'1 MEUBELPALEIS nieuwendijkm-uo Amsterdam tel. 49269 De supporters van Ajax, die vindt U beslist Café VERWOEST Training Om de Insulinde-Cup Burgerlijke Stand Hierdoor kreeg de andere ingang enige speling, maar vele bezoekers en speciaal bezoeksters hadden de angst om langs het nieuwe pad te gaan. Genoemde familie hield namelijk een koppel ganzen, dat de onhebbelijke gewoonte had om vooral de dames in de kuiten te pikken (waar beesten al geen verstand van hebben!). Na een periode van zeventien jaar op de boerderij, nam onze terreinknecht zijn intrek in het nieuwe Ajax-Stadion, waar naar zijn mening het intieme gedeelte achteruit ging, doch in accommodatie enz. enorm veel vooruitgang werd geboekt. Op 26 Februari 1945 maakten lieden die wij niet hadden uit genodigd naar Nederland te komen, hier een einde aan. Na hun vertrek verhinderde ziekte van moeder De Vos terugkeer naar het Ajax-home. In deze acht en twintig jaren zijn langs de boerderij en langs het huiske op het nieuwe veld generaties van spelers en offi cials aan hem voorbijgegaan. Van 1945 af verleent De Vos (ik heb nooit anders geweten dan Vos) zijn medewerking als sup poost, kassier bij wedstrijden van lagere elftallen en oppasser van have en goed bij de ingang van ons veld. ,,Ik heb altijd prettig bij Ajax gewerkt," laat mijn cliënt zich ontvallen, „speciaal met Hendrik Kreuger, die jammer genoeg thans niet zo gezond is." Hoewel de ondergetekende tamelijk sterk is in het raden van leeftijden, sloeg hij nu de plank mis. Hij kreeg te horen: „Ik ben 66 jaar, voel mij kiplekker en hoop nog vele jaren mijn werk te mogen doen." Door deze woorden kwam ik tot de conclusie, dat De Vos Jeugdig door de Voetbalsport was gebleven, die hem kwalitatief in verhouding tot vroeger jaren nu niet meevalt. Het was een gezellige avond in een der straten van het dool hof, dat naar de naam Betondorp luistert, en ik gaf hem de verzekering zijn verzoek te zullen vermelden, nu velen tot de ontdekking zijn gekomen dat hij De Vos heet, om het maar zo te laten als het altijd is geweest. Laat ik dan maar beginnen: Dag Vos! C. E. de V. na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C. Het Bestuur heeft in overleg met de oefenmeester besloten de training als volgt te doen plaats vinden: Dinsdagavond: Ajax 3 en 4, alsmede de A.V.B.-elftallen. Woensdagmiddag: adspiranten en welpen. Woensdagavond: juniores en ook adspiranten die in overleg met de Jeugdcommissie 's avonds mogen komen. Donderdagavond: Ajax 1 en 2. Vrijdagmiddag: spelers die hiervoor een uitnodiging ont vangen. Zondag 31 Mei a.s. wordt het jaarlijkse Juniores-tournooi om de Insulinde-Cup gehouden. Evenals verleden jaar wordt het een tournooi van zeer beperkte omvang, n.l. twee poules van drie clubs, zodat iedere club ten minste twee en ten hoogste drie wedstrijden speelt. Onze gasten van dit jaar zijn: Blauw Wit, Feijenoord, 't Gooi, H.V.V., N.A.C. Blauw Wit en 't Gooi zijn zo'n beetje vaste deelnemers; Feyenoord, H.V.V. en N.A.C. „eerste-jaars". Al duurt het nog wel „even" voor de „Insulinde-Cup-bal" gaat rollen, aan onze oude en nieuwe jeugdrelaties alvast een hartelijk woord van welkom en daarbij de wens, dat het tournooi in alle opzichten zal slagen! BROWN. Nog meer jeugddagen. De juniores 2 gaan 17 Mei naar Den Haag om in het V.U.C.- tournooi mede te dingen. Onze adspiranten 2 zijn 25 Mei op de sportdag van De Ken- nemers ook van de partij. De handtekeningen der Nederlandse voetballers in het buitenland Gehuwd: de heer W. J. Suurendonk en mej. J. M. Stoeltie. de heer W. Donker Kaat Sr. en mej. Eva Gort. de heer André Brokmann en mej. Willy van Lent. Onze hartelijke gelukwensen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 12