JOCO PALACE The Tropical's van Dobben Café Verwoest TOURFIETS M. A. DE JONGE Co. Bar-Dancing H. Alofs. Dr. J. v.d. Vuurst-De Vries. Henk v. d. Berg. Kootje van der Vliet Persfoto-Bureau „HE1MO" voor Uw Jubileum- en Groepsfoto's Croquetten, prima Koffie Rembrandtsplein 16 - Telef. 33423 Amsterdam-C. U rijdt véél lichter op zon fijne Thorbeckeplein 16, Tel. 34231 Een dezer dagen bereikte ons het ontstellende bericht van het overlijden van ons ere-lid, de heer Wijlen de heer Alofs werd reeds op 5 April 1913, kort vóór zijn vertrek naar Indië, tot ere-lid benoemd, waar mede tot uiting kwam, hoe groot zijn verdiensten voor de club in vroegere jaren zijn geweest. Als directeur der Handel Mij Deli-Atjeh, verbleef de heer Alofs vele jaren in Indië, doch nimmer verflauwde zijn interesse voor Ajax. Steeds gaf onze ontslapen clubgenoot blijken van belangstelling, was één der schenkers van de prachtige „Insulinde-Cup" en, met verlof in Holland zijnde, kon men hem geregeld bij onze wedstrijden ontmoeten. Zondag 3 October j.l. is deze trouwe Ajacied te Haar lem voor eeuwig ingeslapen. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in ere blijven. Hij ruste in vrede. HET BESTUUR. Het bestuur geeft met groot leedwezen kennis van het overlijden van één onzer oudste donateurs, de Zeer geleerde heer Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in ere blijven. Hiermede vervullen wij de treurige plicht kennis te geven van het overlijden, door een noodlottig ongeval, van onze jeugdige clubgenoot, de heer Wijlen de heer v. d. Berg, die als adspirant in onze club zijn voetballoopbaan begon, deed zich in de jaren, dat hij onze kleuren verdedigde, kennen als een prettige, sympathieke sportmakker. Niet alleen als voetballer maakte hij zich enige jaren verdienstelijk, maar ook als caricaturist leverde hij vele bijdragen voor het „Ajax- Nieuws" en droeg op deze wijze een steentje bij tot meerdere glorie van onze club. Als waterpolo-speler voelde hij zich ten slotte meer aangetrokken tot de zwemsport, ontwikkelde zich op dit gebied tot goed journalist en ging daardoor als voet baller voor Ajax verloren. Een noodlottig auto-ongeluk in Indonesië maakte aan dit jonge leven, dat nog zoveel beloofde, een veel te vroeg einde. Henk, wij, die in je jeugdvoetbaltijd vele jaren met je optrokken, mochten genieten van je sportieve inslag en innemende manieren, zullen je nimmer vergeten. Henk, beste clubmakker, rust in vrede. HET BESTUUR. Met grote ontsteltenis vernamen wij, dat op zeer tragische wijze tijdens het spelen om het leven is gekomen. Kootje speelde reeds in het elftal van de wel pen en behoorde daar lang niet tot de slechtsten. Moge hij rusten in vrede. HET BESTUUR. E. J. N00RDH0FF Kalverstraat hoek Muntplein Fotograaf „Ajax" Het adres voor: Goed Belegde broodjes Korte Reguliersdwarsstraat 5 Telefoon 33056 De Ajax-supporters treft U beslist in Café Verwoest achter de kist I Bezoekt onze Showrooms Marnixstraat 372-374 b.h. Leidscheplein Telefoon 32621 - Amsterdam-C. De speciaalzaak voor de sportieve wielrijder vanaf 1 Juli optreden Geopend van 8 loi 2 uur 's nachis Zondags van 5 loi 1 uur

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1948 | | pagina 14