A. F. C. A J A X Bestuursmededeelingen A an onze Leden J K 221 Seer.: J. ELZENGA, 3e Helmersstr. 47B, Amsterdam-W., Tel. 82429 /Jr Amsterdam, 3 October 1942. NIEUWS UIT DE BESTUURSVERGADERING. Aangenomen als werkend lid: J. v. d. Meulen, P. J. C. Berkel. Aangenomen als junior-lid: W. Leurs. Aangenomen als adspirant-lid: R. Leeser, P. Hamburger, J. C. van Dijk, E. Pootjes, A. R. Been, J de ~Groot, A. Spanjaard, G. Voigt, WBlom, F. Sybrancly, B. J. Ros, TV. Solomons. Aangenomen als donateur: D. Been, R. Ch. Bergh, Jde Boer, F. Boonstra, G. C. Bus- sink, A. de Bruin, S. Faas, J. Grande, W. P. Hasenbos, P. Joos ten, J. W. Kok, H. F. Kroese, D. Kuipers, J. van Lookeren, J. A. Majoor, J. A. Mosman, M. O. C. Ooms, A. Ruiter, J. F. Tichelaar, G. v. d. Wal, A. Waldeck, K. Wolters, A. G. van Wijngaarden, A. van Hamond, H. J. Beun, A. Scholten, B. Schomaker. Burgerlijke Stand. Getrouwd: de Heer J. Moos en Mejuffrouw Ch. E. M. von Aesch. Ondertrouwd: de Heer J. H. de Sterke en Mejuffrouw M. C. van Delden. Huwelijksvoltrekking Donderdag 19 November a.s. Namens Ajax onze hartelijke gelukwenschen. Wedstrijden Ajax 1. In het vervolg zullen tijdens de wedstrijden van ons eerste elftal geen leden meer op het speelveld worden toegelaten. Ook com missieleden etc., die hier niets te maken hebben, worden ver zocht op de tribune plaats te nemen. N.V.B.-bepaling. Het bestuur van den N.V.B. heeft bepaald, dat spelers, zoowel seniores, juniores als adspiranten, slechts één wedstrijd per wed strijddag mogen spelen. Men gelieve hiervan goede nota te nemen, daar bij overtreding van deze bepaling de betrokken vereeniging met boete wordt bestraft en de tegenpartij het recht heeft om overspelen van den wedstrijd te verzoeken. Eerste Hulp bij Ongelukken. Circa 30 jaren geleden begon de Heer van Egeren populair genoemd de man met de verb andtrommel zijn belangeloos werk als, laten wij zeggen, sportlui-reparateur. Vooral voetballers en wielrenners heeft hij in al die jaren onder handen gehad en aan heel wat schaafwonden, arm- en beenbreuken de eerste hand ter genezing gelegd. Er zullen wel weinig Ajacieden zijn, die niet op een of andere wijze met den Heer van Egeren kennis en van zijn kennis gebruik hebben gemaakt. Het bestuur heeft nu gemeend, om als tegenprestatie en als blijk van waardeering voor het vele en nuttige werk, dat de Heer van Egeren heeft verricht, dezen dienaar van de sport op bescheiden wijze te huldigen. Een com missie, bestaande uit de Heeren Koolhaas, Elzenga en Volkers, is in het leven geroepen en alle leden roepen wij van deze plaats op om daadwerkelijk mede te helpen (Postgiro No. 122514) deze huldiging te doen slagen. Massage. De Heer J. P. Rodenburg, Kerkstraat 6668 alhier, zal de massage van onze leden verzorgen. Alleen na overleg en/of op aanwijzing van bestuur en secretaris elftalcommissie zal de Heer Rodenburg ongevallen behandelen. Het bestuursbesluit, dat geen toestemming wordt verleend, om voor een andere ver eeniging uit te komen en tevens lid te blijven van onze club, is nog steeds van kracht. Men gelieve hiervan goede nota te nemen. B. Competitie-indeeling Ajax 5 tot en met Ajax 7. Reserve le klasse A.: Reserve le klasse B.Reserve le klasse D.: Aalsmeer 3 A.F.C. 5 Ajax 5 Blauw Wit 5 F.H.D.C. 2 Ontwaakt 2 T.l.W. 2 The Unity 2 Wilskracht 2 Zeeburgia 4 Ajax 6 D.V.A.V. 2 Fit 2 Fokke 2 Hema 2 Madjoe 2 De Meer 3 N.A.O. 2 Rombout 2 S.A.V.M. 2 Juniores 1 tot en met Juniores 3. le klasse: 2e klasse B. A.F.C. Ajax Blauw- Wit D.W.S. D.W.V. R.K.V.V.A. Spartaan V.l.C. Volewijckers W ater graafsmeer Zeeburgia Ajax 2 Blauw Wit 2 D.W.V. 2 De Meer De Meteoor O.V.V.O. Swift T.l.W. Volewijckers 2 Zeeburgia 2 Adspiranten 1 tot en met Adspiranten 6. le klasse A.: 2e klasse A.: Ajax Blauw-Wit D. W.S. Zeeburgia Volewijckers R.K.V.V.A. V.l.C. 4e klasse G.: Zeeburgia 5 Ajax 4 T.O.G. 2 A.D.W. 2 All Ready 2 D.V.A.V. 2 Blauw-Wit 6 Aalsmeer Ajax 2 Blauw- Wit D.W.S. 2 Gez. Vier Wilskracht Z.S.G.O. 4e klasse L.: Zeeburgia t A jax 5 D.J.K. 2 Animo W.M.H.O. St. Louis P.V.C.B. 2 V.D.O. Ajax 7 C.N.F. 2 DW.V. 5 Meteoor 3 Rivalen 2 R.K.A.V. 2 S.A.V.M. 3 Schellingw. 2 S.D.Z. 2 Spartaan 5 Volewijckers 5 3e klasse C.: F.l.T. Madjoe T. W.M. Ajax 3 St. Louis O.D.A. N.E.A. R.K.V.V.A. 3 Z.P.C. 3e klasse D.: Zeeburgia 3 Ajax 3 T.O.G. A.S.V.K. D.E.C. A.D.E. P.V.C.B. 4e klasse M.: Zeeburgia 7 Ajax 6 Wilskracht 2 India 2 F.l.T. 2 O.V.V.O. 2 Rapiditas 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1942 | | pagina 1