VALEI Varia. STOMENEN PENSEN Ger van Mourik, die, zoals bekend, door een gebroken been voor lange tijd werd uitgeschakeld daadwerkelijk aan het clubleven deel te nemen, zegt langs deze weg, bestuur en allen, die blijken van belangstelling gaven, hartelijk dank voor het betoonde mede leven. De doelman van de D.W.V.-juniores 1, die tijdens de wed strijd tegen onze juniores zo ongelukkig was een been te breken, wensen wij van deze plaats een spoedig en volledig herstel toe. Na afloop van de beslissingswedstrijd tussen Zeeburgïa- adspiranten 7 en Ajax-adspiranten 8, die door onze boys met 20 werd gewonnen, bood de Zeeburgia-captain de aanvoer der van ons elftal een prachtige bouquet rozen en violieren aan. Een heel leuke attentie van dit Zeeburgiaantje. Bravo, boy, voor dit sportieve gebaar! Wij ontvingen deze week de Sport Almanak 1951. Alle adressen van welke sport ook kunt U hierin vinden en kunnen wij dit een ieder aanbevelen. De kosten zijn 2.50. De Almanak kan besteld worden bij de firma Teerhuis en Klinkenberg, Amstelveen. waren. Aan de 't Gooi-ers alsnog onze dank voor de uitnodi ging om deel te nemen. Al hebben ze dan geen prijs gewonnen, onze boys hadden in de Gooise dreven weer een prettige dag. De organisatie was zoals altijd tip-top, de vlaggenparade in drukwekkend, de verzorging prima en de gastvrijheid groot. Vrienden uit het geel-zwarte kamp, nogmaals onze hartelijke dank. 3 Juni trokken, we met juniores 1 naar Den Haag: A.D.O.- tournöoi. Ook hier was de organisatie dik in orde en liet de gastvrijheid niets te wensen over. Onze dank, A.D.O.-ers. Ons team bracht het tot de derde prijs (G.V.A.V. (30), R.C.H. (20), P.S.V. (10), één gelijk, S.V.V. (00) en één ver loren, Feijenoord (1Oj. Geen slecht resultaat, boys! 17 Juni kwam Overmaas, op weg naar de Olympische Dag, met twee elftallen even ons stadion binnenwippen. Juniores 4 won met 30 en een juniores-combinatie verloor met 10. 't Was jammer, dat alleen maar de heer Muller aanwezig kon zijn om de gasten te ontvangen. Theo heeft, geassisteerd door vriend Van Schaik, de honneurs zo goed mogelijk waarge nomen. Dat zullen we bij een volgende gelegenheid nog eens dik overdoen, Overmaas-ers! Zaterdag 23 Juni was het dan de dag voor de tweedaagse trip naar Sportclub Enschede. Tachtig jongens onder leiding van de heren Muller, Gupffert, Van Os en Wyting vertrokken 's middags half twee in touringcars naar de textielstad. We zullen U een relaas van de reis besparen, maar dat de stem ming er spoedig inzat; wilt U wel van ons aannemen. Bij de bekende speeltuin „Julianatoren" te Apeldoorn werd gestopt om de benen eens te strekken en wat rond te neuzen. De boot jes in de vijver waren al spoedig bemand. Met het oog op de tijd kon, niet te lang half-time worden gehouden en spoedig klonk het ,,op naar Enschede". Half zes kwam de karavaan daar binnenrollen en werd het clublokaal van Sportclub op gezocht. De ontvangst was geweldig. Voltallig bestuur en een leger pleegouders stonden klaar om het feest te laten begin nen. En het is een feest geworden. Wat hebben die Sportclub mensen hun best gedaan, het onze jongens naar de zin te maken. Consumpties etc. werden aangedragen, pleegouders stonden aan onze boys fietsen of bromfietsen af om een voet tocht naar het veld te besparen, 's Avonds mochten leiders en enige juniores met him pleegouders een Twentse bruiloft mee maken. 'n Geweldig leuke avond is dat geweest. Na de wed strijden, die ook al zeer succesvol verliepen, een prachtige autotocht in de omgeving van Enschede. Enfin, het is te veel om op te noemen, wat de Enschede-familie allemaal heeft gedaan voor de Ajax-jeugd. In één woord: fantastisch! Sportclub-mensen, op de eerste plaats onze hartelijke dank namens onze club. Misschien krijgen we nog eens gelegenheid, ons te revancheren. Dan namens alle deelnemers via dit blad vele woorden van dank aan de pleegouders, die zo uitstekend voor de rood-witte-schare hebben gezorgd. Zij zullen aan En schede altijd een zeer prettige herinnering bewaren en Uw gastvrijheid nimmer vergeten. En zo is dit dan onze laatste jeugdvoetbal-flits geweest. Moge onze opvolger nog van vele Ajax-jeugd-successen kunnen gewagen. BROWN. Go-Ahead-juniores-tournooi - Het begin van de finale. Onze jongens komen het veld op. FotoA. K. de Jong GOfh VAN ALLE KLED//VG GOPDNNEN - DEKENS EN/ LEDEN EN TA PILT- PEJN/O/NC

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 7