Tot weerziens. Van de Penningmeester. SPUI 6 Amsterdam Telefoon 35614 Alles op gebied van Radio en Gramophones „Van 'n afscheid en 'n happy end". Ik rijm voor dit blad zo te hooi en te gras. Zo vaak slechts te onpas al meen ik te pas. 'k Verbaasde me dikwijls dat „men" mij nog las... Want om versjes te lezen moet men „hebben de bui", 't Kost moeite dat „maatwerk", en publiek is vaak lui. Daarbij, 'k verkoop zelden een lollige ui Maar lees nu eens Brown en neem eens J.S. Hun stukje was sappig, had altijd succes. Het ging door de boter als 'n aangezet mes. Helaas moet ik schrijven van was en van had. Want geen Brown noch J.S. schrijft nog iets voor dit blad. Ze zijn het na jaren nu eindelijk eens zat. Doch beseft Ajax wel dat nü dus voortaan in 't clubblad geen letter van Brown meer zal staan; en dat 't ook met „Tric-Trac" voor goed is gedaan? Wat heeft deze Brown geen Mount-Everests verzet. Soms zag deze knaap pas des ochtends z'n bed. En nóg gaven wij ja ook ik hem z'n vet Nu heb ik daar spijt van, maar nu is 't te laat. Maar 'kweet, onze Frits zegt: „Sans rancune, kameraad; we kaarten niet na, ergo, staak dit gepraat". Goed, goed, ik zal zwijgen Doch Frits en ook Jan, mag ik jullie danken voor de saamwerking dan? Entot straks, want je kunt. het niet laten, man De koning is dood dus: De koning, hij leve! Of moet ik hier zeggen: De „Vlinder", hij zweve! Want Cor zal het clubblad zijn steun weer gaan geven. Met E. H. van Tuyl, mij helaas onbekend. Waarvan ik slechts weet, hij is m'n rijm-concurrent Maar Adé heeft vertrouwen het samen te brouwen. En dit is dan: „The happy end". B. S. LE MARCHÉ. Toegang AjaxSabadell in het Olympisch Stadion alléén op nieuwe diploma's! Vanaf heden zijn de diploma's voor het nieuwe seizoen weer verkrijgbaar. De contributie, resp. de donatie bedraagt: voor werkende leden 6.voor het eerste half jaar. voor adspiranten 5.voor het gehele seizoen. voor donateurs 15.voor het gehele seizoen. Inclusief verplicht clubblad. voor dameskaart 6.voor het gehele seizoen (hoogstens één per donateur). voor kinderkaart 2.50 voor het gehele seizoen. De werkende leden kunnen, indien gewenst, voor het gehele seizoen betalen 12.toezending van het diploma voor het tweede halfjaar geschiedt dan automatisch. Betaling kan alleen geschieden, hetzij door overschrijving op postgiro-rekening no. 123977 t.n. van de penningmeester der A.F.C. Ajax, Amsterdam, hetzij door betaling voor de eerstvolgende thuiswedstrijd op het Ajax-terrein; dus niet bij de penningmeester thuis. Teneinde het lange wachten te voorkomen, stellen wij U in de gelegenheid Uw diploma te betalen op Maandag 20 Augus tus a.s. om half acht in het Ajax-stadion. Wij raden U aan om van deze gelegenheid gebruik te maken, aangezien voor de wedstrijd, welke in het Olympisch Stadion op 22 Augustus 1950 tegen de Spaanse club „Sabadell" wordt gespeeld, alleen ^nieuwe diploma's gelden. Tevens moeten alle diplomas' van een foto worden voorzien, terwijl de dameskaarten en kinderkaarten op naam moeten worden gesteld. Het uitlenen van diplomas' en het trachten om een heer op een dameskaart toegang te laten krijgen, is ten strengste verboden. Indien wij zulks bemerken, wordt het betreffende diploma of dameskaart ingehouden en de be trokkene onverbiddelijk geroyeerd. Bij het betreden van onze terreinen moet iedereen zonder uit zondering vanaf het eerste elftal tot en met het laagste adspiranten-elftal hun diploma tonen aan de controleur of dienstdoende ambtenaar der belastingen. Deze mensen staan hiervoor en onhebbelijkheden aan het adres van deze mensen worden niet geacceepteerd. Toegang wordt alleen verleend tegen geldig diploma of entreekaart en ontduiking in welke vorm ook, is ten strengste verboden. Alleen bestuursleden hebben het recht in onverhoopte nood gevallen toegang tot onze terreinen te verlenen. Voor de goede orde maken wij er onze leden nogmaals op opmerkzaam, dat de officiële ingangen aan de tribunes alleen toegang geven tot de tribunes en het medenemen van familie leden enz. door spelers enz. binnendoor is ten strengste ver boden. Rondom het veld mogen zich alleen de reserve-spelers, verzorgers of trainers benevens de in functie zgnde commissie leden bevinden. Dringend verzoeken wij U de penningmeesters niet op kan toor lastig te vallen, dit om onaangenaamheden en teleurstel lingen te voorkomen. Wij hopen en vertrouwen, dat onze leden goede nota willen nemen van het bovenstaande. Deze maatregelen worden slechts genomen om met elkaar een goede gang van zaken te bevor deren en misverstanden te vermijden. Mogen wij op Uw mede werking rekenen? De plaat: Ajax-marsch en „Ga je mee naar het Ajax-stadion" noa in beperkte mate te leveren.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 5