Lijst van Functionarissen.
Bestuur
le voorzitter: M. J. Koolhaas, Oranje Nassaulaan 81.
2e voorzitter: J. Schoevaart, Amsteldijk 71-111.
le secretaris: J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47 B.
2e secretaris: R. P. J. Vunderink, le. v. Swindenstraat
le penningm.: W. F. Volkers, Rijnstraat 206-11.
2e penningm.: F. Dukker, Maasstraat 192-11.
Commissaris: Th. J. F. Brokmann, Amstelveenseweg 55.
Commissaris: J. de Boer, Herm. Heyermansweg 13.
Commissaris: A. de Wit, Meidoornweg 8.
Tel.
25005
82429
10-11.
51020
94954
28688
90088
25987
60340
Elftallencommissie A.:
H. F. Anderiessen, Columbusplein 33.
F. Couton, Churchill-laan 147-1. 53028
J. H. Schubert, IJselstraat 31.
Elftallencommissie B.:
J. Bieshaar, Nes 92. 43634
H. J. ten Have, Hunzenstraat 91-11.
H. F. Twelker, Pontanusstraat 35. 50792
W. Schuurman, Woestduinstraat 131.
Secretaris elftallencommissie
W. F. C. Bruynesteyn, Middenweg 107 A. 55510
Kascommissie
J. Koomen, Adm. de Ruyterweg 149.
Tj. de Munnik, Van Breestraat 143.
J. Th. de Waal, Joh. Verhulststraat 105.
Enquêtecommissie
M. J. Koolhaas, Oranje Nassaulaan 81.
J. de Boer, Herm. Heyermansweg 13.
J. Koomen, Adm. de Ruyterweg 149.
Clubbladcommissie
F. H. W. de Bruyn, Molenkade 9, Duivendrecht.
A. L. Desmit, Brederodestraat 75.
J. L. Melchers, P. Potterstraat 42.
J. Schoevaart, Amsteldijk 71-III.
Clubavondencommissie
F. Dukker, Maasstraat 192-III.
P. Paternotte, Van Walbeeckstraat 84-11.
R. de Wit, Hoofdweg 210.
Jeugdcommissie
Secretaris: A. de Wit, Meidoornweg 8.
F. H. W. de Bruyn, Molenkade 9, Duivendrecht.
J. G. A. Losekoot, Archimedesplantsoen 28.
J. H. Pieters Graafland Sr., Postjeskade 123-III.
P. J. M. van Os, Jac. v. Lennepkade 51.
M. J. Schetters, Amsteldijk 71.
C. E. de Vlieger, Middenweg 61.
M. Wyting, Haarlemmerweg 147.
G. H. Ziegeler, Amsteldijk 14-11.
Leider cricket:
F. Dukker, Maasstraat 192-III. 28688
Honkbalcommissie
E. H. van Tuyl, Fahrenheitsingel 50.
A. M. Hordijk, Hunzenstraat 63-111.
J. G. A. Losekoot, Archimedesplantsoen 28.
J. L. G. Stam, Pythagoresstraat 24.
A. de Wit, Meidoornweg 8. 60340
Leiders basketball:
Th. J. F. Brokmann, Amstelveenseweg 55. 90088
J. G. A. Losekoot, Archimedesplantsoen 28.
Trainer:
J. Reynolds, Copernicusstraat 69.
IN MEMORIAM.
Het bestuur geeft met groot leedwezen kennis van
het overlijden van onze donateur, de heer
Dr. F. E. M. L. LE RUX
in leven leider der Nieuw-Guinea-expeditie.
Wijlen de heer Le Rux behoorde tot onze trouwste
donateurs en gaf bij alle mogelijke gelegenheden steeds
blijken van belangstelling.
Donderdag j.l. is onze clubgenoot op Zorgvliet ter
aarde besteld, waarbij enige bestuursleden hem naar zijn
laatste rustplaats vergezelden. Een trouw Ajacied is
voor eeuwig van ons heengegaan.
Hij ruste in vrede.
DANKBETUIGING.
Daar het mij onmogelijk is, een ieder persoonlijk te bedanken
voor de geweldige belangstelling, die ik tijdens mijn verpleging
in het Wilhelmina Gasthuis mocht ondervinden, maak ik
gaarne van de gelegenheid gebruik om dit via het „Ajax-
Nieuws" te doen.
Bestuur, leden en vooral de jeugdleden, mijn welgemeende
dank voor Uw overweldigende belangstelling en vele blijken
van medeleven.
H. G. SCHUURING.
WEDSTRIJDPROGRAMMA K.N.V.B.-ELFTALLEN.
25005
25987
81499
28688
60340
12 October:
De VolewijckersAjax
Ajax 2K.F.C. 2
Ajax 3—K.F.C. 3
D.W.S. 3—Ajax 4
26 October:
ZeeburgiaAjax
Ajax 3Blauw Wit 3
S.D.W. 2—Ajax 4
9 November:
V.S.V.—Ajax
Ajax 2Haarlem 2
Ajax 3—A.F.C. 3
't Gooi 2Ajax 4
23 November:
R.F.C.Ajax
Ajax 2Z.F.C. 2
19 October:
AjaxXerxes
Blauw Wit 2—Ajax 2
Zeeburgia 2Ajax 3
Ajax 4Elinckwijk 2
2 November:
AjaxH.B.S.
A.F.C. 2—Ajax 2
Stormvogels 2Ajax 3
Ajax 4De Spartaan 3
16 November:
Ajax—H.D.V.S.
D.W.V. 2—Ajax 2
Velox 2Ajax 4
Ajax 3Hilversum 3
30 November:
AjaxNeptunus
D.W.S. 2—Ajax 2
Ajax 3Helder 2
Hilversum 2Ajax 4
AJAX-VARIA.
Ter ere van het behaalde kampioenschap van Nederland
verraste onze donateur, de heer Kapper, spelers en bestuur met
een keurig uitgevoerde sigarenaansteker, een geste, die ten
zeerste door de kampioenen gewaardeerd werd.
Van de A.V.V. „Heemskerck" ontvingen we met hartelijke
gelukwensen een fraaie kampioensvlag, waarvoor onze har
telijke dank.
Clubavond.
Iedere Vrijdagavond, Hotel Suisse, Kalverstraat.
COMPETITIE-INDELING SEIZOEN 1947—1948.
Reserve le klasse A.:
Ajax 5, A.D.E. 2, Blauw WTit 5, D.W.S. 5, De Eland 2, T.O.G.
3, T.W.M. 2, Uithoorn 2, De Volewijckers 5.
Reserve le klasse D.:
Ajax 6, Animo 2, D.R.C. 2, D.W.V. 5, Heemskerck 2, Rivalen
2, Watergraafsmeer 4, Z.S.G.O. 4.
Reserve le klasse F.:
Ajax 7, Aalsmeer 3, A.D.W. 3, R.C.A. 2, S.N.A. 2, The Unity
2, Vespucci 2, Z.S.G.O. 3.
Reserve 2e klasse C.
Ajax 8, Ambon 2, D.W.V. 6, Fit 2, Minahassa 2, R.O.D.A. 2,
T.D.W. 2, V.D.O. 2, Vespucci 3.