OmCIEElI ^^Hg^EEtlNGEN Voor al Uw FEESTGEBAK naar ciBanketbakkerij J. Potharst Spaarndammersir. 122-124, lel. 46480 Reisbureau Maarse Kroon Overtoom 477 bij de Zocherstraat - Tel. 85252 schoten, doch begreep niet, waarom hij op bepaalde tijden geen verstrooiing mocht zoeken in het wandelbos. De heer Muller, secretaris der jeugdcommissie van Ajax, gaf de wens te kennen, de W.V.V.-juniores bij hun tegenbezoek aan Amsterdam ongezouten in te maken. Hij oordeelde de nodige aanleg bij vele W.V.V.-ers te hebben ontdekt, maar verzuimde niet te kennen te geven, dat veel energie werd ver bruikt door onnodig sjouwen. De zwakke kop-techniek was hem opgevallen, evenals het vele hoog aangeven van de bal. De mening van de heer Muller riekt een tikkeltje naar pe danterie, maar bij de baard van de profeet, onze secretaris heeft zich niet over „ongezouten inmaken" uitgelaten. Ondertussen is het U nu bekend geworden, hoe onze jongens zich hebben gehouden en wij kunnen daar verder het zwijgen aan toe doen. Wat we niet kunnen nalaten, is hier nog eens dank te zeggen aan de pleegouders, bestuur en commissie leden van W.V.V., voor al hetgeen zij in de paar dagen, dat wij in hun midden vertoefden, voor ons hebben gedaan. We zullen de gezellige avondjes met de Blommen, Wubsen, De Groots en hoe al die families mogen heten, niet licht ver geten. Het was knal tot en met en aangezien „gezelligheid geen tijd kent", kropen we laat (of was het vroeg?) onder de wol. Nog een speciaal woord van dank aan de heer Blom, die ons van de aankomst tot aan het vertrek uit Winschoten steeds van dienst is geweest. Winschoter vrienden, het zal moeilijk zijn ons te revancheren, maar mocht de rood-zwarte familie t.z.t. naar Amsterdam komen, dan zullen we onze uiterste best doen, Uw gastvrijheid te evenaren. BROWN. Aangenomen als juniorlid: J. 't Kruis. Aangenomen als adspirantlid: W. de Vries, N. J. Kuiper, A, Reynsburger, J. de Boer, D. v. d. Berg, F. Hilster, W. Jesse, K. Moos, W. Portengen, J. H. Amende, D. J. Boering, W. A. Dijkman, E. P. B. Klokkers, M. H. Wiertz. Aangenomen als welp: J. M. Coolen, P. S. den Dekker, A. Mulder, J. Papavoine, D. Portengen, J. van Zwol. Voorgesteld als werkend lid: A. Gerritsen, P. M. J. Vuyk. Inhoud van de toespraak van de Vice-voorzitter van Sabadell, de heer Ramiro Fernandez Casas, in het restaurant van het Ajax-stadion te Amsterdam op Woensdag 22 Augustus 1951. De heer Fernandez richtte zich eerst met een woord van dank tot mej. Veenhoven, die namens het Consulaat Generaal van Spanje te Amsterdam, aanwezig was, zeggend dat haar aanwezigheid en belangstelling een aangename verrassing was. Vervolgens richtte de heer Fernandez zich tot de voor zitter van Ajax, de heer Koolhaas, de voorzitter van Maurits, de heer Kramers en alle aanwezigen, zeggend, dat op de on vergetelijke en grandiose trip, die Sabadell door Nederland heeft gemaakt, slechts één gebeurtenis een zware schaduw heeft geworpen, de tragische dood van de speler Alfredo Es- piga. Hij sprak zijn hartelijke dank uit voor het gastvrije onthaal, dat hen ook in Amsterdam was bereid, herhalend wat hij ook reeds elders had gezegd: „Wij Spanjaarden hebben de naam gastvrij te zijn, maar U, Nederlanders, overtreft ons verre". Ik hoop, zo vervolgde de heer Fernandez, dat U zult begrijpen, dat onze spelers nog zeer onder de indruk zijn van het verlies van hun vriend eni dat dit zeer zeker op het van avond te vertonen spel van invloed kan zijn, waarvoor ik dan ook bij voorbaat mijn verontschuldigingen aanbied. Aan de Firma H. Nagiegaal Bezorgen door de gehele stad. andere kant twijfel ik er niet aan, of zij zullen hun beste krach ten geven om een zo goed mogelijke wedstrijd te spelen ter ere van hun overleden vriend. Tot dusver hebben wij nog nooit het genoegen gehad om een licht wedstrijd te spelen en het is dan ook voor ons iets buitengewoons dat ons vandaag de kans wordt geboden dit mee te maken. Ik dank nogmaals de voorzitter van Maurits voor de trip, die zij zo uitstekend voor ons hebben georganiseerd en ik zeg thans reeds gaarne, dat wij in de toekomst van ganser harte ook Ajax in Spanje zullen ontvangen en voor hen een serie wedstrijden organiseren. Ik dank het bestuur van Ajax van harte voor het fraaie cadeau, het wapen van Amsterdam, dat zij onze club Sabadell heeft geschonken en dat wij als een blijvende herinnering aan ons bezoek aan Amsterdam, een ereplaats zullen geven in het clublokaal te Sabadell. Nogmaals voor deze ontvangst, het cadeau en al het andere, mijn hartelijke, hartelijke dank. INDELING A.V.B.- EN JEUGDELFTALLEN. Juniores (jeugdklasse)Ajax, D.C.G., D.W.V., Volewijckers, V.V.A., Watergraafsmeer. 2e klasse juniores 2, afdeling C.: Ajax 2, D.W.V. 2, Germaan, Neerlandia, O.V.V.O., T.O.G. 2e klasse juniores 3, afdeling D.: Ajax 3, Meteoor, Spar taan 2, V.V.A. 2, Z.S.G.O. 3e klasse juniores 4, afdeling F.: Ajax 4, Neerlandia 2, Ra- piditas, T.O.G. 2, Watergraafsmeer 2, Zeeburgia 2. 3e klasse juniores 5, afdeling N.: Ajax 5, Animo 2, S.D.W. 2, Sloterdijk 2, Z.S.G.O. 2. Adspiranten le klasse B.: A.F.C., Ajax, D.W.V.Zeeburgia, Z.F.C., Spar taan. 2e klasse A.: Aalsmeer, Ajax 2, Blauw Wit 2, Spartaan 2, Zeeburgia 2. 3e klasse N.: Ajax 3, D.W.S. 3, D.W.V. 3, Spartaan 3, Wa tergraafsmeer 3, Zeeburgia 3. 3e klasse O.: Ajax 4, Blauw Wit 4, D.W.S. 4, Spartaan 4, Swift 4, V.V.A. 4. 4e klasse A.: Ajax 5, Spartaan 5, Volewijckers 5, V.V.A. 5, Watergraafsmeer 5, Zeeburgia 5. 4e klasse B.: Ajax 6, D.W.V. 6, Swift 6, Volewijckers 6, Watergraafsmeer 6, Zeeburgia 6. 4e klasse C.: Ajax 7, D.W.V. 7, Swift 7, Volewijckers 7, Watergraafsmeer 7, Zeeburgia 7. Voor Uw uitwedstrijden in Europa!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 14