Afdeling Buitenland Voor alle AJACIEDEN in West AD. VISSER Sr op zijn best! 6 ONZE NIEUWELINGEN IN DE RIJ DER „40-JARIGEN" V.l.n.r.F. W. Höhle M. L. Wesling J. van Schaick H. Höhle Jr J. Westnk Foto: Desmit Th. de Waal Brief van James uit The States New York, 2 Nov. 1952 Beste Brown, Ik dank je voor je artikel en ben blij, dat je lol hebt. Zelf zit ik een beetje met de gebakken peren, want ik weet niet waar ik de tijd vandaan moet halen. Vlaggen dan maar. Geloof me echter, partijdig zal het nooit worden, misschien een beetje „vuil", althans voor gevoelige naturen. Je avondje was dik in orde, Brown. Sorry, dat ik te lang ben blijven zitten, maar het was zo verduveld gezellig. „Goeie, ouwe tijd" durf ik niet te gebruiken, hoewel ik waarschijnlijk niet modern genoeg ben om van het bestaan van sing-sing-haar en broeken met spijkers af te weten. After all was jij degene, die steeds sprak van „weet je nog wel?". Ik zal het deze keer kort maken. Dit land leent zich nu een maal niet voor voetbalverhalen; het is hier meer iets voor vriend Van Tuijl. Maar ook het baseballseizoen is blijkbaar over. Daarom ga ik maar naar een rolschaatsen-aflossingswed- strijd. Geen sport, maar sensatie. Mesjogge, maar je schijnt het zo nu en dan nodig te hebben in deze jachtende wereld. Laten ze me hier nu werkelijk een dure slee met neger- chauffeur ter beschikking hebben gesteld? Maar Brown, kerel, dat is ook geen lolletje. Ik weet soms 's avonds niet eens, of hy achter het stuur zit of niet. Ik heb hem maar een wit petje opgezet en verplicht dikke sigaren te roken. Ik dacht soms, dat ik met radar door New York geloodst werd. Wat die mijnheer Valkema betreft, ook ik geloof dat wij meer van dit soort bestuurders in Nederland hebben. Mijn tijd zal het wel uitdienen. Alleen dat vele anti- en weinige pro- geschrijf in de pers over onafhankelijken vind ik zo onaardig. Waarom stelt men niet eens een enquête onder de belangheb benden in? Laat de eerste klasse-spelers eens stemmen. Ik leg mij bij voorbaat bij de uitslag neer. Het is heus niet zo lollig als onmondig kind altijd maar een mening opgedrongen te krijgen. Wij hebben per slot van rekening gemakkelijk kletsen. Wij behoeven geen geld door voetbal te weigerenof te accepteren. Wat Theo Schetters in Luik gezien heeft, vind ik echt niet zo belangrijk. Dat die spelers na afloop amper gedag zeiden, och, dat is een kwestie van educatie; als amateurs hadden ze Telef. Voorverkoop Ajax-plaatsfoewijzeii 88907 Voor uitwedstrijden eerste klas touringcars Grote sortering Rookartikelen Bestellingen worden door de gehele stad thuisbezorgd Sigarenmagazijn A. Visser, Rinkerstr. 243

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1952 | | pagina 6