CRICKET - Buiten de Boundary. FotoDesmit resp. 22, 20, 40 en 27, gooiden roet in ons eten. Bowlingcijfers: F. Dukker 5—47, H. Dukker 4—26. De zesde wedstrijd bracht ons in het veld tegen C.V.H.W. Ook deze wedstrijd ging verloren. De oorzaak lag nu hoofd zakelijk in het feit, dat men niet voldoende geconcentreerd naar de wickets toog. Daardoor bleef het batten ver beneden het normale peil. C.V.H.W. maakte, dank zij een gelukkige 32 van Lokman 81 runs. Jan Schubert was met 420 de meest succesvolle bowler. Daarna volgden F. Dukker, G. Schirmer en Th. Barentsen met resp. 325, 216 en 111. Zoals reeds hierboven bleek was het batten slecht, al moet gezegd worden, dat de pitch niet altijd even betrouwbaar was. Alleen R. Dukker met 14 not out en W. Schoevaart met 16, brachten er nog iets van terecht. Vermelding verdient nog een fraaie vang van R. Dukker in de slips. In de zevende wedstrijd ontmoetten wij koploper Rood en Wit 2. Dit was een wedstrijd met zeer lage totalen. Rood en Wit 2 bracht het tot 52. Alleen Slendebroek met 16 was in de dubbele cijfers. Bowlingcijfers natuurlijk goed. G. Schirmer 719. F. Dukker 211 en F. A. Dukker 15. Wij zouden dit totaal wel even gauw maken. Het kwam echter geheel anders uit. De laatste batsmen moesten er nog aan te pas komen om het totaal tot 55 op te voeren. Derhalve een 3 runs overwinning. R. Dukker met 2 vangen en 22 runs leverde een mooie all-round-prestatie, terwijl Hans met een fraaie vang in het verre veld de handen op elkaar bracht. De achtste wedstrijd leverde een ruime overwinning op. Mei kevers ging eerst batten en maakte 85 runs dank zij een goede 42 van A. de Haan. F. A. Dukker 534 en J. Schubert 429, namen de wickets. Het begin van onze innings was weinig hoopvol daar er reeds vier wickets neer waren voor 20 runs. Maar daarna brachten W. Schoevaart en F. A. Dukker kalm spelend, maar de slechte ballen afstraffend, het totaal op 62, toen Wim Schoevaart van een mislukte slag gevangen werd. 5 runs later, op 67 dus, was het de beurt aan F. A. Dukker (25) om te vertrekken. Het Heek toen nog even spannend te worden maar Hans Dukker (11 n.o.) en Henk Pil (19 n.o.) maakten aan alle onzekerheid een einde. Op 96 voor 6 werd besloten te stoppen. Er resten thans nog twee wedstrijden, n.l. tegen L.C.C. en Kampong. Als we de tot nu toe gespeelde wedstrijden eens overzien, blijkt, dat het resultaat toch alleszins redelijk te noemen is. Toch kan ik de gedachte niet van me afzetten, dat er dit jaar wel eens een kampioenschap voor ons ingezeten heeft. Echter ik ben er van overtuigd, dat, indien we volgend jaar allemaal trainen, het kampioenschap zeker voor ons is weggelegd. Komaan, luitjes, met een beetje goede wil is dit mogelijk, evenals het feit, dat met wat propaganda onzerzijds wij veel meer Ajaxleden enthousiast kunnen maken voor onze mooie zomersport. Laten we het proberen. F. A. DUKKER. Nagekomen uitslag. AjaxL.C.C. gewonnen door Ajax met 43 runs. Wij maakten het ongekende totaal van 167 voor 6 wickets, waarvan W. Schoevaart 19, H. Blomvliet 55, Hans Dukker 14, F. A. Dukker 64 not out en H. Pil 11 not out. Het begin van onze innings was niet zo fortuinlijk daar

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 7