Firma Sprenkeling Firma M. Volkers Jr H.H. Grossiers, Winkeliers Bretels, Sokkenhouders, Jarretelles, Elastiek Zandvoortselaan 19 - Zandvoort Rustenbur gerstraat 106-108 16 Boys-Bode", Sittardse Boys. Dat onze verdediging dus zo sterk mogelijk gemaakt moest worden in die wedstrijd, was goed bekeken. Onze linksbinnen, Guus Paques, stond „stopper-linkshalf"Qch ja, dat is weer eens wat anders dan maar steeds een stopperspil. En Guus deed het maar wat goed. H. A. Holtzappel. Ons lid en oud-speler H. A. Holtzappel is benoemd tot docent aan het Gouvernements Instituut voor Lichamelijke Opvoe ding te Bandoeng. Wij wensen onze oude sportmakker veel succes in z'n nieuwe werkkring. Holtzappel zal er prijs op stellen in contact te komen met onze andere clubgenoten in Indonesië. Zijn adres is voorlopig: Van Deventerweg 10, Bandoeng. André Brokmann. Van André Brokmann ontvingen wij een brief (opgenomen elders in dit orgaan, Red.), waaruit blijkt, dat André zich in de tropen er kranig doorheen slaat. André, houd je taai en ontvang de groeten en beste wensen van de Ajax-familie. Go Ahead 45 jaar. Go Ahead vierde een dezer dagen haar 45-jarig bestaan, met welk feit wij onze Deventer-vrienden van harte feliciteren. Burgerlijke Stand. Getrouwd: De heer A. M. v. d. Heide en mej. E. A. Bodde. Namens Ajax onze hartelijke felicitaties. Geboren De heer en mevrouw Catzvan Ham hebben de eer U kennis te geven van de geboorte van hun zoon Frans Emile Bernhard. Onze hartelijke gelukwensen met deze blijde gebeurtenis. Het Bestuur der A.F.C. „Ajax" wenst bonds-officials, bestuurderen van zusterverenigingen, leden, donateurs (trices) en supporters Een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. Diploma's. Diploma's werkende leden: 2e halfjaar kunnen worden opge nomen. Verkrijgbaar op de clubavonden of door overschrijving op postgiro nr. 123977, penningmeester A.F.C. „Ajax", Rijn straat 206, Amsterdam-Z. Ballotage. Voorgesteld als werkend lid: P. Both; A. Th. Grahmbeek; J. Lucas; T. L. Jansen; J. W. Hoks; J. D. Kelderman. Voorgesteld als juniorlid: M. M. Koelemans; C. v. d. Linden. Voorgesteld als adspirantlid H. BlankensteynE. C. v. d. Eeckhout; F. M. v. Gorkem; H. de Goede; Th. de Groot; Fr. Massing Holsteyn; A. J. Post; J. J. v. d. Toorren; G. Rottschaffer; J. A. Vaal; W. F. H. Vis; W. F. B. Visser; A. K. v. d. Wel; W. C. v. d. Zeys. Zeer belangrijk. Donateurs-clubblad-abonné's, die nog niet het abonnements geld a 2.50 hebben voldaan, gelieven dit bedrag vóór 1 Januari a.s. te gireren op postgiro nr. 123977, ten name van de penningmeester der A.F.C. „Ajax", W. F. Volkers, Rijn straat 206, Amsterdam-Z. voor Aannemer van Lood-, Zink- en Sanitaire werken. Plaatselijk en Landelijk erkend Gas- en Waterfitter. Telef. 23490-98317 - Amsterdam DRUKKERIJ ..GRAFICA" - TEL. 32847 - AMSTERDAM-C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1947 | | pagina 16