AJAX II Z. F. C. II - Één van de felle Z.F.C.-aanvallen op ons doel. Keeper Pieters Graafland verricht onder zichtbare belangstelling van Adje Waldeck, Arend v. d. Wel en Wolterink een fraaie safe. Foto: Desmit Pas op de Zwolse bocht! En hiermede ben ik weer aan het eind van m'n verhaal. Toch niet, ik vergat U te vertellen, dat ons eerste twee vriendschap pelijke wedstrijden verloor; van D.W.S. met 31 en van Feije- noord met 21. Vindt U het erg? Ik niet, de boog kan niet altijd gespannen zijn. Maar Zondag a.s., mannen, in Zwolle, dan moet de boogpees weer tot het uiterste gespannen en de pijlen goed gericht worden Adé. ONZE A.V.R.-ELFT ALLEN. Ajax 5 behaalde weer twee overwinningen in uitwedstrijden, n.l. tegen T.W.M. 2 op Voorland (04) en tegen Rivalen 2 aan het Jaagpad (06). Dit elftal staat nu met 14 gespeelde wed strijden, 26 punten en een doelgemiddelde van 72 goals voor en 16 tegen fier aan de kop van zijn afdeling. Tegen T.W.M. kwam Kees Wolfers voor de laatste keer in het veld vóór zijn vertrek naar Zweden, waar hij ongeveer vier jaar zal vertoeven. Wij wensen Kees good luck in het hoge Noorden. Je kampioens medaille wordt je t.z.t. toegestuurd, hoor Kees! So long. Laat je nog eens wat van je horen Het zesde elftal klopte Uithoorn 2 met 53 en heeft nu 11 wedstrijden gespeeld en 18 punten, terwijl de concurrent D.E.C. 2 17 punten heeft uit 12 wedstrijden. Onze jongens staan er dus puik voor. Ajax 7 kwam slechts één keer in het veld en verloor van een hard spelend, doch ook hard werkend Lijnden 2, aan de Mid denweg met 12. Next itime better, boys. De vorige keer schreven wij, dat ons achtste team in stij gende lijn was. Jaap Moos en zijn mannen bevestigden dit door eerst A.D.W. 2 met 30 en daarna Amstel 2 met 130 te kloppen. Dit laatste was een opfrissertje voor het doelgemid delde. Behalve onze captain hadden Draaijer, Reyenga, Van Donkelaar en Bieshaar een groot aandeel in deze zege. Ajax 9 speelde thuis gelijk tegen S.C.A. 6 (22), herstelde zich echter j.l. Zondag prachtig en hakte D.J.K. 7 aan de Kruislaan met 80 in de pan. In dit elftal heerst een uitstekende geest, er wordt gezellig gevoetbald en de punten worden |ook nog binnengehaald. Mein Liebchen, was willst du noch mehr? W. S. AJAX 3—D.W.V. 3 8—1. Het derde elftal, dat de laatste tijd nogal wat wijzigingen heeft ondergaan, bond in de volgende opstelling met D.W.V. 3 de strijd aan. Vuyck Majoor Geelhuyzen Haarms Neefjes Timp F. Dukker Bouquet Both Huis Van Dekken Dat onze ploeg het kampioenschap begeert, werd de Nieuwen- dammers met 81 duidelijk gemaakt. De geel-zwarten speelden als gewoonlijk zeer enthousiast en lieten zich door de steeds groter wordende achterstand niet ontmoedigen. Hun spel is echter niet geacheveerd. Al spoedig resulteerde een vrije schop van Timp in een doelpunt van Huis. Juist nadat de elfde D.W.V.-er zich binnen de lijnen had be geven, stoof de linksbuiten der tegenpartij op ons doel af en legde de bal voor de voeten van zijn middenvoor, die deze kans niet liet voorbijgaan. Enkele minuten later maakte Huis er echter met een prachtig schot 21 van. Uit een fraaie pass van deze speler kon Both de stand op 31 brengen, waarmede de rust intrad. Vijf minuten na de hervatting had Both andermaal succes (41). Een verre trap van Timp uit de verdediging belandde bij Van Dekken, wiens voorzet door Dukker onberispelijk werd afgewerkt. Bouquet kreeg van Van Dekken eveneens het leer op een presenteerblaadje, hetgeen 61 betekende. Onze links buiten nam zelf ook een goal voor zijn rekening, want een als voorzet bedoeld schot miste de keeper der gasten volkomen. Na een goede combinatie was het Both, die de bal voor de laatste maal tussen de palen wist te schieten. Onze nieuwe doelverdediger werd het niet al te moeilijk gemaakt. Eté.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1952 | | pagina 7