Burgerlijke Stand. Van het secretariaat. Onze Junioren I, die in spannende race met de Blauw-Wit junioren om de ereplaats strijden. Foto: Desmit De heer en mevrouw J. L. G. Stam D. StamReindersma, geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van huïi zoon Gerard Jan. De heer en mevrouw G. J. Beumer E. J. BeumerVan der Molen, doen hetzelfde vanwege de geboorte van hun zoon Henri. Van deze plaats bieden wij Dora, Bep, Jan en Gerrit onze hartelijke felicitaties aan en als beide nieuwe wereldburgers de honk- en voetbalsporen van hun papa's zullen drukken, nu, dan kunnen wij zo rond 1970 nog veel plezier van deze knapen beleven. Luitjes, dat de babies groeien als kool appelmoes met bruine bonen en veel fruit, moet je dat zijn is de wens van de Ajax-familie. DANKBETUIGING. Langs deze weg betuigen wij het bestuur en leden onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, die wij bij de geboorte van onze zoon mochten ondervinden. G. J. BEUMER. E. J. BEUMER—v. d. MOLEN. Het bestuur der A.F.C. Ajax wenst langs deze weg officials van de K.N.V.B. en Zusterverenigingen, alsmede leden, dona teurs (trices) en supporters een vrolijk Kerstfeest en een geluk kig Nieuwjaar. Training. Even noteren: Oudejaarsavond geen training. BALLOTAGE. Aangenomen als junior-lid: F. Moniat. R. de Boer. Aangenomen als adspirant-lid A. Levy, G. C. MassingHolstein, J. B. Koopman, J. Meen- horst, D. J. T. Spits, Ch. S. v. Wijk, B. Bermans. Voorgesteld als werkend lid: J. J. Vinck, J. Los,A. v. d. Pol, H. E. Kuyl. Th. Eskes. Voorgesteld als adspirant-lid: T. Hoppe, J. Schouten, E. Schaap, H. Takken, F. J. v. d. Valk. J. G. Bauer, B. Geesink, G. Priessen, J. Schouten, C. A. v. d. Wal. ATTENTIE! Het blijkt, dat bij vele verenigingen de mening heerst, dat de pauze der wedstrijden tenminste een kwartier moet duren. Deze mening is echter verkeerd. In de spelregels is -n.l. bê- paald, dat de rust na de eerste speelhelft niet meer dan vijf minuten mag bedragen, tenzij met toestemming van de scheidsrechter.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1948 | | pagina 7