Jeugdvoetbal (vervolg) Officiëel 1M1 't MEUBELPALEIS nieuwendijki64-170amsterdamtel.49209 k.A ATTENTIE. In verband met de gewijzigde bepalingen in zake de straf rechtspraak van de K.N.V.B. wordt het volgende onder de aan dacht onzer spelers gebracht; vooral de aanvoerders moeten dit goed in hun geheugen prenten: 1. Indien de scheidsrechter tijdens de wedstrijd een speler een waarschuwing geeft of van het speelveld zendt, dient hij dit altijd door tussenkomst van de aanvoerder van die speler te doen. De aanvoerder is dan op de hoogte. 2. Indien dat nodig is, draagt de scheidsrechter beide aanvoer ders op, aan de achterkant van het ruilformulier in de daar voor bestemde vakjes duidelijk te vermelden: A. welke spelers van hem een waarschuwing kregen; B. welke spelers hij van het speelveld zond C. aan welke overtredingen zij zich schuldig maakten. 3. De scheidsrechter overtuigt zich er van, of beide aanvoer ders deze opdracht goed hebben uitgevoerd, hij tekent de formulieren voor gezien en ruilt ze. 4. De aanvoerder wordt opgedragen een door hemzelf ge tekende verklaring op te stellen, waaruit kort en duidelijk blijkt, waarvoor de speler of die van de tegenpartij door de scheidsrechter werd gestraft of gewaarschuwd. Natuurlijk moet de aanvoerder, als hij de overtreding niet zelf kon waarnemen, inlichtingen vragen bij zijn medespelers. 5. De speler die door de scheidsrechter gestraft of gewaar schuwd werd, moet in een door hemzelf getekende verkla ring, kort en duidelijk uiteenzetten: A. hoe zijn overtreding is ontstaan; B. waaruit zij bestond en C. wat hij tot zijn verontschuldiging of verdediging meent te kunnen aanvoeren. Jongens, geeft als Ajacied het voorbeeld; betracht fair play en zelfdiscipline. Deze maatregelen zullen dan, althans wat jullie betreft, geheel overbodig zijn en de goede naam van onze vereniging bestendigen. Bericht voor de welpen. Bij zeer slechte weersomstandigheden, regen etc., wordt 's Woensdagsmiddags om ongeveer 12 uur aan onderstaande adressen een rood bord opgehangen met de mededeling: Welpen- comp. District Oost, Alle welpenwedstrijden afgelast. De betrokken winkelier mag niet worden lastig gevallen met de vraag, of de wedstrijd wel of niet doorgaat. De adressen zijn: Oost: Nagel, Niasstraat 32 hoek Boeroestraat. Klokkemeijer, Sumatrastraat 40. Twelker, Pontanusstraat 35. Landzaat, Dapperplein 18. Van Groningen, Linnaeusstraat hoek Vrolikstraat. Ypma, le Oosterparkstraat 158. Bos, Middenweg 12. Slauerhof, Middenweg 218. Zuid: Berlage, Stalinlaan 79 hoek Vechtstraat. Overdijk, Van Ostadestraat 73. Koedijk, Henrick de Keyserplein 40. West: Koekebakker, Jan Pieter Heyestraat 97. P. VAN OS. AJAX - R.C.H. Het fatale moment voor ons, dat in feite de beslissing bracht. Een pass van rechts- naar linksbuiten geeft R.C.H. de kans om de stand op 2—0 te brengen Foto Desmit Voorgesteld als werkend lidA. H. van Kol Sr. LAATSTE WAARSCHUWING VAN DE PENNINGMEESTER. Ik vestig er nadrukkelijk de aandacht van onze werkende leden, juniores, adspiranten en donateurs op, dat hun contribu tie, resp. donatiegeld vóór 1 November 1952 dient te zijn vol daan, daar anders afvoering onherroepelijk zal volgen. Het eventueel verschuldigde kan worden gestort op post rekening 123977 ten name van de A.F.C. „Ajax", Maasstraat 192-III, Amsterdam. Verzoeke géén postwissels te zenden. DE PENNINGMEESTER. m -

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1952 | | pagina 16