Burgerlijke Stand. Van het Secretariaat. Bonthuis „DE BLAUWVOS vus" Café VERWOEST Nieuwe modellen Bontmantels De supporters van Ajax die vindt U beslist na afloop van de wedstrijd AJAX-N. E. C. - In de tweede helft moest ons doel vaak grote druk doorstaan. Hier kijken onze verdedigers toe hoe v. Drecht een hoge bal onschadelijk gaat maken. FotoDesmit Geboren. De heer en mevrouw H. J. W. Pil C. J. W. Pil—Dikker geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon Bart Onze hartelijke gelukwensen. Jubileum. 1 Februari 1.1. herdacht de heer L. J. Korting de dag, dat hij 40 jaar geleden in dienst trad bij Bertels' Olie- fabrieken N.V. Namens Ajax, onze hartelijke felicitaties. 25 jaar getrouwd. De heer en mevrouw R. P. J. Vunderink R. VunderinkVan Gelderen herdenken één dezer dagen het feit, dat zij 25 jaar geleden in de echt werden verbonden. Aan Roef, die zo ongeveer 25 jaren tot de leading-men van onze club behoort hij maakte jaren deel uit van de elftal commissie, was jaren bestuurs-commissaris en is nu tweede secretaris en Rie, onze hartelijke felicitaties. 121/2 jaar bestuurslid. De heer A. de Wit bereikte één dezer dagen een mijlpaal. 12% jaar geleden werd Arie n.l. in ons Bestuurscollege opge nomen en helpt sindsdien mede het Ajax-schip in de juiste koers te houden. Arie, van deze plaats onze gelukwensen en nog vele jaren. Naar het buitenland. Jan de Boer, doelverdediger van Ajax 5, zoon van ons bestuurs lid J. de Boer Jr., is een dezer dagen voor studie naar Engeland vertrokken. Zijn adres luidt: W. Lawson Hotel Ltd., Woodford Green, Essex, England. Aangenomen als werkend lid: KI. Bakker; D. Bosch; J. J. Borgman; C. Brom; J. L. Bouquet; J. Ditmeyer; J. W. Draayer; J. Dijkstra; J. Hagenaars; W. de Jong; Th. Maurer; C. Mijnders; J. Stern; W. Tjepkema; A. Ver- bruggen; A. C. Visser; J. Wolterink; W. Wallaart; E. Westers. Aangenomen als junior-lid: J. v. d. Meer; J. J. van Zutphen. Aangenomen als adspirant-lid G. A. Booy; B. G. Brouwensteyn; K. N. Diehl; J. C. Dieven- dans; A. Euwe; E. Fortuin; J. Fransz; H. C. Geukens; L. Dollée'; P. C. Hoogeveen; F. Ipenburg; J. Jansen; F. A. Mosman; J. A. Petersen; J. v. Randeraat; M. Roodveldt; W. R. Smaling; E. Schoof; W. Starreveld; W. Strub; J. v. Veen; A. J. v. Tongeren; W. J. Vögler; H. Weppner. A. F. STRIKKERS ook naar maat. Koninginneweg 255, Tel. 95701 Repareren (biJ Amstelveenseweg) Moderniseren Tramlijn 1-2-16 bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 11