H. PUTTER f In tegenstelling met gunstiger berichten, die circuleer den ten aanzien der ziekte van de voorzitter van de afd. Amsterdam der K.N.V.B., de heer Putter, kwam enigs zins onverwachts het bericht van zijn verscheiden. Een ambitieuse en harde werker voor onze voetbal sport, met een speciale voorliefde voor het jeugdwerk is voor Amsterdam verloren gegaan. Onze vereniging bewaart de prettigste herinneringen aan deze humane afdelingsvoorzitter. Moge hij rusten in vrede. Bestuur der A.F.C. „Ajax". Onze clubgenoot Hannie Lambregts, die thans in het vijfde elftal speelt, doch vroeger ook wel eens voor onze keurploeg is uitgekomen, ontving 21 April jl. de verheugende mededeling, dat hij te Delft het ingenieursdiploma voor werktuigbouw had verworven. Wij feliciteren onze jonge ingenieur met dit prachtige resul taat! Beste vrienden van adspiranten 5, Mede namens mijn ouders dank ik jullie hartelijk voor de prachtige fruitmand, die jullie door twee afgevaardigden iop mijn ziekbed in het Binnengasthuis hebt laten brengen. Het was jammer, dat de visite zo kort was, daar in het uurtje be zoek niet afgelost mag worden en ik toch ook graag mijn ouders nog even bij mij had. Ik had die dag net met koorts te kampen en was erg lusteloos. Donderdagavond was ik weer veel beter te spreken. Beste vrienden, ik hoop dat de laatste wedstrijden ook overwinningen worden. We hebben als 6-6-0-0-510. Het ver dere verloop hoor ik nog wel eens. Nogmaals hartelijk bedankt en vriendelijke groeten aan allen en tot ziens. BOUKE TIEMSTRA. Z.F.C., vroeger een gevreesde tegenstander van ons eerste elftal, is er na een spannende strijd met De Kennemers in ge slaagd in de tweede klasse het kampioenschap van zijn afdeling te behalen, waarmede wij de Zaanse roodwitten van harte geluk wensen. Thans volgt nog de promotiestrijd met Oosterparkers en Veendam, eveneens oud-eersteklassers. Moge de beste ploeg zegevieren. Overigens heeft een stad als Zaandam het reeds te lang zonder een eerste-klasser moeten stellen. D.F.C., voor Ajax evenmin een onbekende, heeft zich in de strijd om de knikkers eveneens doen gelden en mag thans een poging doen het enige jaren verloren eerste-klasserschap te her winnen. O.i. hebben de Dordtenaren een moeilijker taak dan Z.F.G., want Volendam en E.B.O.H., die reeds eerder aan de poorten van de eerste klasse hebben geklopt, zullen niet van zins zijn zich thans de kaas van het brood te laten eten. In ieder geval proficiat met dit kampioenschap Watergraafsmeer is na zijn degradatie naar de derde klasse niet bij de pakken gaan neerzitten, want onlangs mochten de blauw-witten de kampioensvlag laten wapperen. Onze buren beschikken over een flinke ploeg, waarvan de gehele voorhoede uit schutters bestaat. Wij wensen de club van Jaspers van harte geluk met dit succes en zullen er niet van opzien, als ze zich over enkele weken weer in de tweede klasse heeft genesteld.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 18