Jaarlijkse Algemene Vergadering welke zal worden gehouden op Donderdag 27 Juli a.s. aanvang 8 uur precies in de benedenzaal van het Ajax-Stadion. (indien nodig voortzetting op Vrijdag 28 Juli d.a.v.) AGENDA: 1. Opening en uitreiking kampioensaandenken. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Jaarverslag secretaris. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Rapport kascommissie. 6. Het bestuur stelt voor de heer J. Bieshaar te benoemen tot lid van verdienste. 7. Vast te stellen contributie voor het volgend jaar. 8. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreden zijn: M. J. Koolhaas, le voorzitter; W. F. Volkers, le penningmeester; R. P. J. Vunderink, 2e secretaris; J. de Boer en A. de Wit, commissarissen. 9. Verkiezing secretaris elftallencommissie. Secretaris is de heer W. F. C. Bruynesteyn. 10. Verkiezing elftallencommissie. De commissie bestaat uit de volgende heren: Commissie A.: Th. J. F. Brokmann, H. F. Anderiessen en G. P. Keizer. Commissie B.: F. Couton, M. J. Schetters en H. F. Twelker. 11. Verkiezing enquêtecommissie. De commissie bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, M. J. Koolhaas en J. Koomen. 12. Verkiezing kascommissie. De commissie bestaat uit de volgende heren: H. Delsen, J. M. Exmann en Tj. de Munnik. Volgens art. 48 van het H.R. zijn de volgende heren niet herkiesbaar: H. Delsen en Tj. de Munnik. 13. Verkiezing afgevaardigden W.E.K., Westelijk district; district Amsterdam; leiders cricket, honkbal en basketball. 14. Verkiezing clubbladcommissie. De commissie bestaat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, A. L. Desmit en J. Schoevaart. 15. Oefenmeester. 16. Vaststelling officieel orgaan. 17. Rondvraag. Candidaten voor bestuurs- en of andere functies kunnen tot uiterlijk Zaterdag 22 Juli schrif telijk worden ingediend bij de secretaris. Indien hierbij niet wordt overgelegd een verklaring van de candidaat. waaruit blijkt, dat hij de functie wenst te aanvaarden, dan zal de candidaatstelling niet worden geaccepteerd. Juniores en adspiranten hebben geen stemrecht. M. J. KOOLHAAS, voorzitter. J. ELZENGA, secretaris. 3e Helmersstraat 47 B, Amsterdam-W est.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1950 | | pagina 13