Nieuwe kampioenen Malle gevallen. Juniores 2 (ongeslagen). Juniores 3 (ongeslagen). Adspiranten 3 (ongeslagen). Juniores 1 ging met Spartaan een partijtje schijfschieten: 131 werd de uitslag. Tegen D.W.S. werd het een stevig rob bertje en alhoewel ons team sterk in de meerderheid was, kwam het einde met 22. De wedstrijd tegen Blauw Wit zal nu de beslissing moeten brengen, wie zich kampioen mag noe men. Om de knapen op temperatuur te houden, werden enige oefenpartijtjes gearrangeerd. De A.V.B.-kampioen Shell was de eerste sparring-partner. Onze boys namen door een fraai doelpunt van Dick Klopper de leiding, doch moesten ten slotte met 21 voor de goed spelende Shell-mensen de vlag strijken. Een andere A.V.B.-er, Rombout, had echter van onze juniores niet terug en verloor kansloos met 30. Juniores 2 klopte D.W.S. (3—2), S.D.Z. (3—2) en D.V.A.V. (01), waardoor onze boys ongeslagen het kampioenschap be haalden. Hier volgt het kampioenselftal: De Vlieger Tak Van Dijk Weppner Laroe Nauta v. Essen Kuipers Been Bartels v. Dekken Onze felicitaties, boys! Juniores 3 wilde ook niet achterblijven en behaalde Zondag j.l. ook ongeslagen het kampioenschap. De concurrente S.A.V.M. werd met 81 naar huis gestuurd. Onderstaand de namen van de ongeslagen kampioenen: Roosendahl Schoonderwoerd Twelker de Wit Winter Leunk Michels Klok Engelander Staneke Tol Ook deze knapen onze felicitaties. Juniores 4. Ook dit elftal behield zijn kans op de eretitel. Deze boys houden niet van halve maatregelen. Lees de uit slagen! Tavenu 120, D.E.C. 3 121 en Ontwaakt 13—1. Zeven en dertig doelpunten in drie matches. Zeg het met doelpunten, noemt men dat. Volhouden maar, boys! Juniores 5 redt het niet. Een nederlaag tegen Zeeburgia 3 (52) met negen man bonden onze jongens de strijd aan (hoe kan dat) schakelde ons team uit. Van Amstel werd met 04 en van T.D.W. 2 met 60 gewonnen. Jammer, jongens, dat het zo gelopen is! Adspiranten 1 kwam slechts eenmaal in het veld, n.l. tegen ADSPIRANTEN 6 - De eerste Ajax-kampioentjes. Fotoj K. Blankesteyn A.F.C. en won met 31. De kans op het kampioenschap bleef dus behouden. Adspiranten 2 verloor op Voorland met 01 van Blauw Wit, hetgeen een lelijk klontje uit de kampioenspap betekende. T.O.G. heeft nu twee punten voorsprong en het zal heel moeilijk zijn, deze achterstand in te halen. Van D.W.S. 2 werd in de polder met 23 gewonnen, wat altijd een moeilijk karwei is. Nu geen steken meer laten vallen, jongens! Adspiranten 3 ongeslagen kampioen! Hèt adspiranten- wapenfeit van j.l. Zondag. Na A.D.W. en T.I.W. beide met 41 te hebben verslagen, kon de match tegen A.D.E. het kampioen schap brengen. Onze knapen lieten de kans niet glippen, kwa men met zo'n spelletje voor de dag, dat A.D.E. met 100 moest capituleren. Hier komen de trotse kampioentjes: Rottschaefer Lagerwey Van Nes Koopman Dukker Eeckhout v. Zwol Schep Vis v. d. Gorkum Buitenkant Goed gedaan, boys, en gefeliciteerd! Adspiranten 4 vecht verbeten voor de kleine kans op het eremetaal. A.S.V.K. (13), J.O.S. (lijstaanvoerder) (20) en D.E.C. 2 (07). Aldus drie overwinningen. Heel goed, jongens! Adspiranten 5. Ook dit elftal houdt koppig vol. Zeeburgia 4, kampioen in spé, werd op eigen veld met 24 de eerste neder laag toegebracht. Keurig gedaan, boys! V.V.A. ging er op met 60 en als onze jongens de resterende matches nu win nen, zal een beslissingswedstrijd met Zeeburgia aangenomen dat de Kruislaanbewoners geen punt verspelen uitgevochten moeten worden. Wij zijn benieuwd, boys, of jullie het zover brengen. Doe je best! Adspiranten 6, die zich er op kan beroemen, de eerste Ajax- kampioen geweest te zijn zie ons vorig clubblad nam kampioensallures aan en liet Z.S.V.C.'s doelmannetje twee en twintig maal vissen. De Z.S.V.C.-ers stelden hier niets tegen over. Adspiranten 7 is zo goed als kampioen. De lang verbeide strijd tegen Rivalen 2, daar ergens aan de Haarlemmerweg, eindigde in een gelijk spel (11). Het ongeslagen record bleef dus gehandhaafd en als v. d. Hengel, Bijl, Spits en die andere knapen, achter de boel potdicht houden, nu, dan zorgen Pelser, Staphorst en v. Steenbergen wel voor een paar doelpunten. Maar, jongens, samenspelen en niet pingelen, want daar man keert bij jullie nog wel het een en ander aan. Einde van deze kampioens-geschiedenis. BROWN. S.V.V.—Ajax. Siem: ,,Ajax kwam van een koude kermis thuis." Flip: ,,S.V.V. was zo vriendelijk haar de das om te doen." AjaxA.D.O. (tweede helft). Ben: „Mag ik een beetje vuur?" Dick: „Vraag dat maar aan onze spelers!" AjaxHaarlem (na afloop). Freek: „Ondanks de nederlaag weerklinkt de Ajax-mars." Karei: „Voor deze gelegenheid was de Roozenkrans ook niet gek geweest." AjaxSparta. Kees: „Sparta schiet dit seizoen menige bok." Gerrit: „Zij mocht willen, dat die ene Bok zelf nog schoot." Clubavond. Cor: „Ik kom Vrijdagavond ook eens naar de soos." Tinus: „Goed zo, wij hebben „keus" genoeg." Bij het scheiden van de markt. X.: „Heb jij nog deviezen?" N.N.: „Ja, wees sportief en heb Uw club lief."

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1949 | | pagina 8