Café „Populair" Burgerlijke Stand Boskamp weer in de Oranje-trui Michels en Elzer naar Turkije Uit de ziekenkamer De Germaan" jubileert Kopij volgend nummer Café VERWOEST Supporterswee Reguliersbreesiraai 51, lel. 31996 Geboren: Harm, zoon van de heer J. Woltering en mevrouw S. Woltering Bebingh. 1 Adri, dochter van |de heer A. v. d. Veen en mevrouw L. v. d. Veen van Nes. Carla Margaretha Elizabeth, dochter van de heer A. W. Standaar en mevrouw E. M. A. StandaarFransman. Getrouwd de heer F. Brienen en mej. P. van Wassenaar. de heer R. Saarloos en mej. H. Bosnak. Onze hartelijke gelukwensen! Zaterdag 7 Maart j.l. verdedigde onze linksachter voor de tweede maal de Nederlandse kleuren tegen Denemarken. Ge feliciteerd, Hans! Tot de Nederlandse militaire voetbalploeg die in Turkije aan een internationaal tournooi zal deelnemen, behoren ook onze beide clubgenoten Rinus Michels en Henk Elzer. Mannen, veel succes en een goede reis! Mogen wij t.z.t. een artikel over jullie ervaringen tegemoet zien? Mevrouw Desmit, echtgenote van Ajax' hoffotograaf, is, na voor het ondergaan van een operatie enige weken in het zieken huis te hebben vertoefd, in de huiselijke kring teruggekeerd. Het zou ons niets verwonderen als vriend Dolf er een feestelijk „plaatje" van had gemaakt. Zo is die verwoede „kiekkastman" nu eenmaal. Aan Rie en Dolf plus dochter onze felicitaties. 99 De bekende Amsterdamse voetbalvereniging „De Germaan" hoopt 21 Maart a.s. het feit te herdenken, dat ize vóór 40 jaar werd opgericht. Onze hartelijke gelukwensen! Uiterlijk Dinsdag 7 April a.s. in het bezit van de redactie. Redactie-adres: Molenkade 9, Duivendrecht. Beleefd verzoek aan onze medewerkers voetbalverslagen zo beknopt mogelijk te houden liefst kleine resume's van de gespeelde wedstrij den, daar we anders door beperkte plaatsruimte genoodzaakt zouden zijn met het beruchte rode potlood te manipuleren. Bij voorbaat onze dank! RED. De supporters van Ajax, die vindt U beslist na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 3342^ - Amsterdam-C. Plaatsbewijs Voetbalsport Lange reis Opgeschort Lucht is grijs Kachel snort Sneeuw en ijs. Centen vort. Fluitist tast Celsius Grond te vast Thialf plus Zegt gepast Pluvius Afgelast. Maak het dus. Trieste dag Geen verslag Lui met vlag Kou ontslag Hard gelag Next week Hoog bedrag. Inhaaldag. Van klimaat Mèn wenst rust Spreekt men kwaad Voetballust Door hiaat Uitgeblust Wordt het laat. Drank in fust Over there Sportfestijn Ook misère Medicijn Mist vormt er Groot en klein Barrière. Weg chagrijn. Man kijkt uit Prachtig weer Door de ruit Druk verkeer Ziet geen fluit Voetbalsfeer Gal gespuid. Als weleer. ETÊ. Als Ajacied bent U sportief Kiest dus bij Uw aperitief Uw lievelingsplaat Op het nieuwe Wurlitzer apparaat Aanbevelend, H. Fleijsman

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1953 | | pagina 11