Van de Clubavond-commissie. Van de Penningmeester. De heer L. Schotting, 80 jaar. Dankbetuiging. Jubileum-uitgave A.P.G.S. Burgerlijke Stand. Café VERWOEST Kerstmis nadert en der goede gewoonte getrouw, houden wij dit jaar wederom onze langzamerhand traditionele kienavond. Wat de kienavond voor onze leden betekent, behoeven wij U niet te zeggen. Maaren daar komt de aap uit de mouw, wij rekenen, evenals voorgaande jaren, op die leden, die ons steeds trouw terzijde hebben gestaan met het beschikbaar stellen van prijzen enz. Wij weten zeker, dat wij ook dit jaar niet tevergeefs een beroep op U zullen doen. Evenals verleden jaar, zijn de leden van de Clubavond commissie aan huis te ontbieden; een telefoontje naar: F. Dukker, Maasstraat 192, A'dam-Z., tel. 28688; A. Zwang, Sarphatistraat 110, A'dam-O., tel. 53347; F. Louwaard, Tijl Uilenspiegelstr. 10, A'dam-W., tel. 87837. en het komt in orde. Onze kienavond wordt weer in ons eigen home, het Ajax- stadion, gehouden en wij twijfelen er niet aan, of het zal er weer knus en gezellig zijn. Een ieder zorge op 22 December a.s. om half acht aanwezig te zijn. In verband met hun jeugdige leeftijd, mogen de adspiranten deze kienavond niet bezoeken. Introductie is eveneens niet toegestaan. Toegang op vertoon van diploma. DE CLUBAVOND-COMMISSIE. Wij maken onze leden en donateurs er opmerkzaam op, dat er nog enkele onbetaalde diploma's in portefeuille zijn en verzoeken deze leden en donateurs omgaand aan hunne ver plichtingen te voldoen. Mocht het verschuldigde niet voor 1 Januari 1951 zijn vol daan, dan nemen wij aan, dat de betreffenden geen prijs meer op het lidmaatschap van onze vereniging stellen en worden zij automatisch afgevoerd. Tevens verzoeken wij onze leden en donateurs nogmaals dringend een duidelijke foto op hunne diploma's te bevestigen; bij ontbreken hiervan zal in de toekomst de toegang tot onze terreinen worden geweigerd. Bovendien wijzen wij er op, dat de door het bestuur uit gereikte dameskaarten strikt persoonlijk zijn. Verder spreekt het vanzelf, dat mannelijke personen geen toegang op deze kaarten hebben. Overtreding van bovengenoemde bepalingen zullen ons nood zaken de betreffende diploma's in te trekken en de in over treding zijnde leden of donateurs het verdere lidmaatschap te ontzeggen. Men neme hiervan goede nota. Eén dezer dagen lazen wij in „Het Parool", dat onze club genoot, de welbekende journalist de heer L. Schotting, 80 jaar geworden is en sedert 1909 geen enkele zitting van de gemeenteraad heeft overgeslagen. Dinsdag 12 December j.l. is „Ome Louis", zoals de jubilaris in de journalistieke wereld wordt genoemd, gehuldigd, en het ligt voor de hand, dat wij, via ons bescheiden blaadje, niet achter willen blijven. Van deze plaats bieden wij de heer Schotting, die geen thuiswedstrijd van ons eerste elftal overslaat, altijd en immer van zijn belangstelling voor Ajax doet blijken hij was één van de initiatiefnemers van het Ajax-Bevrijdingsbeeld onze hartelijke gelukwensen aan. „Ome Louis" (als wij het ook mogen zeggen) nog vele jaren in goede gezondheid. Namens de Ajax-familie, BROWN. Voor de vele bewijzen van belangstelling en medeleven, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze onver getelijke man en vader, de heer J. P. Rodenburg, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Mevr. L. J. J. RodenburgBerg, J. W. A. Rodenburg. De Amsterdamse Politie Gymnastiek- en Sportvereniging vierde dit jaar haar 35-jarig bestaan. Eén dezer dagen ont vingen wij ter ere van dit feit een jubileum-uitgave van het A.P.G.S.-clubblad. Burgemeester Mr. Arn. J. d'Ailly, erevoor zitter' H. A. J. G. Kaasjager en vele prominenten uit deze grote sportvereniging, verleenden hun medewerking, zodat een blad ontstond, meer dan de moeite waard om te lezen. Vele foto's en artikelen maken de buitenstaander duidelijk, wat A.P.G.S. haar leden biedt. En dat is heel wat. Naast voetbal, zien wij paardensport, basketball (ook voor dames), tennis, tafeltennis, wandelsport, zwemmen, honkbal, schermen etc., de revue passeren. Uit ieder artikel proeft men a.h.w. de kracht van deze grote club, we kunnen gerust zeggen, deze aparte club. De samenstellers van dit jubileumnummer, waar van de heer D. J. Evers wel de leidende figuur geweest zal zijn, hebben eer van hun werk gehad. Zij gaven weer eens een beeld van wat liefde voor een club vermag. Vele vrije uren hebben besteed om hun clubgenoten iets te brengen, „iets", waarin deze naar onze mening -na jaren nog met ge noegen zullen lezen en/of bladeren. Uit ervaring weten wij, wat het betekent, op dit gebied iets te presteren en willen dan ook besluiten met onze welgemeende felicitaties aan de samenstellers van deze keurig uitgevoerde typografie „Grafica" jubileum-uitgave. BROWN. Getrouwd: de heer H. H. Blomvliet en Mej. E. v. d. Wal. AdresMercatorstraat 54 I. Getrouwd: de heer Niek v. Lobberegt en Mej, Joke v. d. Linden. Adres: Zaaiersweg 41II. Verloofd: Mej. Annie Schoof en de heer Henk Kuyl. Receptie: 24 December, 24 uur. Rustenburgerstraat 24. Verloofd: Mej. Jeannette Anderiesen en de heer Jan van Eenennaam. Receptie: 25 December, van 24 uur. Columbusplein 33. Verloofd: Mej. Rikie van Proosdij en de heer Wim Anderiesen. ReceptieBloys v. Treslongstraat 23 hs. van 24 uur. De supporters van Ajax die vindt U beslist na afloop van de wedstrijd bij Verwoest voor de kist. Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 - Amsterdam-C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1950 | | pagina 20