Van het Secretariaat. Jubilea. Burgerlijke Stand. Uw bonnen zijn het best besteed bij Burgers en Hageman Brandstoffen fensie. Die oude William en de twee Gerritten combineerden en jongleerden nog met het bruine vod, dat de S.L.T.O.-ers er duizelig van werden. Klasse, mijnheer, verloochent zich nooit! En dan Ben Vogel, Piet Paternotte, Looys, Dukker en Theo; de echte Ajax-school. Tikkie-takkie en de moeilijkste ballen, zo onder de slof. Wim en Gerrit zorgden voor de doelpunten. Doffe dreunen en goochelballetjes, 't Was ouderwets en 't was gezellig. De S.L.T.O.-ers speelden sportief, namen de neder laag met blijde lach. Het was voetbal onder het motto ,,als je maar lol hebt", en dat is, ongeacht de uitslag, de bedoeling van ruïne-voetbal. S.L.T.O.-ers, bedankt, en als jullie eens terug willen komen wij spelen alleen maar thuiswedstrijden vanwege het warme bad dan graag. Bij P.S.V. stonden we nog in het krijt voor een return-match. Zoals men zich zal herinneren, waren de Eindhovenaren een paar jaar geleden bij ons op bezoek geweest. Te zijner tijd zou den we een tegenvisite afleggen. Het heeft wel lang geduurd, maar 2e Pinksterdag is die oude rekening dan toch vereffend. Letterlijk en figuurlijk. Thuis hadden wij indertijd verloren (13) en nu namen onze jongens met 15 revanche. Het moet van onze kans niet slecht zijn geweest. De heren hadden er plotseling weer trek in. Van Dijk scoorde tweemaal, Michels met een pracht-goal Theo en Guus maakten het vijftal vol. Doelman v. d. Pol heeft, volgens onze zegsman, het Ajax- doel solide verdedigd. Zaterdag j.l. speelde ons team nog een match in Leeuwarden tegen de club van die naam, welke met 12 werd gewonnen. Nu, bij het afsluiten van deze rubriek, is ons alleen de uitslag bekend en moeten wij dus onze geachte clientèle nadere ge gevens onthouden. Het reserve-voetbal stond in het teken van competitie-res tanten-opruiming en combinaties-voetbal. Hiervoor verwijzen wij naar de uitslagenlijst. Alleen willen wij nog even het Shell-tournooi memoreren, waaraan ons vijfde elftal deelnam. Door een overwinning op Zeeburgia 4 (21), moest met Blauw Wit 5 om de eerste prijs worden gespeeld. Uitslag 11 en dus strafschoppen. Weer wisten onze jongens niet, hoe penalties genomen moeten wor den. Blauw Wit ging voldaan naar huis. P.S. Wij kregen een aanbod van een profclub voor het nieuwe seizoen; als doelverdediger. Wij hebben het af laten weten. 10.000 was ons te min. BROWN. Volgens art. 9 H.R. gaan de volgende juniores over tot werkend lid: A. R. Bartels, D. O. Been, W. Blom, J. de Boer Jr., D. Klopper, J. P. Kuipers, J. Looyen, F. H. Massing Holsteyn, H. G. Michels, B. J. Ras, P. J. Schoof, C. de Vlieger, W. F. Weppner, H. Winter, R. de Boer, H. F. Twelker, J. van Wete ring, C. Tol. Afgevoerd de juniores: H. J. van Es, J. C. Jaakke, H. Jacob- sen, H. P. M. Keyeser, F. W. H. Leeger, B. A. Muurman, H. J. Petram, H. Rekers, E. M. Schwier, H. J. Stoltz, J. J. v. d. Toorren, W. F. B. Visser. De volgende adspiranten gaan over tot juniores-lidJ. Bui tenkant, F. W. Dukker, H. Elzer, Th. J. de Groot, J. L. de Haan, A. H. v. Kol, E. Lagerwey, C. Leibbrand, Fr. A. Massing Holsteyn, J. W. van Nes, P. D. Nuis, C. A. T. Meyer, P. L. M. van Oooyen, H. Sas, H. Schep, P. Th. Schep, F. Tulleners, W. F. Volkers Jr., A. K. v. d. Wel, W. C. v. d. Zeys, J. F. Zwager, J. Schouten. Contributie voor het nieuwe seizoen 12.per jaar. Afgevoerd: G. Busselman, W. F. Bostdorp, H. Klopper, P. Hoogeveen, Th. J. G. van Santen, J. T. Snijders, J. Meenhorst, H. v. Hoppen, E. Schaap. Afgevoerd wegens overlijden: de heren H. Alofs en Dr. A. Keesing. Bedankt als werkend lid: A. J. Anneveldt, D. Been, W. v. Bil jouw, W. v. Braam, P. Jansen, M. K. Kraam winkel, H. Langhout, P. A. Lamie, J. G. Losekoot, G. Losekoot, L. Lucas, F. Oosterbaan, C. P. v. d. Schee, K. v. d. Schuyt, W. J. Wiertz, L. W. de Koning, F. W. Geudeker, R. Jacobsen, A. Waldeck. Afgevoerd als werkend lid: L. C. Th. Donker. Bedankt als junior-lid: G. B. H. Alsema, J. C. v. Dijk, H. ter Heide, N. Klok, Th. Linterman, C. H. v. d. Linden, H. Jacobsen. Bedankt als adspirant-lidM. W. C. Valkenet. Einde verenigingsjaar. Voor de goede orde maken wij er op attent, dat het verenigingsjaar per ultimo Mei eindigt. De voetbaltraining is tot nader bericht stopgezet. J. ELZENGA. Onderstaande zuster-verenigingen vierden een dezer dagen een jubileum: T.O.G., Amsterdam (40 jaar). H.F.C. Helder, Den Helder (40 jaar). A.S.V., Amsterdam (30 jaar). T.E.C., Tiel (25 jaar). Namens Ajax onze hartelijke gelukwensen. Getrouwd: de heer G. HardeveldKleuver en mej. Ans Rammelt. Ondertrouwd: de heer M. Boonstoppel en mej. R. van Lier. Aan Ger en Maurits, twee Ajacieden, die als adspirant reeds het rood-witte shirt met ere droegen en het zelfs tot het eerste elftal brachten, onze hartelijke gelukwensen, welke zij wel met hun respectievelijke vrouwtjes willen delen. Getrouwd: W. Leurs en Ivonne Ulehaake Hartelijke gelukwensen. Verloofd: de heer H. Wenderhold en mej. C. van As. Ook aan Henk en zijn toekomstige bruid onze hartelijke felicitaties. Geboren: De heer en mevrouw GrunuveldKluën geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Yvonne. De heer en mevrouw TheuerzeitBakker deden dit even eens bij de geboorte van hun zoon Ronald Henri. Beide families onze hartelijke gelukwensen. Govert Flinckstraat 336 - Tel. 24613 - Amsterdam-Z. Wij verzorgen alle ook voor 't Gooi en Haarlem

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1949 | | pagina 6