ASBEEK BRUSSE Afscheidsrede van Jack Reynolds, uitgesproken voor de wedstrijd Ajax - Zwaluwen. AJAX-STADION 13 JUNI 1948. Electr. en Autogenische Lasinrichting Mei l928 - 20 Jaar - 1 Mei 1948 Rijwielen - Radio - Wasmachines - Stofzuigers Haarden - Kachels - Gasfornuizen en -Comforen - Keukengerei. Borneostraat 8-14 - Tel. 54251 Haarden - Kachels - Gasfornuizen en 0 -Comforen - Keukengerei. Dames en Heren, Lou Bandy, heeft wel eens voor U gezongen: „Er is een tijd van komen, er is een tijd van gaan" en dit laatste is voor mij nu gekomen. Het is moeilijk om afscheid van mijn werk te nemen, maar mijn tijd gedurende jo jaren hij Ajax doorgebracht, behoort tot de mooiste herinneringen in mijn leven. Ik ben zo gelukkig geweest om aan i$ afdelingskampioenschappen en aan 8 titels „van Kampioen in Neder land" te hebben medegewerkt. Voor de behandeling, die het Ajax-Be stuur mij heeft gegeven, name lijk pensioen en deze benefietwedstrijd, ben ik zeer dankbaar en hoop in goede gezondheid nog vele jaren van mijn pensioen te mogen profiteren. Er zijn echter zovelen, die ik bedanken moet voor hun medewer king voor deze wedstrijd en hun medeleven in mijn actieve periode. In de eerste plaats wil ik hier noemen, Het Bestuur van de K.N.V.B., het Bestuur van de Zwaluwen, de Heer Lotsy, de gekozen spelers van het Zwaluwenelftal en de spelers van de verenigingen, die aan de voorwedstrijd hebben deelgenomen, terwijl ik de vereniging E.D.O. hartelijk bedank voor haar sympathiek gebaar om E.D.O.B.V.V. in eigen home te spelen, alsmede de pers voor de propaganda van mijn wedstrijd. Er zijn er nog zovelen die ik dank verschuldigd ben en wel contro leurs, kassiers, bureaulisten, voorverkopers, de firma die voor elke goal een bal cadeau gaf, welke door mij aan de Niwin gegeven zul len worden. Mijnheer Boedrie bedankt voor zijn medewerking en mijn excuses wanneet ik iemand vergeten heb. Tenslotte een woord van dank en afscheid aan U, Amsterdams Publiek. Ik heb in al die jaren dikwijls Uw medeleven met mij en de club ondervonden. Ajax mag dan misschien de laatste tijd minder goed hebben gespeeld, weest U gerust, dat komt wel in orde en heb ik voor U allen één verzoek: „Blijf Ajax trouw." Velen van U hebben mij in de loop der jaren op straat dikwijls gegroet. Kende ik U niet van naam, dan toch meestal wel van gezicht en wist, dat is een Ajax-man. Ik blijf in Holland, blijf Ajax en U, Amsterdams Publiek trouw, neem nu afscheid van U met slechts één wens: DENK AAN Ml], IK DENK AAN U! lack Reynolds Marius Koolhaas huldigt Reynolds namens Ajax. foto's Desmit De Heer Verwoerd brengt Reynolds de van De Zwaluwen. dank over voor Haarden, Kachels, Rijwielen enz. Desqewenst op termijnbetalina I levens Speciale Rep ara tie-inrichting

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1948 | | pagina 2