A. F. C. A J A X
Bestuursmededeelingen
Aan onze Leden J
MM
Seer.: J. ELZENGA, 3e Helmersstr. 47B, Amsterdam-W., Tel. 82429
K 221
Amsterdam, 29 Augustus 1942.
NIEUWS UIT DE BESTUURSVERGADERING.
Diploma's.
Leden, die nog niet in het bezit zijn van een diploma 1942143
zal gelegenheid worden gegeven dit af te halen op Woensdag
2 September a.s., des avonds 8 uur, in Café-Restaurant Atlantic
GebrsSweering), Westeinde 2628.
Het kan ook eenvoudiger, en wel door storting van het bedrag
op postgirorekening No. 123977 (W. F. Volkers). Het diploma
wordt dan omgaand toegezonden.
Op 6 September (Ajax—t Gooi) zijn de oude diploma's niet
meer geldig, zoodat wij verwachten, dat een ieder van één van
bovenstaande gelegenheden gebruik zal maken.
Ongevallen
aan spelers overkomen, gelieve men zoo spoedig mogelijk door te
geven aan den Heer J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47b, telefoon
82429.
Aanvoerders
alsmede reserve-aanvoerders dienen door de spelers der diverse
elftallen voor den eersten competitie-wedstrijd worden gekozen.
Voor de jeugdelftallen worden de aanvoerders door de Jeugd
commissie benoemd.
Van Jack Reynolds
ontvingen wij een schrijven, waarin hij o.a. mededeelde, dat hij
het uitstekend maakt en moeten wij uit zijn naam alle leden
hartelijk groeten, waaraan wij dan ook gaarne gevolg hebben
gegeven.
Indeelng Ajax-elftallen 1 t/m 4:
District 11: Ajax, Blauw-Wit, D.H.C., Emma, Feijenoord, 't Gooi,
Haarlem, R.F.C., V.S.V., V.U.C.
Reserve le Klasse: A.F.C. 2, Ajax 2, Blauw-Wit 2, D.W.S. 2,
Haarlem 2, Hilversum 2, H.V.C. 2, K.F.C. 2, De Spartaan 2,
Z.F.C. 2.
Reserve 2e Klasse C: Ajax 3, B.F.C. 2, Blauw-Wit 3, D.O.S. 3,
D.W.S. 3, D.W.V. 2, t Gooi 2, Hilversum 3, De Volewijckers 2,
Zeeburgia 2.
Reserve 2e Klasse B: A.F.C. 4, Ajax 4, Blauw-Wit 4, D.O.S. 2,
O.V.V.O. 2, De Spartaan 3, T.O.G. 2, U.V.V. 2, Velox 2,
Vriendenschaar 2.
i
Programma Ajax I:
6 Sept.: AjaxGooi 4 October: D.H.C.Ajax
13 Sept.: V.S.V.Ajax 11 October: Ajax—Emma
20 Sept.: V.U.C.Ajax 18 October: Blauw-WitAjax
27 Sept.: Ajax-Feijenoord 25 October: AjaxHaarlem
1 November: R.F.C.Ajax
Programma Ajax 2:
6 September: Hilversum 2—Ajax 2.
13 September: Ajax 2Z.F.C. 2.
20 September: A.F.C. 2^Ajax 2.
27 September: Ajax 2D.W.S. 2.
4 October: Ajax 2K.F.C. 2.
Programma Ajax 3:
6 September: Ajax 3D.W.V. 2.
13 September: Blauw-Wit 3Ajax 3.
20 September: Ajax 3Hilversum 3.
27 September: D.W.S. 3Ajax 3.
4 October: Ajax 3De Volewijckers 2.
Programma Ajax 4:
6 September: Vriendenschaar 2Ajax 4.
13 SeptemberAjax 4O.V.V.O. 2.
20 September: T.O.G. 2Ajax 4.
27 September: Ajax 4Velox 2.
4 October: U.V.V. 2Ajax 4.
Het bestuur heeft bepaald, dat jeugdige spelers, die gerechtigd
zijn deel te nemen aan de adspirant- en juniores-competities, op
één dag niet in twee wedstrijden mogen uitkomen. Indien dit
nochtans geschiedt, zul de betreffende persoon voor den tweeden
wedstrijd als ongerechtigd speler worden beschouwd, waarvoor de
in overtreding zijnde vereeniging zal worden gestraft met een
boete ad 5.—, terwijl de tegenpartijmet inachtneming van het
te dien aanzien in het reglement bepaalde, het recht zal hebben
ovèrspelen van den wedstrijd te verzoeken.
Aangenomen als werkend lid:
H. Buskermolen, J. M. Keller, D. J. Kreder, G. Nieuwkamp,
F. K. Schoordijk, J. v. d. Velde, J. van Wagtendonk, H. G. Meijer,
P. C. Keizer.
Aangenomen als Adspirant-lid:
Joh. Broekman, J. G. Bouma, Joh. J. Behrens, Fr. Bos, H. Bolde-
rink, J. Bolderink, H. J. Douwes, W. J. Dronkers, R. Eising,
W. v. Eisden, A. van Gosliga, J. A. Hoogeweg, H. de Jong,
C. H. Lauffer, J. H. v. Lammeren, J. F. Michels Jr., C. Meeusen,
H. T. Oosten, A. K. van Ollefen, J. M. Redeker, H. Stengs,
I. A. 1. Velder. J. G. v. d. Wijngaart, A. J. A. v. Zoest, J. de Boer,
'Sj. Kamp, G. Keijzer, J. F. A. Mosman, J. van Randeraat, J. Ray,
B. G. J. Rodermond, C. P. v. d. Schee, W. Jv. d. Schouw.
Aangenomen als donateur:
G. v. d. Akker, J. A. van Randeraat, C. J. van Achthoven, D. van
Barvelink, J. Moos, C. J. Haleber, M. Strauss, Th. Kemenade,
J. v. d. Bos Jr., L. Dobbinga, P. G. Remmers, A. Renes, C.
Schriek, J. P. Wassenaar, W. J. Suurendonk, H. J. Mulder,
W. v. d. Lugt, H. C. ter Heide, B. H. Broekhuys Jr., J. Joh.
Bulder, J. Rottschafer, W. F. Ebeling, J. F. Roelant, B. Schagen,
P. A. Slijkerman, W. Soeten, A. Vis, J. J. de Wolde.