A. K. Bos Zn. Officiële Mededelingen Café VERWOEST De supporters van Ajax, die vindt U beslist Sigarenmagazijn Middenweg 12, Amsierdam-O. Telefoon 55185 Voorverkoop Sportwedstrijden 14 Adspiranten 5 12 en van D.W.V. 2 met 13 verloren. Foei, wat een be schamend resultaat! Juniores 4 liet zich in de laatste wedstrijden echter niet van zijn stuk brengen. B.P.C. 1 kreeg er thuis met 130 en uit met 09 van langs; D.W.V. 3 [werd met 65 het haasje. Een kampioenschap is voor ons elftal echter niet weggelegd. Juniores 5 speelde tegen Rapiditas 1 gelijk (11), wist van Sloterdijk 2 met 70 te winnen en werd kampioen door de Volewijckers liefst met 91 te'slaan. Van Driel, Drewes en Koning hadden in deze overwinning een groot aandeel. Adspiranten 1 sloeg de Spartaan thuis met 40 en Z.F.C. met 60, maar verspeelde zijn kans op het kampioenschap door tegen de Spartaan uit 00 gelijk te spelen. Adspiranten 2 legde beslag op het kampioenschap door V.V.A. met 41 te slaan. Goed gedaan Bos, Been, Dukker, Weppner, Nijhuis, Moinat, Perlee, Geelhuizen, Mossing-Hol- steyn en Van Weegbree; wij hadden niets anders van jullie ver wacht. Adspiranten 3 wist uit 5 wedstrijden 8 punten te verzamelen en toch was het kampioenschap niet voor dit team weggelegd; jammer, jongens, die 2 verliespunten hebben jullie de das om gedaan. Rapiditas 1 (kampioen) gaf jullie met 75 de ge nadeslag; de overwinningen op D.J.K. 1 met 13, op Water graafsmeer met 13, op D.J.K. met 41 en op H.E.D.W. met 12 konden jullie niet meer baten. Adspiranten 4 was reeds uitgespeeld; de 17 punten uit 12 wedstrijden behaald, deden hen niet in aanmerking komen voor de eerste plaats. Adspiranten 5, dat we reeds bij voorbaat als kampioens pretendent hadden gedoodverfd, heeft het niet kunnen halen; de 4 verliespunten in de vijf laatst gespeelde wedstrijden zijn doorslaggevend geweest. Zeeburgia is verdiend met de eer gaan strijken. De uitslagen dezer wedstrijden waren: O.V.V.O. 3 Ajax 5 07, AjaxZeeburgia 15, Z.S.G.O. 4Ajax 15, D.W.V. 4—Ajax 4—2 en Ajax—O.V.V.O. 3 7—1. Met grote verwachtingen zien we o.a. v. d. Werf, Pelser, Hulshoff, Jesse, Booy, Starreveld, Swart, Ahrend, Hilster en Baartscheer in het volgende seizoen weer starten; we zijn er zeker van, dat ze zich dan niet opnieuw de kaas van het brood zullen laten eten. Adspiranten 6 verloor van de grootste concurrent, de Spar taan, met 31, doch liet in de resterende wedstrijden geen enkele veer. De uitspraak van de protestcommissie inzake de eerste wedstrijd tegen de Spartaan zal hier m.i. de beslissing moeten geven wie zich kampioen kan noemen; de andere uit slagen waren: Ajax't Centrum 2 31, AjaxJ.O.S. 2 120 en AjaxNeerlandia 3 80. Adspiranten 7 won drie wedstrijden in successie. Die kleine peuters moet je maar laten schuiven; zij weten hun weetje wel. H.E.D.W. 2 kreeg met 31, T.D.W. 2 met 120 en Water graafsmeer 5 met 21 het nakijken. We zullen die Boering, Papavoine, v. d. Valk, Koevoets, v. d. Berg, Moos, Kuiper, Wiertz, Lassooy, Vonk, Vis en Amende in de gaten moeten houden. P van OS. Artikel 12 van het Huishoudelijk Reglement: Leden, die voor het lidmaatschap wensen te bedanken, moe ten hiervan, één maand voor het einde van het verenigingsjaar, per aangetekend schrijven kennis geven aan het secretariaat. TRAINING. De training voor de K.N.V.B.-elftallen wordt stopgezet na het spelen van de laatste competitiewedstrijd in dit seizoen. Training voor A.V.B.-elftallen, juniores en adspiranten is van 5 Juni af stop gezet. JUBILEA. Onze Amsterdamse zustervereniging Blauw Wit vierde op 1 Juni j.l. haar 50-jarig bestaan. Op 24 Mei j.l. bestond de R.K.S.V. Sittardia 50 jaar. Op 31 Mei vierde de A.S.C. (Ajax-Sportman-Combinatie) te Leiden haar 60-jarig jubileum. Allen hartelijk gelukgewenst. BESTUURSMEDEDELINGEN. Volgens art. 9 van het H.R. gaan de volgende juniores over tot werkend lid: R. Dukker, A. Groen, B. Haarms, W. F. Kluft, J. A. Majoor, D. Martens, E. L. Pieters Graafland, J. Quakernaat, J. C. v. Vegten, A. F. Vos, G. J. J. Mulder. Met een proeftijd van een jaar: L. J. den Edel, E. E. v. d. Eeckhout, H. C. Filius, J. Hooiveld, C. de Jong, J. Olthuis, R. H. Tjepkema, W. F. H. Vis, H. J. de Vries, P. C. v. Hofwegen. Af te voeren de volgende juniores: L. J. Arnaud de Calavon, F. M. Biekman, J. C. Doevendans, M. v. Driel, S. H. de Goede, Th. M. van Gorkum, J. Hogenaar, J. Houtkamp, G. de Groot, J. Jansen, F. F. Koopman, J. G. Leder, J. v. Meyer, J. C. Muller, B. Saarloos, R. Stiens, K. Schram, A. J. v. Tongeren, W. H. Verhoeven, J. J. v. Zutphen, W. J. Vögler. Van adspirant gaan over naar de juniores: H. Abraas, B. K. Been, H. J. N. Boskamp, K. N. Diehl, E. Dre wes, H. J. A. Garema, C. J. A. Geelhuyzen, H. C. Geukens, L. Holshuysen, Th. Kapper, W. H. Kraamwinkel, A. Th. Moinat, G. C. Mossing Holsteyn, D. Staphorst, W. Strub, E. C. Tak, F. J. v. d. Valk, M. G. v. Weegberg, H. Weppner, F. C. de Wit, A. Worst, R. Jansen. na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1952 | | pagina 14