Aan Jong-A]AX Kom dus GEREGELD TRAINEN 1 Nog enige jaren en we hebben U nodig. De toekomst van Rood-Wit ligt in jullie handen. Wat Oud-Ajax met zoveel zorg en toewijding heeft opgebouwd, moet met dezelfde energie door Jong-A jax worden voortgezet. Juist dit mee helpen opbouwen is een stimulans voor de ware clubliefde. Onze gelederen hebben steeds versterking nodig. Versta ons goed; VERSTERKING, géén aftreksel van hersenloos gedoe, zonder de nodige ausdauer» Adspir anten, Kwieke kwanten, Loten aan de Ajax-stam, 't Zou bevallen, Als je allen, Regelmatig trainen kwam, Op de velden, Zie je zelden, Een behoorlijke partij, Zie ze hollen, Zie ze draven, Net als schapen in de wei, Junioren, Durf te scoren, Geef zo'n ouderwetse peer, Dat's een loeier, Nóg zo'n poeier, Nou geen losse flodders" meer, Goed zo vrindje, Eerst een sprintje, Koppen doen we straks nog wel, Na het koppen, Ballen stoppen, Kijk, dat lijkt op voetbal-spel, Want uit boekjes, Jonge broekjes, Leer je véél, maar 't voetbal niet, Wil je werklijk iets presteren, Kom dan iedre week traineren, Dan ben je pas een Ajacied. De jeugd heeft altijd onze bijzondere aandacht gehad en dit om vele redenen. Want waar vindt je dat heerlijke enthousiasme, dat zich geheel inzetten voor de club, prachtiger gedemonsteerd dan bij de jongeren. Is het niet een genot om al dat jonge goed in al zijn levenslust gade te slaan en de explosies van vreugde te zien en te horen als er een doelpunt wordt geboren. En wanneer de onfeilbare naar het midden wijst en het bruine monster weer gaat rollen, zie en voel je als 't ware bij de tegenpartij de wil naar voren komen om nu toch ook een goal te scoren, als een openlijke manifestatie dat er met hen niet te spotten valt. Bijna iedere Zondagmorgen genieten we van zo'n stukje jeugdvoetbal en niet genoeg kunnen we al onze Leden en Donateurs opwekken, deze bij film „die soms de hoofdfilm in de schaduw stelt" toch vooral niet over te slaan. U zult even als wij genieten van dit heerlijke en bruisende enthousiasme en raakt dan tevens wat thuis in het toekomstige sterrenmateriaal van Uw Club. Een wonderpan om Gupfert's, Couton's, Hordijk's, Brokmann's, Volkertjes enz. enz. aan de lopende band af te leveren hebben wij helaas niet, maar er wordt door onze jeugdcommissie hard gewerkt en deze „eigen kweek" is met het goede sausje overgoten. Neem dus Zondagsmorgens eens een kijkje in de Ajax-keuken en tot onze jeugd zeggen wij Tric-Trac.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1950 | | pagina 11