Jeugdvoetbal-Hitsen Ajacieden in Indonesië. Kennisgeving 9 is nu nog slechts een kwestie van tijd. Volgend clubblad zul len wij er vermoedelijk wel melding van kunnen maken. Ajax 6 verloor van de Meer 2 met 23. (Toch niet het klontje uit de kampioenspap, mannen?), had geen medelijden met V.V.A. 4 (0—5) en versloeg S.N.A. 2 met 5—2. A.K., onze nieuwe correspondent, vertelt onder het hoofd „Wedstrijd verslagen." het één en ander van deze matches, waarnaar wij dus verwijzen. Ajax 7 handhaafde het ongeslagen record door B.D.K. 2 met 30 terug te wijzen. Zo langzamerhand worden de man nen van het zevende voor hun opponenten onbereikbaar en als het even meeloopt, kunnen wij U in onze volgende editie de namen der kampioenen voor leggen. Ajax 8 zocht het in de cijfers 32. Zowel Amstel 3 als Wils kracht 3 moesten het hiermede doen, zodat onze jongens yier punten rijker werden. Een kampioenschap zit er niet meer in, schreven wij in het Februari-nummer van ons lijfblad, maar een goede plaats op de ranglijst zeer zeker. Het begint er aardig op te gelijken en als koploper Ambon 2 een keertje struikelt, nou, luitjes, zeg er wat van. Einde overzicht. BROWN. Juniores 1. Dat gaat weer uitstekend met Theo de Groot en zijn makkers. Afgaande op de resultaten, spreken onze boys, met betrekking tot de bovenste plaats, ook in de tweede com petitie een stevig woordje mee. A.F.C. bood weliswaar heftig tegenstand doen de rood-zwarten altijd maar kon een 02 nederlaag toch niet ontgaan. Spartaan liet het al heel lelijk liggen. Acht gaten schoten Dukker, De Groot, Kikkert, Van der Wal en Bartels voor leden, die des Zondags nooit komen kijken, dit is onze voorhoede in het Spartaanse net. Rosendahl, Tak en Van der Zeys zagen de bal tweemaal langs zich vliegen, zodat de uitslag 82 in ons voordeel werd. Om U nu maar te vertellen, hoe ons elftal precies in elkander zit, delen wij U mede, dat Metzger, Elzer en Pasteuning de half- linie vormen. Als U dus binnenkort eens naar Voorland komt en dit blad medeneemt, behoeft U aan niemand te vragen, wie daar nu eigenlijk de Ajax-kleuren verdedigen. R.K.A.V.I.C., onze grote tegenstander uit de bekerwedstrijden, die indertijd werden gehouden, ging nu kansloos ten onder. Een 50 neder laag kregen de R.K.A.V.I.C.-ers te incasseren. Juniores 2 ging rustig voort op het pad der overwinningen. Watergraafsmeer liet zich niet onder de voet lopen, maar bracht het toch niet verder dan een 35 nederlaag. S.D.W. verging het slechter. Met een 19 nederlaag konden de rood groenen de kleedkamer weer opzoeken. Juniores 3 schoot op de verkeerde manier uit de slof. T.O.G. gaf onze boys maar liefst met 07 een pak op de voetbal broek. Heel slecht, boys! En dat na weken voetbalrust! Juniores 4 trok naar Tos Actief. We trokken mee en zagen de eerste Ajax-kampioen met 16 winnen. Visser liet de Tos Actief-ers zien, wat actief-zijn is en scoorde een paar beste doelpunten. Corrie van Dekken nam het honderste doelpunt de knapen hebben in negen matches 104 goals in het net geschopt voor zijn rekening. Adspiranten 1 zocht Blauw Wit op en schoot driemaal de bal langs de keeper der Stadion-boys. Pieters Graafland stond dat de Blauw Witters niet eenmaal toe, zodat, volgens Bartjes, ons ploeg je met 0—3 won. Adspiranten 2 was te gast bij de Volewijckers 2 en nam heel onbeleefd de punten mee (24), wat altijd een knappe pres tatie is. Adspiranten 3 kreeg bezoek van Heemskerck (50) en S.D.W. (11) wat dus drie puntjes opleverde. Bij Blauw Wit konden onze boys het echter niet bolwerken en verloren met 41. Adspiranten 4 kwam slechts éénmaal in het veld, namelijk tegen Rapiditas, en stuurde de Weespenaren met een 40 nederlaag naar huis. Adspiranten 5 haalde vijf punten binnen. D.V.O.S. (08), Swift (21) en Blauw Wit (22) waren de tegenstanders. Reünie van Ajacieden op 30 November 1949, in de tuin van ons lid Harinck, Directeur van de K.P.M. te Djakarta, ter gelegenheid van de repatriëring van André Brokmann naar Nederland. Staand, v.l.n.r.Gunzel, Harinck. Midden: v. d. Heuvel, Koolhaas. Zittend: Looyen, Harinck Jr., Brokmann. Adspiranten 6 kruiste de voetbal-degen met Zeeburgia 7. Met vier gegeven en één ontvangen treffer trokken onze boys aan het langste end. Adspiranten 7 boekte twee nederlaag. V.V.A. 4 was te sterk voor onze benjamins (21) en S.D.W. 3 eveneens (30). Adspiranten 8 verscheen tegen Spartaan 8 met tien speler tjes (hoe kan dat?) en verloor dan ook prompt (31). Tegen de Volewijckers 8 werd het gelijk (11), waardoor eindelijk weer eens een punt binnenkwam. BROWN. Met ingang van ZATERDAG 18 MAART a.s., wordt het geheel gerestaureerde en gemoderniseerde Sigarenmagazijn, Oude Doelenstraat 20, (tussen Damstraat en Hoogstraat) Telefoon 4 8 7 6 7, heropend. De Gebrs. Stoffelen stellen er een eer in U daar te ontvangen en U behulpzaam te zijn bij het maken van een goede keus, ten einde U volledig rookgenot te verschaffen. Tevens verzorgen zij Uw plaatsbewijzen voor alle Sportwedstrijden en leveren U alle Sportbladen!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1950 | | pagina 9