Bijlage AJAX-NIEUWS - Augustus-September 1950 - No. 38-39 T our-Impressie Voorgesteld als adspirant-lid: Van de Penningmeester. Van de Clubavondencommissie. Vervolg Reeds na enkele minuten scoorde Huis ons eerste doelpunt, maar het zou toch nog tot vlak voor de rust duren voordat Blitz de stand op 20 bracht. Daartussen lag een periode van Ajax-overwicht, die echter geen doelpunten opleverde, daar onze forwards blijkbaar het fluiten van de scheidsrechter voor buitenspel leuker vonden en Wim Huis halsstarrig probeerde de nieuwe deklat in stukken te schieten. Het bleef overigens bij proberen Na de rust zakte Vrone echter danig af. Volkomen leeg- gespeeld moesten zij toezien, dat Rozeboom (4) en Huis (1) de score tot 70 verhoogden. Daar de tegenstand te zwak was, valt over de prestaties van ons team weinig te zeggen. Van het dekken van tegenstanders had men in St. Pancras nog nooit gehoord, althans men deed er niets aan. Het gevolg was dan ook, dat onze voorhoede spelers steeds vrij stonden, hetgeen het combineren en de in dividuele prestaties sterk flatteerden. Deze grote overwinning zorgde er echter voor, dat de stem ming puik werd. Op de terugweg ging het dan ook eerst even naar de mooie badplaats Bergen aan Zee, alwaar een drankje geschoten werd in de „Rustende Jager". De stemming werd steeds beter en al spoedig knetterden de lachsalvo's los over het hoofd van onze arme jager. De bekende goochelaar Bibbi tor Smittie vertoonde zijn laatste toeren, terwijl fotograaf Van Heusden steeds maar weer probeerde de vallende duis ternis op de gevoelige plaat vast te leggen!! Op weg naar Amsterdam kwamen de zangstemmen los, waarbij bleek, dat Kareltje Blitz een uitgesproken knobbel en een fabelachtig geheugen had voor liedjes over zeeën, havens en klokken (speciaal die van Arnemuiden). Tot slot wil S.S.S. namens de gehele Tourploeg de verschil lende gastdames en -heren in St. Pancras hartelijk dank zeggen voor de moeite, die zij zich gegeven hebben, ons deze dag te bieden. S.occer S.napshot S.hooter. A. Ahrend, R. Agsteribbe, J. R. Baartscheer, H. Claassen, E. Drewes, A. A. Eype, H. Geestman Jr., B. Grosman, M. R. Hulshof, K. Huis, E. A. Helffer, J. G. Hogenaar, J. P. de Kruyff, R. v. d. Maas, F. Moos, W. A. Pelser, C. J. Papavoine, R. Tielrooy, J. Vonk, W. Visser, H. Visch, R. G. J. Th. Vinger hoed, J. v. d. Werf, H. Wydogen, J. P. Wiesener. Wij verzoeken onze Leden en Donateurs, indien mogelijk de verschuldigde contributie en donatie te gireren en wel op Postgiro-rekening No. 123977 t/n de Penningmeester der A.F.C. „Ajax", Amsterdam. Voor de goede orde geven wij onderstaand een opstelling van de contributie en donatie, welke verschuldigd zijn: Contributie Werkende Leden 6,Ie Halfj. 1950/1951. Donatie per jaar 12, Verplicht Clubblad 3,— 15, Dameskaart 6, Kinderkaart 2,50. Van Vrijdag 8 September af, vinden de clubavonden weer plaats in Hotel-Restaurant „Suisse", Kalverstraat 2226. Wij rekenen op een drukke opkomst!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1950 | | pagina 11