Maurits Ph. Peper AJAX-VAMI 2-2 Louis Seize Taverne Malle gevallen VAMI Restaurant - Lunchroom Kleermakerij naar maat Middenweg 175, Telefoon 55755 Rood-Wilie Leeuwen, na de wedstrijd een versnapering in de Reguliersdwarssiraai 88 Directie: Joh. Boskamp en Roel Gerrand Geopend 8-2 uur - Zondags vanaf 5 uur 2ZX. Historisch. Toen ik onlangs het interieur van ons nieuwe clubgebouw op Voorland bekeek, dacht ik opeens aan een wedstrijd die ik vele jaren geleden in het westen van de stad heb gespeeld. Na het eindsignaal trokken wij naar de kleedkamer, ten einde ons allereerst met behulp van water van flinke kluiten modder te ontdoen. Daar ook de houten vloer niet smetteloos was, begaven sommigen zich na de schoonmaak op voetbal schoenen naar de plaats waar hun goed hing. Een enkeling ging, na zich een weinig te hebben afgedroogd, op de bank staan om zijn voetbalplunje voor burgerkleding te verwisselen. Plotseling ging er een luikje open, waarna de niet onaardige cantinejuffrouw vroeg, wie van de heren zijn vertering nog moest betalen. Er steeg toen een schier onbedaarlijk gelach op. Het was geen gezichtaan één kant van het luikje wel te verstaan. Of de „souffleuse" een dergelijke nare ervaring vaker heeft opgedaap, moet ik in het midden laten. Een „beestachtig" oranjeteam. MuU) H.B.S. De Wolf Van der Zalm Haarlem V.U.C. Pellikaan Paauwe De Leeuw Longa Feijenoord Willem II De Haas Snoek Vos Schaap De Bock Be Quick Gr. Eindhoven U.V.V. 't Gooi Bloemendaal Reserves: Mol (K.F.C.) en Felix (M.V.V.). Een wel wat op de baars gelijkende vis (mullus). Geen broodvraag. Haarlemmer: „Als R.C.H. met Gallis verschijnt, weet je het wel." Amsterdammer: „Onze Bakker had er op gerekend." Onze ere-president 80 jaar. Brown: „Het zag bij de receptie van de heer Egeman zwart van rood-witten." De Vlieger: „Met de cadeaux, o.a. vele sigaren, zal hij wel in de wolken (krabber) zijn." My home is my castle! Nijhuis: „Met dat nieuwe clubhuis zijn wij in ons sas, dat is zo helder als glas." Mevrouw Lens: „Als jullie nu maar niet je eigen ruiten in gooien!" Dat was Kras. André: „Wist jij, dat Roeg het zó kon uitzingen?" Dixy: „Het gerucht gaat, dat hij achter de coulissen zijn repertoire heeft voortgezet met „Even afrekenen, heren"." Mij een biet. HenK: „Waarom heb jij niet met de Bordjesclub gedineerd?" T.O.: „Ik moest naar een andere festiviteit, waar ik, tussen twee haakjes, veel lof in ontvangst had te nemen." Ruggespraak. Loenenaar: „Die speler met dat nummer 2 kan mij niet zo bekoren." Bazelaar: „Ik hou ook niet van tweedracht." Kick and rush. Corrie: „Een sport-man heeft geschreven, dat je niet meer naar het Nederlands elftal moet gaan kijken." Door: „Ik spreek ook mijn veto uit, want ik kan maar geen kaartje te pakken krijgen." IV-'. AIX' IAtUV, tUUIlfe.ïflT I'.l Wat AJAX is voor de Meer (Een gezellig stadion) Is de V.A.M.I. voor de Kalverstraat (Een gezellige lunchroom) Kalverstraat 171 - Telefoon 45027 PACHTER VAN DE AJAX-BUFFETTEN lsie klasse Engelse stoffen, coupe en afwerking tegen de laagst mogelijke pryzen. Is geen holle phrase, maar een waarborg wan neer U KANTOORARTIKELEN nodig hebt! Weteringschans 223, Tel. 39596-31842-36890 Amsterdam

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 16