A. F. C. „AJAX Bestuursmededeelinge Aart onze Leden J it Seer.: J. ELZENGA, 3e Helmersstr. 47B, Amsterdam-W., Tel. 82429 NIEUWS UIT DE BESTUURSVERGADERING. Het Ajax-stadion is momenteel niet beschikbaar en is het den leden verboden onze terreinen, kleedkamers etc. te betreden. De velden op de stichting Voorlandzijn echter vrij en, zooals bekend, via de ingang even voorbij ons stadion te bereiken. De voetbal-training is tot en met Woensdag 29 Juli a.s. stopgezet. Den dag daaraan volgende, Donderdag 30 Juli, gaat bij ons de bal weer rollen en zullen de werkende leden in de gelegenheid worden gesteld zich voor het komende seizoen voor te bereiden. Het A.R.O.L.-tournooi wordt dit jaar gehouden op 23 en 30 Augustus a.s. Onze vereeni- ging ontving een uitnoodiging om deel te nemen, welke invitatie i/i0rrJ **POrr€r),*c>f>T(\ De Honkbal-wedstrijden van ons eerste negental zijn voor leden en donateurs op vertoon van diploma vrij toegankelijk en worden gehouden op het terrein der vereeniging WilskrachtOnze dank aan genoemde vereeni- ging voor haar medewerking in deze. De honkbal-wedstrijden van Ajax 2 worden gespeeld op de „Voorland'"-terreinen. De Ajax-cricketploeg heeft haar domicilie gekozen aan den Z. Wandelweg (veld B). 0 De Ajax-athleten oefenen op de sintelbaan op Woensdag- en op de Voorland terreinen op Vrijdagavond. De Algemeene vergadering wordt dit jaar gehouden op Donderdag 2 Juli a.s. des avonds 8 uur precies in Hotel „Krasnapolsky"Bij niet afwerking van de agenda wordt zij den volgenden avond voortgezet. Candidaten voor Bestuurs- en/of andere functies kunnen tot uiterlijk Zaterdag 27 Juni schriftelijk worden ingediend bij den Heer J. Elzenga, 3e Helmerstraat 47 b. Uitsluitend toegang op vertoon van diploma. Ajacieden, die 25 jaren lid zijn. De volgende leden zullen in verband met hun 25-jarig lidmaat schap op de a.s. Jaarvergadering het Ajax-jubileumbord ont vangen; n.l. de Heer en L. Aarsen, J. Bieshaar, A. A. Bogaard, W. F. C. Bruynesteyn, F. Couton, A. M. Deerenberg, H. Geestman, W. van Gelderen, W. H. A. Gupffert, W. K. Heckmann H. Hordijk, G. de Jongh, G. Lagers Jr., J. W. Lucas, J. H. Martens, V. Pelser, K. W. van der Toorren, P. Vunderink, J. C. H. Wessels M. Wijting, G. de Boer en A. Stokvis. Ajacieden en de Arbeidsdienst. Zij, die hun verplichtingen bij dezen dienst moeten nakomen zijn: de Heeren A. J. Anneveldt, G. J. van Dijk, J. L. Kok en E. Stroomberg. Amsterdam, 20 Juni 1942. Schoenenbonnen. Bonnen voor voetbalschoenen kunnen voorloopig niet worden aan gevraagd. Advies: zuinig met de schoenen, steeds goed schoon maken, insmeren met vaseline (of wat er voor te krijgen is) en eventueel direct laten repareeren. Van de Heeren W. F. Egeman en H. Buys mochten wij een paar voetbalschoenen ontvangen, ivaarvoor wij hen gaarne hartelijk dank zeggen. Burgerlijke Stand. Getrouwd: De Heer J. M. J. Korndorffer en Mej. W. J. Chardet. De Heer W. F. Klaasen en Mej. Willy Becker. Ondertrouwd De Heer Henk Wij ga en Mej. Rie Kaan. Namens Ajax onze hartelijke felicitaties en een gelukkige toekomst. Van Adspirant tot Junior-lid gaan over volgens artikel 9 van het H.R. G. J. Albrechts, M. H. C. Breuker, J. H. J. Cliteur, H. J. Frinsel, J. S. Gunzel, W. A. Gunzel, C. van Heesch, C. J. Kuyper, F. Mooy, F. J. Pieters, J. van Reenen, K. v. d. Schuyt, Jj). de Sterke, A. Waldeck, M. Weddepohl, J. M. Zwaan, Wde Weerd. Van Junior tot werkend lid: A. J. Anneveld, K. H. W. Carton, G. Couton, G. J. van Dijk, J. van Eyk, C. M. Fischer, H. C. M. Fraenkel, G. Grou, H. Knape, H. Koenders, J. Lambregts, C. C. Meekers, H. A. Smit, J. Son- daar, F. Timp, J. Vierenhalm. Afgevoerd volgens art. 13 sub b.: H. Kareis en H. Koster, volgens art. 13 sub d.: B. L. Been. Bedankt als lid: M. van Eyk, A. Gerritsen, J. F. Gerritsen, W. Hoks, C. Th. ter Horst, G. R. ter Horst, K. ter Horst, T. Jorissen, J. R. Steen hagen, E. H. van Tuyl, J. Groenewoud, J. van Eenenaam, H. Hein- rich, F. J. v. d. Mey, H. J. Michels, H. van Stratum, F. Stam. Bedankt als ondersteunend lid: W. Brokmann Jr., D. A. Nieveld, J. Schoonhoven, A. J. Bulthuis, E. Sitter. Voorgesteld als werkend lid: G. Nieuwkamp, J. van Wagtendonk, H. Buskermalen, D. J. Kreder, Jde Ronde. Voorgesteld als Adspirant-lid: J Broekman, J. G. Bouma, Joh. Behrens, Fr. Bos, H. Bolderink, J. Bolderink, H. Douwes, W. J. Dronkers, R. Eising, W. van Eisden, A. van Gosliga, J. Hoogenweg, H. de Jong, C. H. Lauffer, J. van Lammeren, J. F. Michels Jr., C. Meeuw sen, P. v. d. Meulen, H. Oosten, A. van Ollefen, J. Redeker, J. Ray, H. Stengs, J. A. J. Velder, J. G. v. d. Wiingaart, A. J. A. van Zoest.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1942 | | pagina 1