Voorlopige mededeling Zondag 18 Maart a.s. Mijn 51ste VERJAARDAG wordt gevierd in Huize KRASNAPOLSKY, met een select Cabaret - programma en Samba's tot vier uur s nachts. Bijzonderheden in het e.v. Clubnieuws Van het Secretariaat. Ajaxers. Honkballers, opgelet! Burgerlijke stand. Het Bestuur Voorgesteld als werkend lid: KI. Bakker; D. Bosch; J. J. Borgman; C. Brom; J. L. Bouquet; J. Ditmeyer; J. W. Draayer; J. Dijkstra; J. Hage naars; W. de Jong; Th. Maurer; C. Mijnders; J. Stern; W. Tjepkema; A. Verbruggen; A. C. Visser; J. Wolterink; W. Wallaart; E. Westers. Voorgesteld als junior-lid: J. v. d. Meer; J. J. van Zutphen. Voorgesteld als adspirant-lid G. A. Booy; B. G. Brouwensteyn; K. N. Diehl; J. C. Dieven- dans; A. Euwe; E. Fortuin; J. Fransz; H. C. Geukens; L. Dollée; P. C. Hoogeveen; F. Ipenburg; J. Jansen; F. A. Mos man; J. A. Petersen; J. v. Randeraat; M. Roodveldt; W. R. Smaling; E. Schoof; W. Starreveld; W. Strub; J. v. Veen; A. J. v. Tongeren; W. J. Vögler; H. Weppner. Op verzoek van een aantal spelers is de honkbaltraining van Woensdagavond naar Zaterdagmiddag verschoven. De Honkbalcommissie vertrouwt, dat hieraan niet alleen zal worden deelgenomen door diegenen, die reeds vóór de sneeuw- en ijs-periode een balletje hebben gegooid, maar ook door hen, die nog in het geheel niet hebben geoefend. Komt dus allen Zaterdags naar het Ajax-stadion om U op de komen de honkbalcompetitie voor te bereiden, want U kent de leus: Bij het 30-jarig bestaan Ons honkbalteam weer bovenaan. De laatste tijd spreekt men in sportverslagen nogal eens over Ajaxieden, i.p.v. Ajacieden. En prompt vindt dit navol ging. Ons dunkt, wil men per sé met de Griekse versie breken, dan is daartegen vanzelfsprekend geen enkel bezwaar. Maar dan schrijve (en spreke) men consequent van Ajaxers! Vindt U dat mooi? Ik ook niet. Een Ajaxied echter is een tussending, oftewel geen vlees en geen vis. En dit nu is precies datgene wat de echte Ajacied niet wenst te zijn. B. S. Ie M. Verloofd: de heer F. Brienen en mej. P. Wassenaar. Ónze hartelijke gelukwensen. Getrouwd: de heer Guus Drager en mej. Leoni Peelen. Toen voorzitter Koolhaas, tijdens een dinertje, in een korte speech, Leoni en Guus had gefeliciteerd met hun voorgenomen huwelijk, stond Guus op en sprak: ,,Ik ben geweest in Italië, in België en in Frankrijk, heb me daar aangeboden, doch ze moesten me niet hebben; nou, toen ben ik maar naar het Stadhuis gegaan en daar was het direct voor elkaar.V Echt iets voor Guus! Zo zijn Leoni en Guus dan op 9 Januari j.l. in de echt ver bonden. Aan belangstelling en goede wensen heeft het natuur lijk niet ontbroken en van deze plaats bieden ook wij onze hartelijke felicitaties aan. Leoni en Guus, namens de Ajax- familie, een lang en gelukkig huwelijk.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1951 | | pagina 12