jax imtneric P aaschtour nooi Belangrijk. Oude Roem 12 E J L Voetbal-operette. In „Rose-Marie", wat een reclame, Roemt Boskamp ons Ajax met name. En elk Ajacied, Oftie wil of niet, Moet dezen Carré-klank beamen. Bekentenis. „No Xmas in England", 'k ga kienen, Valt daar iets voor mij te verdienen? Ik bied als present, Eenaftandsch serpent: „Opoe uit Parijs", kan 'k U dienen? „Kabinet" Groot nieuws (actueel!), niet van gister: Fer Fiscus wordt eerstdaags minister: Geen topzware cijns, 'n Vat zoeten wijns: Cricketbols, take it easy, say mister! Ajax't Gooi. Het voetbalspel, ach, welk een wonder: Mitrailleur vuur, wie kan er nog zonder? Geel-zwart de sigaar (Ja, hadt gij ons maar!) Kreeg liefst met 5O op zijn „snuitje". FeyenoordAjax. We zaten op deftige stoeltjes, Met benepen, angstige smoeltjes. Zoo won Feyenoord, En dit „dwangakkoord" Verdroot ons, al droegen we 't koeltjes. Van 't zelfde. Na afloop geen tijd om te treuren, Vriend goochelaar liet ons snel keuren. Spijz' en alcohol Wij kregen weer lol: Zooiets kan zélfs Staringh gebeuren. 17 November. Geen Ajax, wat zit ik te kniezen, Ronk daav'rend in rood-wit chemise, 'k Lees „Praetvaria", Neurie 'n aria: Net mïcrofonist „Pleincerise" STARINGH. Naschrift: Bestuur, vervul schielijk mijn droomen: Laat op Maart-feest „Prof. Rebus" fluks komen! Die toovert, o gunst, Los en vast (zwarte kunst!), Hij kout voorts enorm, zonder schromen.1) O Uitsluitend voor weldadige doeleinden. Inlich tingen bij mij. S. In verband met den wedstrijd Nederland - België, op den 2en Paaschdag, zal het bestuur geen Paaschtournooi arrangeeren. „Attentie s.V.p., dames en heeren. daar gaan wij weer. even schudden. nummerrrr negen en negentig. hier Kien, Kien!!!" U kent het feest??. Nog niet medegemaakt?? Komt U dan Vrijdagavond, 20 December a.s., naar Hotel „Suisse", Kalverstraat, Alhier, daar houden wij ONZEN GEZELLIGEN, TRADITIONEELEN KERST-KIENAVOND om wild-, fruit- en andere fraaie prijzen. Alle leden en donateurs met dames verwachten wij dien avond in Hotel „Suisse". Aanvang van de kienpartij 8 uur n.m. precies. Leveranciers van wild (geen kwaliteit „Miauw"), fruit, goud- visschenwater, etc., kunnen offertes, zoowel mondeling als schriftelijk indienen bij de clubavond-commissie, die daarvoor iederen Vrijdagavond zitting houdt in de Ajax-sociëteit, p.a. Hotel „Suisse', Kalverstraat. U en Uw „betere ik" komen toch ook??? Als U komt, dan wordt het echt gezellig!!! DE CLUBAVOND-COMMISSIE. Bob ten Have, maakte als rechtsbuiten van ons eerste elftal 7 afdeelingskampioenschappen mee -4 maal kampioen van Nederland en is thans lid van de elftalcommissie.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1946 | | pagina 12