slechts half te keeren en Leeser maakte voor open goal geen fout (21), waarmee de rust inging. Even nadat de stand op 31 gebracht was, scoorden de Zeeburgianen hun tweede doelpunt. Twee doelpunten nog erbij, was het resultaat van ons over wicht, zodat wij de derde achtereenvolgende wedstrijd won nen. We gaan vooruit! We kunen nog steeds kampioen worden. Tanden op elkaar. Het kan! Een goede achterhoede, een zowel stuwend als verdedigend goede middenlinie en een voorhoede, die de advertentie met zich meedraagt: „Gevraagd twee goede binnenspelers. Goed schot en balcontróle gewenst. Aan te melden bij buitenspelers en middenvoor, die als prijs gezellige en goede samenwerking verzekeren." Ik heb gezegd! R. L. CLUBBLAD. Met het oog op de hooge kosten, die aan het uitgeven van het „Ajax-Nieuws" zijn verbonden, heeft het bestuur be sloten, het volume van ons clubblad tot 12 pagina's te beper ken en advertenties in onze krant op te nemen. Voortaan zal ons blad, gehuld in een omslag geteekend door den heer J. Lutz verschijnen en blijft zoowel de bin nen- als de buitenkant van dit omslag voor onze toekomstige adverteerders gereserveerd. Leden en donateurs, die dus wenschen in het „Ajax- Nieuws" te adverteeren, kunnen zich voor nadere inlichtingen voorloopig wenden tot de redactie van ons orgaan, Molen kade 9, Duivendrecht. HUDDERSFIELD EN WIJ OP SCHIPHOL. Halloinlichtingen? Zeg, vertel eens, hoelaat gaat die extrakist naar Prestwick met het Nederlandsch Elftal? Om drie uur tien hopen we hem „eruit" te hebben, mis schien even eerder! Merci! En dan is het half drie. We „knijpen" even uit de drukte van loods I-B en wandelen de „uitgaande passage" binnen. En daar staan ze al. Piet Kraak, Karei Lotsy, Herberts, Co Berg man en natuurlijk zijn we dadelijk bij onze jongens, Henk v. d. Linden, Jan Potharst, Guus Drager en Joop v. Stoffelen. Het geheele gezelschap is echt in de stemming, vooral ook al door de hartelijke belangstelling. Alles wat K.L.M. is en maar even tijd heeft, komt kijken. „Fit, Jan?" ,,'n Beetje verkouden." „O, dat geeft niets," zegt Kraak, „dat komt er in Hudders- field wel uit." „Hoe gaan we nou, Jan, weet jij het?" vraagt Kraak. Jan weet alleen precies, dat hij via douane en wachtkamer naar het vliegtuig gaat, maar verder „geloof ik naar Glasgow." We maken even duidelijk, dat ze om drie uur instappen en dan tien minuten daarna „los" zullen zijn, met als bestemming Prestwick, het „Schiphol" van (inderdaad) Glasgow. Intusschen wordt bij de douane onder hoogspanning ge werkt aan paspoorten e.d., maar verificateur Prins heeft er best zin in, dus verloopt alles vlot. Uit informatie blijkt, dat „ze wel het een en ander mee mogen nemen als ze terug komen", maar natuurlijk wel de 4% invoerrechten moeten betalen. Er is nog een geweldige taart gebracht en de pers- FEIJENOORD - AJAX (5-2) - Spannend moment voor het Rotterdamsche doel.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1946 | | pagina 3